bazár, predaj, inzercia, predám

Do teamu našich servisných technikov hľadáme kolegu s elektr

Kategória: Remeselné práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
✅ Údržba strojov a zariadení
✅ Diagnostikovanie nefungujúcich zariadení, zabezpečenie opravy a vylepšenia zariadení a strojov
✅ Preventívna údržba zariadení
✅ Činnosti pre zabezpečenie správneho spustenia inštalácií po ukončení prevencie
✅ Podieľanie sa na vypracovávaní preventívnych plánov
✅ Vykonávanie a analyzovanie rôznych skúšok a meraní na zariadeniach
✅ Čítanie elektrických schém cez krížové referencie (v prípade potreby vieme ukážku schémy poskytnúť)
✅ Diagnostika elektrickej poruchy cez meranie (striedavé aj jednosmerné okruhy)


Práca 3x8 (pravidelný režim na 8-hodinových zmenách)
Víkendová zmena(sobota,nedeľa)

MZDA na trvalý pracovný pomer 11,5 € / hod. - 12,0€ / hod

MZDA :
Živnosť: 14,5€ / hod. - 15,50€ / hod

Zamestnanecké výhody, benefity
✅ Stabliná pozícia
✅ Možnosť ubytovania v prípade záujmu
✅ Možnosť týždenných záloh
✅ Kariérny rast
✅ Zabezpečenie ubytovania
Do teamu našich servisných technikov hľadáme kolegu s elektr
Podobné inzeráty
Montáž vzduchotechniky Holandsko (pre živnostníkov)
Sprostredkujeme prácu pre skúsených vzducho-technikov. Jedná sa o prácu pre Holandskú spoločnosť na niekoľkých projektoch. Montáž roznych druhov potrubia, požiarnych ventilov atd. Odmena je od 22-25 euro/hodinu. Podľa našich dlhoročných skúseností najlepšie funguje dvojica technikov, kde jeden je skúsenejší a dopľňa ho pomocník. Samozrejme uvítame aj jednotlivcov, či skupiny. Plat pre pomocníka je 22 euro a technika 25 euro na hodinu.(bez nákladov na ubytovanie a stravu) Osem hodín denne je štandart,len výnimočne menej, prípadne viac.Dĺžka turnusu a množstvo voľna je na dohode. Čo potrebujete: živnosť na dokončovacie stavebné práce, A1 dokument (pomožeme vybaviť), Anglický, alebo Holandský jazyk, schopnosť dohovoriť sa, čítať a porozumieť technickým výkresom.(pomožeme aj s tým..) Platný VCA certifikát. Výhodou sú skúsenosti s prácou v obore v zahraničí, znalosť normových postupov a moderného náradia. POZOR, mi Vám prácu sprostredkujeme ako agentúra priamo u firmy s ktorou dlhoročne spolupracujeme a máme len dobré skúsenosti. Pokiaľ ste šikovný a ochotný cestovať, dá sa slušne zarobiť, nie je to žiadna špinavá práca, pracujete s novým materiálom na stavbe. S prenájmom ubytovania pomožeme, náradie a dopravu zabezpečíme po dohode. Volať, sms, email: elventn@
Práca na píle CNC
Ponúkame pracovné miesto vo firme Stone Company, Biely Potok, Ružomberok. Sme mladá firma s mladým kolektívom. Zaoberáme sa výrobou a opracovaním technického a prírodného kameňa. Hľadáme kolegu, na pozíciu práca na píle CNC, ktorého hlavnou pracovnou náplňou bude: Programovanie projektov do výroby na CNC fréze Samostatná obsluha CNC frézy Kontrola a meranie mier opracovaných dielov podľa technických výkresov Vyrezávanie kameňov podľa požadovaných rozmerov Obsluha žeriavu Obsluha vysokozdvižného vozíka Novému kolegovi pripravíme pracovné prostredie v ktorom ho jeho kolegovia dôkladne zaškolia. Požiadavky na kolegu: chuť pracovať a učiť sa nové veci práca na píle CNC vítaná, no nie podmienkou technická zručnosť, dôslednosť, logické myslenie Nástupná mzda 700-1100€ brutto závisí od zručnosti, ochote, prístupe, snahe Bližšie informácie na telefónnom čísle +421 948 441 386 alebo pri osobnom stretnutí. Nástup možný ihneď.
Montážnik kuchynských kamenných dosiek
Ponúkame pracovné miesto vo firme Stone Company, Biely Potok, Ružomberok. Sme mladá firma s mladým kolektívom. Zaoberáme sa výrobou a opracovaním technického a prírodného kameňa. Hľadáme kolegu, montážnika, ktorého hlavnou pracovnou náplňou budú inštalácie kuchynských pracovných dosiek, zástien, umývadiel a iných rôznych doplnkov do interiéru Novému kolegovi pripravíme pracovné prostredie v ktorom ho jeho kolegovia dôkladne zaškolia. Požiadavky na kolegu: chuť pracovať a učiť sa nové veci technická zručnosť práca s kameňom výhodou ale nie podmienkou dôslednosť, precíznosť pozitívna energia a reprezentatívne správanie Nástupný plat 700-1100€ brutto závisí od zručnosti, ochote, prístupe, snahe Bližšie informácie na telefónnom čísle +421 948 441 386 alebo pri osobnom stretnutí. Nástup možný ihneď
Hľadám kolegu na výrobu a montáž kuchynských liniek
Hľadám kolegu na výrobu a montáž kuchynských liniek. Pre viac informácií ma kontaktujte na tel.čísle
Hladam kolegu
Hladam chlapa kolegu na montaž striech.vybavenie mam.robota je..kvalitny clovek chyba..
Hľadám kolegu
Hľadám kolegu pre spoluprácu pri stavbe drevostavieb, striech. Požadujem: prax v odbore strechár, tesár, stolár alebo klampiar, pokrývač, zručnosť, samostatnosť, vodičský preukaz sk. B. Práca na živnosť alebo TPP, zmluva alebo dohoda. Výhodné platové ohodnotenie. Pre bližšie informácie ma kontaktujte telefonicky.