Hľadáme stavbyvedúceho/stavebného majstra

Kategória: Stavebníctvo

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- manažovanie a dohliadanie na priebeh zverených stavieb
- tvorba harmonogramu prác
- kontrola kvality
- kompletné vedenie stavieb
- dohliadanie na zamestnancov
- vedenie stavebného denníka
- objednávanie materiálu
- komunikácia s investormi

Zamestnanecké výhody, benefity
- stabilná práca v neustále rastúcej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní
Na základe zaslaného životopisu bude uchádzač pozvaný na osobné stretnutie

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie v odbore stavebné, technické

Ostatné znalosti
znalosť čítania stavebných a technických výkresov - Expert
Vodičský preukaz - B
Prax na pozícii/v oblasti - 2 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- organizačné, komunikačné a riadiace schopnosti
- schopnosť viesť tím, prijímať rozhodnutia a zodpovednosť
- vysoké pracovné nasadenie
- flexibilita, samostatnosť, lojalita
- schopnosť zvládať stresové situácie

Zaoberáme sa komplexným poskytovaním montáže fasád, striech a vnútorných dispozícií objektu.
Popri našom sortimente ponúkame prenájom stavebnej mechanizácie.
Mzda 1500eur na živnosť.
Životopisy zasielajte na mailovú adresu msvreal@