bazár, predaj, inzercia, predám

Dirty Burger/ obsluha

Kategória: Pohostinstvá a ubytovanie

Dirty inzerát


Hľadáme nových kolegov do našej street-foodovej prevádzky Dirty Burger!

Ak si mladý, energický,  iniciatívny a máš chuť pracovať v rozrastajúcej sa firmec ktorá je otvorená novým nápadom, hľadáme práve teba! Ak je tvojou silnou stránkou komunikácia s ľudmi a  dochvíľnosť, tak ti nič viac netreba.

Skúsenosti s prácou sú samozrejme vítané no ak ich nemáš, radi ťa zaučíme!

Pracovná doba: 2 dni práca, 2 dni voľno po 12 hodín/ deň alebo podľa potreby

/ Po-Št 11:00-22:00
/ Piatok 11:00-00:00
/ So-Ne 13:00-22:00

Počet hodín za mesiac —> 180-190h/ mesiac

Hodinová mzda: Obsluha -  3,70-4,00€ + tringelty

Čo bude náplňou tvojej práce?

Obsluha - balenie a vybavovanie objednávok, príjemné vystupovanie pred zákazníkmi, práca s pokladňou, skladanie krabičiek a prihliadanie na čistotu prevádzky, rozdeľovanie objednávok (logistika)

Ak ťa naša ponuka zaujala, kľudne nás kontaktuj mailom, do predmetu uvedieš svoje meno a pozíciu o ktorú máš záujem. Do prílohy nám prosím daj tvoj životopis s fotkou.

