bazár, predaj, inzercia, predám

CNC frézar - horizontkár - práca v Kechneci - nástup ihneď

Kategória: Ostatné

Vieš čítať technické výkresy a máš strojárske vzdelanie? Hľadáš prácu v okolí Košíc?
Chceš si dobre zarobiť?
Ponúkame prácu v Kechneci v dvojzmennej prevádzke / 2 dni denná zmena - potom 2 dni voľna, 2 dni nočná zmena - potom 2 dni voľna
Miesto výkonu práce: Kechnec / KE - okolie /
živnosť: 14€/h- prvé 3 mesiace, potom prehodnotenie výkonu
TPP: 7-8 €/h
+ bonusy za výkon do 200 €, cestovné od 4 do 100 € podľa miesta bydliska, 13.a 14. plat podľa hospodárskych výsledkov firmy
Je tam tréningové centrum
Náplň práce: frézovanie súčiastok podľa výkresovej dokumentácie a programu
- príprava a odladenie programu, nastavenie stroja
- výber, nastavenie a zameranie nástrojov

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- prax v obsluhe , programovaní a nastavovaní strojov
- skúsenosti s riadiacim systémom Heidenhein iTNC530
- manuálna zručnosť a schopnosť čítať výkresy

V prípade záujmu nás kontaktuj na : / work@ al. / office@


CNC frézar - horizontkár - práca v Kechneci - nástup ihneď
Podobné inzeráty
Ponúkam pracovné pozície Nemecko
Isolator/Pokrývač striech do Bavorska/De. Nástup od 26.06. Práca po celý rok. Hod-20-23eur. Partie 4-5 na ťahanie optických Kablov . Jeden sa musí dohovoriť Nemecky! Hod 20-23€ . Splatnosť Faktúr 7/14 Skusene Partie Lesenarov aj jednotlivci na stavby (Bavorsko) Hod 20-23 € Nastup ihned Splatnosť Faktúr 7/14 2x2 Elektrikárov na Automatizáciu zapájanie Rozvod.skríň do Memmingen.Praca dlhodobo, Splatnosť Faktúr-14dní. Hod- 22-24€ 3 Monterov na Fotovoltaiku do Frankfurtu. Nastup ihned ! Jeden sa musi dohovorit Nem/Anglicky . Fakturacia 7/14 . Hod 21-23 Zateplovači-Fasádnici. Nástup 26.6 Dlhodobá Práca. Splatnosť fajtúr-14dní. Hod 19-22€ Miesto-Passau, Jeden sa musí dohovoriť Nemecky
Operátor CNC - ohraňovací lis
POĎ PRACOVAŤ K NÁM! * Operátor CNC - ohraňovací lis * Bánovce nad Bebravou * Plný úväzok 1200 - 1480€ - nástup priamo do kmeňového stavu spoločnosti - poobedný príplatok 0,27 €/hod. - osobné ohodnotenie 1,55 €/hod. - odmena za kvalifikáciu 30 € - stravovanie v areáli zamestnávateľa - motivačný príspevok pre dochádzajúcich pracovníkov od 0,13 € – 0,85 € /hod. - vianočná a vernostná odmena - príspevok pri narodení dieťaťa a pri svadbe - športové a kultúrne podujatia Máte záujem? Neváhajte nás kontaktovať: - Recruiter Klaudia - - Bezplatná infolinka - - k.havelkova@ Viac informácii o tejto pozícii nájdete na: Všetky voľné pracovné pozície nájdete na: #mmpersonal #mandmpersonal #praca #volnepracovnemiesta #ponukaprace #hladampracu
Laserová gravírka 44X38CM DIY 2500mW
Inzerát je platný do zmazania Technické údaje: Materiál: Hliník (striebornej farby) a PLA (tlačené diely, farba tlačených/plastových dielov môže byť náhodná ak mate záujem o čiernu napíšte mi to cez kontaktný formulár) Pracovné napätie: 12 V DC Optický výkon lasera: 2500 mW (modrý)Kvalitný laser značky NEJE Príkon Lasera: 10W Zdroj svetla: LD+C-Lens(šošovka) Vlnová dĺžka: 450nm Životnosť lasera: 20000hod (2,3roka non-stop pre predstavu času) Gravírovacia plocha: 44X38CM (maximum) Veľkosť: Dĺžka 60cm x šírka 50cm x výška 16cm Riadiaci softvér: Výkon softvéru pre podporu softvéru LaserGRBL možno nastaviť, polohovanie slabého svetla. Tento stolný modrý laserový gravírovací stroj s optickym výkonom 2500 mW je ideálny na amatérske použitie. Laserové gravírovanie s tlačou v odtieňoch šedej, polohovaním pri slabom osvetlení. Potrebujete iba pripojenie k počítaču, potom môžete vytlačte všetky svoje fotografie pomocou vlastnej kreativity. Gravírovací materiál Poznámka: Použiteľné gravírovacie materiály: drevo, pena, bambus, plast, papier, tenká koža, banková karta, guma. NEDOPORUČENÝ gravírovací materiál: kov, kameň, keramika, obal, materiál odrážajúci svetlo, priehľadný materiál. Pri OSOBNOM prevzatí poskladanie a konfigurácia ZDARMA + zaškolenie Balík obsahuje: 1 x DIY CNC Laserová gravírka (v demontovanom stave) 1 x Adaptér 1 x Bezpečnostné okuliare !!!pri rýchlom jednaní užitočný darček ZDARMA!!! UPOZORŇUJEM CNC gravírovací stroj sa bude posielať v demontovanom stave. UPOZORŇUJEM CNC gravírovací stroj NIEJE HRAČKA DBAJTE NA BEZPEČNOSŤ A V AKTÍVNOM STAVE