bazár, predaj, inzercia, predám

Hľadáme ekonómku, účtovníčku

Kategória: Administratíva

Prijmeme ekonómku z okresu MI.
Miesto výkonu práce – Špitálska 3, Michalovce.
Trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú, PO – PIA 8:00 – 16:30h.

Pracovná náplň:
Príprava podkladov pre ekonomické oddelenie, spracovanie dochádzky zamestnancov, účtovanie podvojného účtovníctva

Požadujeme:
vzdelanie – ekonomický smer
znalosť Word, Excel, Outlook
samostatnosť, komunikatívnosť, iniciatívnosť, organizačné schopnosti

Benefit – stravné lístky
Hľadáme ekonómku, účtovníčku
Podobné inzeráty
Príjmeme účtovničku
Príjmeme účtovníčku na TPP Vystavovanie faktúr a administratívne práce s tým súvisiace. Pracovná doba od 8-15.30 hod.
Prijmem účtovníčku,účtovníka
Príjmem účtovníčku,účtovníka na administratívne práce -90% zahraničie-evidencie dochádzky,bločky,faktúry,freistelungi-potvrdenia a iné,10%-slovensko.Požadujem zodpovednosť,samostatnosť a prax v programe Kros.
Administratívny pracovník na 1/2 uväzok
Hľadáme šikovného mladého človeka (muž alebo žena), ktorý by nám pomáhal v administratívnych oblastiach chodu našej firmy, ktorá sa zaoberá ľudskými zdrojmi, montážnymi prácami i opravou motorových vozidiel. POPIS PRÁCE: * príprava dokumentov + vyplňovanie formulárov * komunikácia s klientmi, zber údajov a príprava podkladov * spolupráca s úradmi a ďalšími verejnými inštitúciami (banky, poisťovne...) * doplňovanie i aktualizácie údajov v databázach * spracovanie podkladov pre externú účtovnícku kanceláriu * telefonická a mailová komunikácia, poštová agenda * plnenie operatívnych úloh (nákup, zabezpečenie niečoho atď) POŽIADAVKY: * ovládania ruského jazyka aspoň na základnej komunikačnej úrovne * aspoň minimálna prax v administratíve a účtovníctve * schopnosť pracovať s Excelom a Wordom * otvorenosť k učeniu a osobnému rozvoju * schopnosť šoférovať osobné vozidlo veľkou výhodou! Všetkému ostatnému pracovníka naučíme a zaškolíme. FINANCIE: * Príjem pracovníka bude priamo závisieť od jeho schopností i pracovného nasadenia. BENEFITY: * Mladý a dynamický kolektív. * Flexibilná pracovná doba. * Možnosť používania firemného vozidla na súkromné účely. * Možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu. Spolupráca je možná na TPP (čiastočný alebo polovičný uväzok), živnosť, dohodu. Práca je vhodná pre študentov, mamičky na materskej...
Administratívná pracovníčka /s anglickým jazykom
Hľadáme administratívneho pracovníka, fakturant/ku s možnosťou okamžitého nástupu. Náplň práce: - jednoduché učtovníctvo - Vystavovanie faktúr/pracovných zmlúv - Prípravné práce pre hlavnú účtovníčku - Archivácia dokumentov - Vybavovanie firemnej korešpondencie - Kontaktovanie zákazníkov v rámci SR a Zahraničia Požadujeme: - Maďarský jazyk pokročilý - Anglický jazyk komunikatívne - Práca s počítačom - Prax v administratíve - Dobrá zručnosť pri práci s počítačom a používaní MS balíčka ako Office a Excel Ponúkame: - Flexibilný pracovný čas - Pracovná zmluva sa uzatvára na dobu neurčitú - Možnosť rýchleho kariérneho rastu podľa plnenia stanovených cieľov - Práca v dynamickom kolektíve - Priateľský kolektív spolupracovníkov -Ubytovanie zabezpečíme Platobné podmienky: S Vysokým potenciálom zárobku. Ak vás naša ponuka práce zaujala kontaktujte ma na telefónnom čísle alebo mailo.: pertexsro@ Kancelária sa nachádza v Bušinciach 991 22.
Hľadáme externú účtovníčku
Účtovná kancelária ponúka prácu externej účtovníčke s praxou, týždenne 20 hod s možnosťou výkonu práce z domu. Znalosť slovenského a maďarského jazyka nutná. Samostatné účtovanie podvojného účtovníctva v programe POHODA, spracovanie DPH a DPPO.
Učtovnictvo, personalistka, mzdárka
Dobry deň. Zháňam firmu alebo účtovníčku ktora by ma zaučila do praxe. Momentalne externe studujem na sukromnom gymnaziu odbor Obchodna akademia. Mam kurz jednoduche uctovnictvo. Momentálne navstevujem kurz mzdy a personalistka a podvojne uctovnictvo. Zháňam niekoho pri kom sa môžem zaučit. Ďakujem poprosim kontaktovat emailom alebo telefonicky. Kludne Žiar nad Hronom, Zvolen, Žarnovica, Banska Bystrica