Hľadáme 1 x kozmetička

Kategória: Ostatné

Krása, zdravie, relax
Relax-Mon s.r.o.
Miesto práce
Svätoplukova 4, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.7.2023
Mzdové podmienky (brutto)
816 EUR/mesiac
odmeny , príplatok za víkend , percentá s tržby
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme.
Flexibilita a ochota učiť sa nové veci.
Zodpovednosť a starostlivosť o zákazníkov.
Zamestnanecké výhody, benefity
Príjemné a moderné pracovné prostredie.
Stabilnú základnú mzdu a možnosť bonusov
Možnosť profesionálneho rastu a rozvoja.
Skvelý kolektív a príležitosť spolupracovať s renomovanými značkami.
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
Vzdelanie v odbore
kozmetička,
Ostatné znalosti
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Naša spoločnosť bola založená 20.08.2019 v Prešove. Hlavná činnosť podnikania sú služby
týkajúce sa telesnej pohody a zdravia. Našou firemnou stratégiou je poskytovať klientom komplexný
balík služieb pod jednou strechou. Poskytujeme širokú ponuku masáži, kozmetické ošetrenie pleti aj
prístrojové telové ošetrenie. V každom smere dosahujeme veľmi dobre výsledky. Sme cenovo
dostupný pre každého zákazníka. Dlhodobý klienti majú u nás špeciálne zľavy a preto sa k nám radi
vracajú.
Kontakt
Kontaktná osoba: Monika Uličná
Tel.:
E-mail: poslať životopis
Hľadáme  1 x kozmetička