Elektrikári, Nemecko

Kategória: Remeselné práce

Relia Group Slovakia
28.00€/hod.
Berlin, Nemecko
Elektrotechnika a energetika
Živnosť

Informácie
Na projekty v celom Nemecku hľadáme elektrikárov na projekty domovej/bytovej ale aj priemyselnej elektroinštalácie. Nástupy po dohode, dlhodobá spolupráca. Ubytovanie zabezpečené, môžme uhradiť vopred za vás. Splatnosť FA do 14 dní.

Náplň práce
príprava trasy
práca podľa výkresov
zapájanie svetiel, krabičiek, rozvádzačov
priemyselná kabeláž, zapájanie liniek, rozvádzačov

Čo ti vo firme ponúkame?
možnosť dlhdoobej spolupráce
zálohy po odpracovanom týždni
zabezepčené ubytovanie
zabezepčené náradie
podpora a pomoc s administratívou

Požadujeme
zručnosť
prax
vyhláška
NJ výhodou