Kontaktovať nás môžes aj telefonicky na čísle
Dirty Burger/ obsluha
Podobné inzeráty
Ponuka práce čašník, servírka, SPA APHRODITE Rajecké Teplice
Spoločnosť Person – Steel s.r.o. ponúka nové pracovné miesta v SPA APHRODITE Rajecké Teplice. LOBBY BAR: ⏰ Pracovná doba krátky / dlhý týždeň Od 08.30 do 23.00hod. ✅Ubytovanie zabezpečené ✅ Strava zabezpečená Potrebná znalosť slovenského jazyka ✅ Odmena 5,50€/hodina Obsluha zákazníkov, príprava kávy, teplých a studených nápojov, miešaných nápojov, Potrebná znalosť nápojového lístka a vínnej karty. Priama komunikácia so zákazníkmi. REŠTAURÁCIA PALACE, PULÍROVANIE: ⏰ Pracovná doba 2 dni v práci / 2 dni voľno Od 07.00 do 22.30hod. ✅ Ubytovanie zabezpečené ✅ Strava zabezpečená - Nieje potrebná znalosť slovenského jazyka ✅ Odmena 4,80€/hodina Pulírovanie ( leštenie ) príborov a pohárov REŠTAURÁCIA PALACE, ČAŠNÍK: ⏰ Pracovná doba 2 dni v práci / 2 dni voľno Od 07.00 do 22.30hod. ✅ Ubytovanie zabezpečené ✅ Strava zabezpečená ✅ Odmena 5,50€/hodina - Nutnosť slovenského jazyka, prípadne anglický jazyk Obsluha pri raňajkách, obedoch a večeriach, počas obedov a večerí je nutné nápoje objednávať, preto je potrebná znalosť nápojového lístka a vínnej karty KAVIAREŇ APHRODITÉ: ⏰ Pracovná doba krátky / dlhý týždeň Od 8.30 do 20.00hod. ✅ Ubytovanie zabezpečené ✅ Strava zabezpečená ✅ Odmena 5,50€/hodina - Je potrebné sa dorozumieť po slovensky Príprava teplých, studených a miešaných nápojov, kávy BAR BAZÉNY: ⏰ Pracovná doba krátky / dlhý týždeň Od 8.30 do 22.00hod. ✅ Ubytovanie zabezpečené ✅ Strava zabezpečená ✅ Odmena 5,50€/hodina - Potrebná komunikácia v slovenskom jazyku Príprava teplých, studených a miešaných nápojov, kávy, predaj bagiet, sendvičov, šalátov REŠTAURÁCIA APOLÓN: ⏰ Pracovná doba krátky / dlhý týždeň od 9.30 do 18.00 ( víkendy 19.00hod.) ✅ Ubytovanie zabezpečené ✅ Strava zabezpečená ✅ Odmena 5,50€/hodina - Potrebná znalosť slovenského jazyka Obsluha hostí, príprava studených, teplých a miešaných nápojov, kávy, freshov REŠTAURÁCIA APOLÓN bez nutnosti slovenského jazyka ✅ Odmena 4,80€/hodina Odnášanie riadu a umývanie STÁNOK APOLÓN + NATURAL (sezónna práca) ⏰ Pracovná doba krátky / dlhý týždeň Od 10.00 do 21.30hod. ✅ Ubytovanie zabezpečené ✅ Strava zabezpečená ✅ Odmena 5,50€/hodina - Potrebná komunikácia v slovenskom jazyku Príprava studených, teplých a miešaných nápojov, kávy, predaj balených bagiet, sendvičov STÁNOK APOLÓN + NATURAL ( sezónna práca ) – bez nutnosti slovenského jazyka ✅ Odmena 4,80€/hodina Odnášanie použitého riadu REŠTAURÁCIA BAŠTA: otvorené počas sezóny MÁJ - OKTÓBER ⏰ Pracovná doba krátky / dlhý týždeň Od 10.00 do 22.00 ( piatok – sobota 23.00hod.) ✅ Ubytovanie zabezpečené ✅ Strava zabezpečená ✅ Odmena 5,50€/hodina Potrebná znalosť slovenského jazyka Profi čašník Obsluha hostí, potrebná znalosť ala carte lístka, nápojového lístka a vínnej karty. V prípade záujmu n
Burger majster 1200€
Hľadáme Burger Majstra Termín nástupu: ihneď Plat: 1100 EUR + tringelty prvé tri mesiace potom 1250€ TPP Náplň práce: Pracuje sa pondelok až štvrtok 11.00-23.00 Piatok,sobota 11.00-02.00 Nedeľa 11-24.00 Príprava jedál Preberanie telefónnych objednávok Práca s kvalitným mäsom Práca na grille Spoluvymýšľanie receptov Osobnostné predpoklady a zručnosti: miluješ dobré jedlo a rád varíš pracoval/a si v profesionálnej kuchyni a vieš ako to tam chodí alebo sa chceš naučiť Pracuje sa s pomocníkom nebojíš sa nových vecí zvládneš dávku gastro stresu Vieš komunikovať so zákazníkom Výplata vždy do 10.ho v mesiaci Vieš tvrdo zamakať Cez Coronu sme boli otvorení a všetci zamestnanci mali svoj plat!
Burger Pub Zvolen
Burger Pub vo Zvolene prijme do zamestnania čašníka-servírku. Pracovná doba od 9:00 do 15:00 od pondelka do piatka. Viac informácii poskytnem osobne Tel:
Miluješ jedlo? Baví Ťa gastro?   študent, živnosť, TPP