NENECHÁVAJTE BEZ DOZORU CNC gravírovací stroj bol poskladaný a odskúšaný inač je úplné nový. Len pri osobnom prevzatí je možné ho prevziať v poskladanom stave no aj tak si ho budete musieť doma nakalibrovať sami !!!skontrolujte podľa obrázkov zhodu s vašim!!! ========================================================= možný osobný odber , poprípade zašlem dobierkou +7,20€ (dobierku platíte vy) vašu adresu mi prosím posielajte v takomto tvare : - meno a priezvisko - ulica , číslo - mesto , psč - telefónne číslo !!!! Píšte na email pretože číslo je vymyslené. Ďakujem ========================================================= Jedná sa len o predaj o výmenu nejavím žiaden záujem, taktiež CENA je PEVNÁ a na nezmyselné "protiponuky" NEBUDEM REAGOVAŤ . ďakujem za pochopenie. Inzerát je platný do zmazania
cnc freza- gravirka JM1200
cnc fréza, gravírka JM1200 - Predám novú cnc frézu,gravírku so zarukou nový model s vylepšenými vlastnosťami a parametrami - veľmi pevná a tuhá konštrukcia z ocele - rovný stôl bez bokov umožňuje ľahké upínanie materiálu - nové uchytenie krokových motorov zabezpečuje tichý chod stroja vo všetkých režimoch a zvýšenú obrábaciu aj polohovaciu rýchlosť - demontovateľné stredné priečky umožňujú obrábanie vyšších kusov materiálu ako je rozsah Z osi CNC fréza JM-1200 - pracovný rozsah X x Y- 1200x1000 mm - rozsah osi Z - 160 mm - max. rýchlosť polohovania - 1600 mm/min - max. obrábacia rýchlosť - podľa obrábaného materiálu a použitého nástroja až do 1600 mm/min - tuhá zváraná konštrukcia - presnosť 0,05 mm - posuv - trapézové skrutky 16x4 - guličkové lineárne vedenia - matice kĺzne zdvojené zo špeciálneho technického plastu s možnosťou vymedzenia axiálnej vôle s presnosťou na stotiny mm - referenčné spínače na osiach X a Y - základné uhlíkové vreteno 850W - kompletný funkčný a testovaný stroj bez pracovného stola, bez PC, bez dopravy+ záruka 2 roky Cena 2950 eur. v ponuke tiež JM-600, rozsah 600x400x160 JM-800, rozsah 800x600x160 JM-1000, rozsah 1000x800x160 JM-1400, rozsah 1400x1200x160 JM-1600, rozsah 1600x1400x160 -všetký tieto stroje aj v prevedení s guličkovými skrutkami a vedeniami HGR20
SBS - Obsluha CCTV - práca vhodná pre ZŤP - Bratislava
Pracovná náplň: - Obsluha CCTV - Spracovávanie pravidelných reportov - Telefonická a emailová komunikácia s výjazdovými skupinami, klientmi, záchrannými zložkami - Nutná znalosť základov PC /Word, Excel, Outlook/ - Dvojzmenná prevádzka - Okamžité riešenie vzniknutých udalostí a poplachov Práca je vhodná pre ZŤP, máme bezbariérový prístup. Požiadavky: - Základy PC /Outlook, Word, Excel, skúsenosti s CCTV/ - Čistý odpis z registra trestov - Zdravotná spôsobilosť - Preukaz odbornej spôsobilosti typu S /stačí osvedčenie o absolvovaní kurzu/ - Záujemci najlepšie z Bratislavy a blízkeho okolia Hodinová mzda : 1. Junior dispečer - 5,003 € /hod 2. Senior dispečer - 5,50 € / hod 3. Výkonnostná odmena - 0,20 € /hod. 4. Príplatky v zmysle zákonníka práce Miesto výkonu práce: - Shopping Palace- Obchodné Centrum - Cesta na Senec 2 - 821 04 Bratislava - Ružinov Pracovný pomer: - Hlavný pracovný pomer Pracovná doba: - 12 hod zmeny denné a nočné - ZŤP zmeny dohodou Nástup: - Ihneď Benefity: - Možnosť získať Multisport kartu - Práca v čistom a príjemnom prostredí centrály firmy - K dispozícií umývačka riadu, kávomat - Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej na slovenskom trhu už viac ako 25 rokov - Možnosť kariérneho rastu v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti - Korektný prístup k zamestnancom - Jubilejné odmeny pri práci na HPP
Servisný technik
Náplň (druh) práce - Inštalácia antén a kabeláže, - práca aj vo výškach, - nastavovanie wifi zariadení, - servis počítačov, - servis počítačových sietí a sieťových zariadení, - zaškolíme, - práca na živnosť. Ponúkané výhody Preplácanie PHM. Pracovné podmienky Pracovný čas: od 8:00 do 16:30 Miesto výkonu práce: okres Zlaté Moravce Neverice 250 95172 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Ďalšie požiadavky: - Vlastný automobil, notebook, základné náradie na montáž antén, - uprednostňujeme absolventov, - práca na živnosť, - práca v mladom kolektíve. Životopis zasielať, prosím, na e-mail: admin@ alebo externa spolopraca praca na ukol