bazár, predaj, inzercia, predám

Hľadáme montážnika oplotení

Kategória: Stavebníctvo

Príjmeme pracovitého robotníka, na montáže oplotení. Hľadáme človeka, ktorý je samostatný a ochotný.

Náplň práce:
- Drobné stavebné práce, montáže oplotení
- Práca je v rámci západného Slovenska
- Práca vyžaduje cestovanie

Zamestnanecké benefity:
- zaujímavé platové ohodnotenie (1000€ + dohoda v závislosti od skúseností)
- práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky:
- prax v obore vítaná
- vodičský preukaz sk. B
- samostatnosť
- flexibilita
- tímovosť

V prípade záujmu volajte na tel. č. , alebo napíšte na email: ploty@
Hľadáme montážnika oplotení
Podobné inzeráty
Hľadám montážnika podláh a interiérových dverí
Hľadám montážnika podláh a interiérových dverí ,SE práca na TPP alebo živnosť
Ponúkame prácu pri montážach betónových oplotení
Hľadáme kolegu na práce pri montážach betónových oplotení , práca od pondelka do piatku ,plat cca 1200-1500,Euro v čistom, práca na dlhodobo prípadne aj na brigádu ,požadujeme slušné vystupovanie , časovú flexibilitu a chuť vykonávať manuálnu prácu. Pre viac informácií volajte prosím 0905 87 49 77. Môže byť aj ucelená partia .
Stavba oploteni
Hľadám zodpovedného človeka na stavbu oplotení, podmienka vodičský preukaz a trvalé bydlisko Košice alebo niečo poblízku, skúsenosti s oploteniami výhodou, jedná sa o prácu po celej SR, ubytovanie, cestovanie hradené, viac info po telefóne
Hľadáme montážnika do haly
Hľadáme pracovníka do výrobnej haly, ktorá je v Leviciach. Jedná sa o výrobu drevodomov. Práca od pondelka do piatku. Plat po splnení normy je od 1600€/mesačne. V prípade záujmu nás kontaktuje e-mailom na personalne@ alebo telefonicky . Nástup možný ihneď.
Hľadáme nemecky hovoriaceho montážnika
Hľadáme montážnikov na jednoduché montáže so znalosťou nemeckého jazyka. FAKTURACIA :7/14 -Od 4000€✅ -Ubytovanie hradené ✅ -min 50-60 hodín týždenne ✅⏱️⏱️ -Projekty po celom území Nemecka -práca na turnusy -auto k dispozícii -možnosť záloh -pracovný odev hradený firmou -náradie vieme zabezpečiť Pre akékoľvek informácie nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať na čísle ☎️
Montážnik do výrobnej haly
Hľadáme do nášho tímu montážnika do výrobnej haly. Jedná sa o prácu s drevom, pri výrobe panelov na drevodomy. Práca od pondelka do piatku v hale, práca sa vykonáva v hale v Leviciach. Ide o manuálnu prácu. Práca je na živnosť, plat od 1200€/mesačne. Ak ste manuálne zručný a máte radi drevo, poprípade prácu s náradím, ozvite sa nám na personalne@ alebo telefonicky . Plat je úkolový a môže sa mesačne pohybovať od 1 100€ - 1 600 €