bazár, predaj, inzercia, predám

Elektrikár, Kúrenár, Sadrokartónar, Výkopové práce

Kategória: Stavebníctvo

Náplň práce:
Hľadáme jednotlivcov alebo skupinu
Maliarov, Elektrikárov,Vodárov/Kúrenárov,
Sadrokartonistov do Nemecka
- Skupiny po 2,3,4 a eventuálne 5 Elektrikárov ,Vodárov/Kúrenárov,
Sadrokartonistov
- na živnosť (SZČO) aj na TPP
- robia sa elektroinštalačné práce bytových domov, výrobných hál, domov, nákupných budov a stredísk , kancelárskych priestorov atď.
- miesto práce záleží podľa aktuálnej ponuky.
- môže sa hlásiť aj jednotlivec, aj partie,
- ubytovanie vieme zabezpečiť, ale hradí si ho každý týždenne
- Nemecký jazyk výhodou
- mzda 5040 € mesačne, pracuje sa priemerne 10h x 6 dní = 60h
- možnosť požiadania zálohy po odpracovaných hodinách
V prípade záujmu poprosím volať alebo napísať email.
Tel.č
Email: hrinak@

Preferujeme dlhodobú spoluprácu.
Zamestnancom zabezpečujeme:
- bývanie zabezpečené
- doprava zabezpečená
- firemné pracovné oblečenie,
- pracovné elektrické náradie (okrem základného elektrikárskeho náradia).
Elektrikár, Kúrenár, Sadrokartónar, Výkopové práce
Podobné inzeráty
NEMECKO - ELEKTRIKAR, KURENAR, VZDUCHAR, SOLARNE PANELY
Ponuka práce pre elektrikárov,Kurenárov, Vzduchárov, zámočníkov a montáž solarnych panelov v zahraničí. Nemecko, -Firma poskytuje prácu celoročne. Preferujeme dlhodobú spoluprácu. - Vo firme je možný pracovný postup - možnosť finančného rastu po 3 mesiacoch HĽADÁME PRACOVNÍKOV : -ELEKTRIKÁR -Nemčinár / Angličtinár -ELEKTRIKÁRI - Bez znalosti jazyka POŽIADAVKY NA PRACOVNÍKOV ELEKTRIKÁR : -Elektrikárka vyhláška : §21 / §22 / §23 -FLEXIBILNOSŤ -Prax : od 1 roka -Jazyk nie je podmienka. POŽIADAVKY NA PRACOVNÍKOV ZÁMOČNÍK : -Certifikácia : - Papiere na vysokozdvižný vozík - Papiere na plošiny - Výškové práce OHODNOTENIE PRÁCE : -ŽIVNOSŤ : od 3500 - 5500 eur -Práca je vykonávaná 9 max 11 hod/denne 6 dní v týždni. NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ! elektrikar, elektrikár, mechanik, elektrikári,Kurenie, Kurenár, Vzduchotechnika , solare, Solarne panely
2x Kurenár Tepelné Čerpadlá - Práca Nemecko
Spoločnosť PRONAHT, s.r.o. ponúka voľné pracovné pozície na 2 projekty v Mannheim & Neunburg vorm Wald - Nemecko: Info o projekte Mannheim: 2x Kúrenár - Tepelné čerpadlá + Solárne panely Typ práce: modernizácia vykurovacieho systému a inštalácia vzduchových tepelných čerpadiel a solárnych panelov. Stavebné objekty sú prevažne rodinné domy. Info o projekte Neunburg vorm Wald: 2x Kúrenár - Tepelné čerpadlá Typ práce: Montáž tepelného čerpadla alge s novou inštaláciou vody. Výmena plynového vykurovania za plynové vykurovanie. Výmena olejového kotla za kotol Hoilz: - Výmena plynových kotlov a plynových ohrievačov do 25 kW - Demontáž olejových kotlov - Demontáž olejových nádrží - Pokládka vodovodného potrubia z nehrdzavejúcej ocele do 28 mm zaveseného pod stropom v pivnici - Pokládka vodovodných potrubí Viacvrstvové kompozitné potrubia v konštrukcii podlahy - Kladenie vodovodných potrubí Viacvrstvové kompozitné potrubia v predstenových konštrukciách zo sadrokartónu - Inštalácia splitového systému tepelného čerpadla Weidhaupt 10kw (vnútorná + vonkajšia jednotka). Stavebné objekty sú prevažne rodinné domy Nástup: 03.07.2023 Dlžka: oba projekty su na 2 mesiace + mozne predlzenie Požiadavky: 1x Nemcina v partii, vediet citat a rozumiet vykresom/plánom, skúsenosti s montážou tepelných čerpadiel, vlastne naradie Platové ohodnotenie a požiadavky: Platové podmienky: Kurenár 27€/hod ubytovanie strhavane 50+ hodín týždenne Ubytovanie vopred zabezpečené Fakturácia 14/21 Bonusy v rámci spoločnosti PRONAHT, s.r.o.: Možnosť obnovy zváračských certifikátov, zabezpečenia SCC certifikátu Možnosť spolupráce na ďalších projektoch. Pomoc s vybavovaním akýchkoľvek dokumentov spojených s prácou pod hlavičkou PRONAHT, s.r.o. Komplexná podpora počas celej doby výkonu práce na dannom projekte. ☎Kontakt: Matej Hančiak PRONAHT, s.r.o.