Miluješ jedlo? Baví Ťa gastro? Pošli nám životopis a dohodni si termín pohovoru cez správu, mailom, alebo vyťukaj 090x (kontakt nájdeš na konci) Hľadáme kolegu, ktorý bude spolupracovať na spoločnom raste firmy a hrdo reprezentovať našu značku a nemyslíme tým len nosiť tričko s naším logom a fľakom od kvapnutej omáčky. Ak Ťa baví práca v službách zavolaj nám a dohodni si s nami pracovné rande. Nezáleží na tom či hľadáš brigádu na dobu určitú, alebo dlhodobé teplé miesto na TPP s kariérnym rastom. U nás si vítaný. Ak budeme s Tebou spokojný a Ty s nami, rast máš zaručený a tým nemyslíme len výstup k vysokému regálu v sklade. Vhodné pre študentov, absolventov, živnostníkov, TPP (doba neurčitá). Flexibilný pracovný čas, možnosť flexibilného nastavenia pracovných zmien (krátky/dlhý). Pracuj len pár dní do týždňa cca 36 hod/týždeň. Dáme Ti nástupný plat 6€/hod brutto (Minimálna garantovaná suma. Skutočná mzda závisí od Tvojej šikovnosti, záujmu pracovať a prínosu pre značku). Výplata na účet v dohodnutom termíne, finančné bonusy, práca v mladom a priateľskom kolektíve, príjemné pracovné prostredie, zamestnanecká zľava (aj z prava), teambuildingy, pracovný čas pondelok až sobota (k/d), v neděli se nedělá. Budeš mať na starosti spolu s kolegom studenú a teplú kuchyňu a nápoje. Prípravu jedál a ich expedíciu. Servírovanie, príprava k výdaju, zodpovednosť za kvalitu, kvantitu aj vizuál jedál a výdaj objednávok. Dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov. Poskytovanie prvotriednych služieb, kontrola kvality surovín. Samozrejme, že si musíš udržať svoj flek v suchu a čistote, takže aj nejaké tie pomocné práce s tým súvisiace. Priateľská komunikácia a obsluha zákazníkov, vybavovanie objednávok. Práca s pokladňou (prax vítaná). Takže ak máš vek minimálne 18 rokov, pozitívny vzťah ku gastru, preukaz na prácu s potravinami, príjemné vystupovanie, zmysel pre detail, samostatnosť. Si bezúhonný, komunikatívny a zodpovedný tímový hráč ozvi sa nám! Očakávame ochotu rásť a vzdelávať sa, pracovať s ľuďmi. Čo sa týka Tvojich skúseností je prax vítaná, nie nutná. Hygienické minimum je výhodou. Prevádzka sa nachádza v Petržalke. Bratislava Burger bratislavaburger@ Koniec hlásenia #bratislavaburger #job
PONUKA PRÁCE - OBSLUHA
Do zabehnutej prevádzky TASTY PARK Prešov hľadáme posilu do nášho kolektívu na pozíciu OBSLUHA. Sme mladí, zodpovední ľudia s chuťou pracovať v príjemnej atmosfére. Jedinou podmienkou je zodpovedný prístup. Ostatné ťa naučíme ⏰ Otváracie hodiny prevádzky: PO-ŠT: 11:00-22:00 PIATOK: 11:00-22:00 SOBOTA: 13:00-22:00 NEDEĽA: 13:00-22:00 ADRESA: 17. Novembra 100, Prešov PRACOVNÁ DOBA: Podľa dohody a otváracích hodín Mzda: 4,50€/hod v čistom + tringelty + strava + zamestnanecké zľavy VÝPLATA: 15. deň v mesiaci DRUH ZMLUVY: Dohoda vrátane odvodov, po čase možnosť TPP NÁPLŇ PRÁCE: prijímanie objednávok za pultom, balenie objednávok, udržiavanie čistoty prevádzky, priateľská komunikácia so zákazníkmi, komunikácia s donáškarmi a kuchyňou. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať MAILOM - stručný životopis s fotografiou. Prosím čítať poriadne informácie v tomto inzeráte. Ak nedokážete čítať s porozumením, spolupráca nie je možná! Mail: presov@ Termín nástupu: ihneď
Čašník / Barista
Kaviareň Patriot v OC PROMENÁDA prijme do svojho kolektívu čašníka alebo čašníčku. Výborné platové aj pracovné podmienky .Ponúkame stabilitu a istotu a vždy platíme načas. Hľadáme spoľahlivého a príjemného človeka s chuťou pracovať. Prax v odbore je nutná. Náplň práce - príprava nápojov pre našich zákazníkov (káva, limonády..) - obsluha a príprava baru - udržiavanie čistoty na pracovisku - zodpovednosť za plynulý chod baru a prevádzky - obsluha zákazníkov - chuť pracovať Zamestnanecké výhody, benefity výhodné platové podmienky, práca v dobrom a stabilnom kolektíve, Dobrý pracovný čas od 9.00 do 21.00hod Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním študent strednej školy stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa Vzdelanie v odbore Gastronómia Pozícia je vhodná pre absolventa Áno