bazár, predaj, inzercia, predám

Hľadáme administratívneho pracovníka

Kategória: Administratíva

Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého administratívneho pracovníka.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- práca s programami Word, Excel
- komunikácia so šoférmi
- cenotvorba
Zamestnanecké výhody, benefity:
-mobilný telefón
-notebook
-vodičský preukaz sk. B
Platové podmienky dohodou.
Životopis prosíme zasielať na e-mail: info@
Poprosíme uchádzačov o telefonické kontaktovanie len v pracovných dňoch od 8:00 - 17:00.
Hľadáme administratívneho pracovníka
Podobné inzeráty
Kancelária
Dobrý deň, hľadáme administratívneho pracovníka do stavebnej firmy v Bardejove. Znalosť nemeckého jazyka.
Poľsky hovoriaci administratívny pracovník
Do nášho tímu hľadáme administratívneho pracovníka na komunikáciu so živnostníkmi z Poľska. Jazyk treba ovládať aspoň komunikatívne slovom aj písmom. Pracuje sa v priestoroch kancelárie priamo v Prešove. Pracovná doba je od po-pia od 8:00-16:00. Čo bude náplňou Vašej práce: -aktívne hľadanie nových pracovníkov z Poľska na rôzne stavebné práce -administratíva od začatia práce živnostníka až po ukončenie spolupráce -komunikácia so živnostníkmi počas trvania projektu -bežná administratíva na zaznamenávanie činnosti Mzda môže byť aj vyššia v závislosti od produktivity. Chorvátsky/Ukrajinský jazyk výhodou
Administratíva - správa krátkodobých prenájmov
Hľadáme administratívneho pracovníka do firmy zaoberajúcej sa správou krátkodobých prenájmov. Náplň práce je z 80% homeoffice. Odpisovanie na správy a e-maily, vypĺňanie štatistík, nákup tovaru, posielanie rozpisu brigádnikom... Občasná kontrola apartmánov... V prípade záujmu pošlite email so životopisom a telefónnym kontaktom na sprava.comfy@
Administratívná pracovníčka /s anglickým jazykom
Hľadáme administratívneho pracovníka, fakturant/ku s možnosťou okamžitého nástupu. Náplň práce: - jednoduché učtovníctvo - Vystavovanie faktúr/pracovných zmlúv - Prípravné práce pre hlavnú účtovníčku - Archivácia dokumentov - Vybavovanie firemnej korešpondencie - Kontaktovanie zákazníkov v rámci SR a Zahraničia Požadujeme: - Maďarský jazyk pokročilý - Anglický jazyk komunikatívne - Práca s počítačom - Prax v administratíve - Dobrá zručnosť pri práci s počítačom a používaní MS balíčka ako Office a Excel Ponúkame: - Flexibilný pracovný čas - Pracovná zmluva sa uzatvára na dobu neurčitú - Možnosť rýchleho kariérneho rastu podľa plnenia stanovených cieľov - Práca v dynamickom kolektíve - Priateľský kolektív spolupracovníkov -Ubytovanie zabezpečíme Platobné podmienky: S Vysokým potenciálom zárobku. Ak vás naša ponuka práce zaujala kontaktujte ma na telefónnom čísle alebo mailo.: pertexsro@ Kancelária sa nachádza v Bušinciach 991 22.
Administratívny pracovník s Anj. jazykom - aj pol. úväzok
Spoločnosť TOPNAD, a.s. hľadá administratívneho pracovníka s Anglickým jazykom (úroveň aspoň B2) pre zabezpečenie štatistických výkazov Intrastat. Práca aj na polovičný úväzok Náplň práce: - aktívna komunikácia so zákazníkmi - štatistické výkazy Intrastat - administratívné práce Znalosť colnej problematiky výhodou! Práca je možná aj z domu. Vaše životopisy zasielajte na: r.jancovic@
Administratívny pracovník
Spoločnosť AA Logistic, s.r.o. hľadá do svojho kolektívu administratívneho pracovníka. Miesto práce 930 38 Nový Život - Tonkovce Trnavský Kraj Druh pracovného pomeru- plný úväzok Termín nástupu - ihneď Poprípade životopis zaslať na mail : sped@ Bližšie informácie na tel. čísle Nástupný plat 800€