Elektrikári - Nemecko - Wismar
PONUKA PRÁCE Príjmeme skúsených elektrikárov na elektroinštalačné práce v Nemecku. Aktuálne dvojice (dvaja elektrikári alebo jeden elektrikár a jeden pomocník) Náplň práce: Elektroinštalačné práce - novostavba Mesto - Wismar Dlhodobá práca u overeného partnera. Týždenne 60+ hod. Nástup ihneď. Mzda - 25€/hod. elektrikár Práca na živnosť. Ubytovanie zabezpečené a hradené. Fakturácia po 2 týždňoch alebo dohodou Splatnosť faktúry 2 týždne Turnusy dohodou Podmienky: Aktívna živnosť Nemecky jazyk (jeden z partie) Základné náradie Skúsenosti Pre bližšie info nás kontaktujte telefonicky alebo mailom na info@ Vyhľadávanie: elektrikár, elektrikári, montér, brigáda, Nemecko, elektrikári Nemecko, elektrikár Nemecko, pomocné práce, ponuka práce Nemecko, elektroinštalačné práce, stavba, bau
elektrikári - Nemecko - Göhren-Lebbin
PONUKA PRÁCE Príjmeme skúsených elektrikárov na elektroinštalačné práce v Nemecku. Aktuálne dvojice (dvaja elektrikári alebo jeden elektrikár a jeden pomocník) Náplň práce: Elektroinštalačné práce - novostavba Mesto - Göhren-Lebbin Dlhodobá práca u overeného partnera. Týždenne 60+ hod. Nástup ihneď. Mzda - 25€/hod. elektrikár Práca na živnosť. Ubytovanie zabezpečené a hradené. Fakturácia po 2 týždňoch alebo dohodou Splatnosť faktúry 2 týždne Turnusy dohodou Podmienky: Aktívna živnosť Nemecky jazyk (jeden z partie) Základné náradie Skúsenosti Pre bližšie info nás kontaktujte telefonicky alebo mailom na info@ Vyhľadávanie: elektrikár, elektrikári, montér, brigáda, Nemecko, elektrikári Nemecko, elektrikár Nemecko, pomocné práce, ponuka práce Nemecko, elektroinštalačné práce, stavba, bau
Elektrikári - Nemecko - Schwerin
PONUKA PRÁCE Príjmeme skúsených elektrikárov na elektroinštalačné práce v Nemecku. 2-3 člennú partiu (elektrikár + pomocník) Náplň práce: výmena svietidiel Mesto - Schwerin Dlhodobá práca u overeného partnera. Týždenne 60+ hod. Nástup ihneď. Mzda - 24€/hod. elektrikár 21€/hod. pomocník Práca na živnosť. Ubytovanie zabezpečené a hradené. Fakturácia po 2 týždňoch alebo dohodou Splatnosť faktúry 2 týždne alebo dohodou Turnusy dohodou Podmienky: Aktívna živnosť Nemecký jazyk (jeden z partie) Základné náradie Skúsenosti Pre bližšie info nás kontaktujte telefonicky alebo mailom na info@ Vyhľadávanie: elektrikár, elektrikári, montér, brigáda, Nemecko, elektrikári Nemecko, elektrikár Nemecko, pomocné práce, ponuka práce Nemecko, elektroinštalačné práce, stavba, bau
Elektrikári - Nemecko - Südmüritz
PONUKA PRÁCE Príjmeme skúsených elektrikárov na elektroinštalačné práce v Nemecku. Štvorčlennú partiu (optimálne dvaja elektrikári + dvaja pomocníci). Náplň práce: Elektroinštalačné práce - novostavba Stavba min. do konca roka Mesto - Südmüritz Dlhodobá práca u overeného partnera. Týždenne 60+ hod. Nástup ihneď. Mzda - 25€/hod. elektrikár 21€/hod. pomocník Práca na živnosť. Ubytovanie zabezpečené a hradené. Fakturácia po 2 týždňoch alebo dohodou Splatnosť faktúry 2 týždne alebo dohodou Turnusy dohodou Podmienky: Aktívna živnosť Nemecky jazyk (jeden z partie) Základné náradie Skúsenosti Pre bližšie info nás kontaktujte telefonicky alebo mailom na info@ Vyhľadávanie: elektrikár, elektrikári, montér, brigáda, Nemecko, elektrikári Nemecko, elektrikár Nemecko, pomocné práce, ponuka práce Nemecko, elektroinštalačné práce, stavba, bau