Google Home - reproduktor s umelou inteligenciou
Kategória:
Ostatné audio video
Predám Elegantný reproduktor s umelou inteligenciou, hlasom ovládaný, komunikuje s aplikáciou Google Home.

Podobné inzeráty

Nový,nerozbalený
Dizajnový bezdrôtový reproduktor Bose SoundLink Revolve II v čiernom prevedení sa postará o 360° verné ozvučenie miestnosti a stane sa nepostrádateľným estetickým doplnkom vašej modernej domácnosti. Navyše vďaka zabudovanej batérii s výdržou až 13 hodín, odolnosti voči vode a prachu s certifikátom IPX5 a povrchovým materiálom odolným voči nárazom ho môžete vziať všade so sebou a vychutnať si tak obľúbené tóny na svojich cestách. Je osadený výkonným prevodníkom, duálnymi pasívnymi žiaričmi a akustickým deflektorom. Samozrejmosťou je technológia Bluetooth, funkcia NFC a vstavaný mikrofón pre hands-free hovory. Podporuje hlasových asistentov Siri a Google Assistant a technológiu Bose SimpleSync, pomocou ktorej môžete reproduktor spárovať s ďalšími inteligentnými reproduktormi Bose a ozvučiť tak celý dom. Reproduktor možno ovládať cez mobilnú aplikáciu Bose Connect, ktorá vám odomkne veľa ďalších funkcií.

Predám bluetooth reproduktor značky Philips TAS4807B/00 GO. Reproduktor bol kupovaný 23.7.2022 v Nay elektrodome, blok samozrejmosť. Je plne funkčný, bez poškodení.
Tu je stručný popis:
Bluetooth reproduktor - s výkonom 10W, k mobilu, s mikrofónom, s USB napájaním, frekvenčný rozsah od 80 Hz do 20000 Hz, Bluetooth 5.2, certifikácia IP67, podpora AAC a SBC, výdrž batérie 12 h
V prípade záujmu mi píšte na e-mail:
na-predaj-nr@
Osobný odber v Nitre, prípadne na dobierku.
Cena je 25 €.

Predam vyskovy reproduktor LAVY Soferova Strana original VW passat B6
Reproduktor bol pouzivany
Cena 15€ bez postovneho.
Poslem postou neni problem.
klucove Slova:Repkrak,Reprak dveri,Reproduktor passat B6.
Pozri dalsie inzeraty.

Predám Chromecast 3. Zariadenie je plne funckne. Funguje bez akýchkoľvek problémov.
Prehrávajte obsah z rozličných platforiem a zariadení
Ovládajte pomocou inteligentných zariadení
Prehrá obsah z Alza Media, Youtube, Netflix, Hulu, Google Play a ďalších
Ľahké zrkadlenie obrazovky vášho telefónu, tabletu, či webového prehliadača Chrome
Podpora WiFi 802.11ac (2,4 GHz/5 GHz)
Google Chromecast 3 zvládne Full HD prenos až pri 60 snímkach za sekundu
Napájanie pomocou micro USB
Podpora Windows, Android aj Apple zariadení
Rozmery iba 52 × 52 × 14 mm

Predám nový multimediálny prehrávač úplnú novinku H96 MAX V12 s najnovším operačným systémom ANDROID 12.0. Je nabitý množstvom funkcií v slovenskom jazyku, premení klasický televízor na SMART TV.
Operačný systém Android 12.0 - najnovší systém set-top boxov je stabilnejší, bezpečnejší a energeticky úspornejší.
Podporuje – KODY, MAGIO GO, OrangeTV, Skylink, Horizon Go (UPC), Lepší.TV, Antik TV, Sledovanie TV, IPTV
TV box má slovenskú lokalizáciu, predinštalovanú aplikáciu KODY cez ktorú po prihlásení môžete sledovať najnovšie CZ a SK filmy aj vo vysokom rozlíšení. Po prípade môžem nainštalovať akúkoľvek aplikáciu, ci doplnok podľa Vašej potreby.
Štvorjadrový procesor Rockchip RK3318 Quad-Core 64bit Cortex-A53 v spojení s grafickým čipom Penta-Core Mali-450 je citeľne rýchlejší ako hardvérové spojenie v starších typoch TV Boxoch.
TV box má plynulé prehrávanie videa aj s veľkým dátovým tokom vrátane filmov v 6K ULTRA HD rozlíšení
Pohyb v Androide je výrazne rýchlejší oproti konkurenčným TV boxom so slabšími procesormi a grafickými čipmi
Neobmedzené pozeranie filmov a seriálov, aj úplne novinky, navyše v CZ a SK – cez aplikáciu KODI (doplnok Cinema Stream CZ a SK)
YouTube, Google fotky, Google Music, Spotify + prakticky všetky aplikácie z obchodu Google Play
Zrkadlenie z mobilu na TV (Android aj iOS)
Možnosť pripojiť klávesnicu, myš alebo diaľkový ovládač so špeciálnymi funkciami cez USB
Operačný systém : Android 12.0 (najnovší systém set-top boxov je stabilnejší, bezpečnejší a energeticky úšpornejší)
Procesor : Rockchip RK3318 Quad Core ARM Cortex A53
Grafika : Penta-Core Mali-450 Up to 750Mhz+
Pamäť : 2GB DDR3L
Úložisko : 16GB eMMC + SD card
Bluetooth: BT4.0
WIFI: 2.4GHz + 5GHz ( 8.2.11a/B/G/N/Ac )
Sieť: 10/100Mbps Ethernet standard RJ-45
USB : 1x USB 2.0, 1x USB 3.0
HDMI : 2.0a up to 4K@60fps
Podpora - 6K HD, 10bit HDR, Dual WiFi 2.4G+5G, 802.11 a/b/g/n, HDMI 4k@60Hz, 3D
Jazyk - SK, CZ, ENG, DE, multi
Balenie obsahuje TV box, diaľkové ovládanie, HDMI kábel, napájací adaptér 5V/2A, návod.
Ak máte záujem, píšte cez kontaktný formulár, prípadne volajte alebo SMS
Cena 52€ + poštovné, alebo osobne v ZH

Predám nepoužívaný. WeCall Bluetooth konferenčný reproduktor Bluetooth® pre Apple/Android zariadenia Bluetooth® bezdrôtová technológia: verzia: V2.1 + EDR, dosah: 10 m (voľný priestor) Profily: HSP, HFP, A2DP, AVRCP, (HFP podporuje širokopásmovú reč) Philips WeCall App: z Apple Store: vyžaduje iOS 4.3 alebo novší, z Google Play Kompatibilný s: iPad, iPad 2, iPad 4, iPad mini, iPhone 4S, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 5, iPod touch 3. generácie, iPod touch 4. generácie, iPod touch 5. generácie Kompatibilita so zariadeniami Android: Android verzia 2.1 alebo novšia, Bluetooth verzia 2.1 alebo novšia Príslušenstvo: cestovné puzdro. Vstup napájania: 5 V, 1 A Kapacita batérie: 3,7 V, 1000 mAh Akumulátor: Lithium Ion Polymer Dĺžka hovoru: až 8 hodín
Kontakt emailom.