Basgitarove kombo 250W
Kategória:
Zosilňovače
Predam basgitarove kombo 250 W

Podobné inzeráty

V pracovných dňoch volať po 17:00 mail a SMS kedykoľvek.
Elektrické parametre sú na fotografii. Ideálne na stavbu nízkofrekvenčného zosilňovača max. 2 x 250W.
Trafá sú továrenskej výroby zostavené na ,,C " jadre takže majú vyššiu účinnosť a nižší rozptyl magnetického poľa než na plechoch EI.
Hmotnosť 3,9kg kus.
9cm x 10,5cm x 12,5cm bez montážnych plechov
9cm x 12,5cm x 15cm s montážnymi plechmi (tie pretŕčajú cez trafo ako vidieť na foto)
Mám 4 kusy takže na stavbu výkonnejšieho zosilňovača (max. 2x500W) je možné použiť dva kusy na kanál. Cena za dva kusy 40 eur.

Predám subwofer značky STAR BASS osadený v bedni JBL nezistený výkon, a zosilňovač SAL tuším že 250w najlepšie predaj v komplete.

Predam zosilnovac Yamaha XM4180. Ide o profi stvorkanalaovy zosilnovac, vykon 4 X 180W/8 Ohm, alebo 4 x 250W/4 Ohm, pripadne 2 X 500 W/8 Ohm pri zapojeni do mostika. Na predaj su tri kusy, vsetky po kompletnej vymene kondenzatorov a nastaveni. Kompletne parametre a popis tu
_us/products/poweramps/xm_series/specificatio ns.jsp
Primarne urcene na montaz do racku (uchytky mam, na jednej fotke je zosilnovac s prilozenymi uchytkami, ale su odobrate)a ovladanie hlasitosti pomocou mixpultu, kryt sa vsak da odobrat a ovladat hlasitost lokalne. Cena noveho momentalne cca 1300 E, ja predavam za 650, v pripadne kupy dvoch alebo vsetkych troch dohoda mozna. Preferujem osobny odber, po dohode mozem do rozumnej vzdialenosti doviezt.

Na predaj digitálne monobloky od Americkej High-Endovej značky Bel Canto. Som druhým majiteľom.
Monobloky sú v TOP stave. K dispozícii je originál balenie. Ich prednosťou je vykreslenie aj tých najjemnejších detailov - znalci vedia :)
Maximum Power Output: 500W 4 ohms, 250W 8 ohms
Peak Output Current: 35 amperes
Frequency Response: +/-3 dB 1.5Hz-70KHz, all loads
Dynamic Range: 121dB
Input Voltage for Max Output: 2Vrms

Dobrý deň,
predmetom predaja je výnimočný kanadský zosík. Delenec.
V predaji je ako komplet set teda predzosilňovač aj s koncákom.
Jeho sila sa okamžite prenáša do zvukového podania.
Znie kráľovsky. Predávam ho z dôvodu uvoľňovania miesta z mojej osobnej zbierky. So serióznym záujemcom sa rád dohovorím.Som schopný aj doviezť. Najlepšie volať / písať sms
Pre presné špecifikácie si prosím skopírujte túto stránku do lišty svojho prehliadača, nájdete tam všetko potrebné:
v skratke:
250W -8ohm
400W -4ohm
800W - 8ohm premostený
Damping factor - viac ako 500 pri 20 Hz, re: 8 ohms!
THD: menej ako 0.01% pri 250 watt, od 20 Hz do 20 kHz.
Opticky stav výborný
Technický stav perfekt

Predám nemecký luxusný high-end zosilňovač ASR Emitter 2 (1991). Koncept kombinuje vysoký výkon s charakteristikou lampového zosilňovača. Výkon 250W na kanál pri 8Ohm, 450W pri 4 Ohm! Damping factor 1000! Skladá sa z externého zdroja a samotného zosilňovača. Prípadne výmením za iný (slabší) koncový zosilňovač, alebo integrovaný (Marantz,Denon...) s Vašim doplatkom, prípadne zosilňovač Devialet D200 (Iba tento typ).Osobný odber nutný (vysoká hmotnosť...). Zosilňovač som používal na Dynaudio Confidence C4, nahradil ho Devialet D200 a na moju druhú zostavu k PC je Emitter zbytočne predimenzovaný...
Prosím len VÁŽNY a SERIÓZNY záujem a poprosím taktiež rešpektovať cenu! Aktualne najlepšia cena na webe! Ďakujem za pochopenie.
Ideálne, ak si pred kontaktovaním o kvalitách thoto komponentu prečítate: