bazár, predaj, inzercia, predám

Kuriér do 3,5t z Ba smer záhorie

Kategória: Doprava a logistika

Do zabehnutého tímu hľadáme šikovného kuriéra, ktorého baví šoférovanie a práca s ľuďmi. Ak nemáš skúsenosť s kurierčinou, zaučíme a pomôžeme. Práca NIE JE na TPP.

Náplň práce:
- od pondelka do piatka
- ráno nakládka balíkov v depe v Petržálke a ukončenie práce vykládkou v depe v Petržálke
- doručovanie/vyzdvihnutie balíkov vo zvolenom regióne Záhorie
- skenovanie zásielok
- komunikácia so zákazníkmi

Čo od teba vyžadujeme:
- vodičský preukaz sk. B
- živnosť
- čistý register trestov
- zodpovedný prístup k práci, k pridelenému autu a príjemné vystupovanie

Na čo sa môžeš u nás tešiť:
- mzda vo výške 1400€ + 100€ bonus za odpracovaný celý mesiac a iné (upresnenie na pohovore)
- dlhodobá spolupráca v stabilnej spoločnosti
- mladý a priateľský kolektív
- Začíname ráno o 6:30 a končíš podľa šikovnosti (medzi 14-17h.) – Pracuje sa iba od PONDELKA do PIATKU štátne sviatky voľno

Ak ťa naša ponuka zaujala, neváhaj a ozvy sa
Kuriér do 3,5t z Ba smer záhorie
Podobné inzeráty
VODIČ C+E LINKA sv.JUR/KE/sv.JUR
dopravna spolocnost prijme vodica C+E na linkovu prepravu nakladka pondelok 17hod. sv.JUR ide sa smer KE nakladka utorok v KE ide sa smer sv.JUR streda nakladka v sv.JUR ide sa smer KE stvrtok nakladka KE ide sa smer sv.JUR piatok nakladka sv.JUR ide sa do NR a spat do sv.JUR vodic nenaklada,nevyklada ani zaidno nemanipuluje s tovarom vikendy volne kazdy vodic ma pridelenu svoju jazdnu supravu
VODIČ C+E LINKA TN/KE/TN
dopravna spolocnost prijme vodica C+E na linkovu prepravu nakladka pondelok 17hod. TN ide sa smer KE nakladka utorok v KE ide sa smer TN streda nakladka v TN ide sa smer KE stvrtok nakladka KE ide sa smer TN piatok nakladka TN ide sa do NR a spat do TN vodic nenaklada,nevyklada ani zaidno nemanipuluje s tovarom vikendy volne kazdy vodic ma pridelenu svoju jazdnu supravu
Vodič -kuriér ,kuriérka
Dobrý deň ponúkam prácu pre kuriéra. Kuriér musí byť zodpovedný, komunikatívny,flexibilný a hlavne psychicky vyrovnaný [ide o prácu s ľuďmi :) ]Doručujeme zásielky pre kuriérsku spoločnosť DPD ktorej depo sa nachádza v Trenčíne. Jazdíme každý deň Pondelok - Piatok každý kuriér ma svoju pridelenú trasu. Sviatky,víkendy voľno. Vhodné hlavne pre živnostníkov so svojím autom . Po dohode aj na tpp poprípade dohodu. Je možnosť aj dodávky do prenájmu. Denne mimo sezónu doručujeme v priemere 80 -100 doručovacích adries[stopov] v sezóne (Vianoce)cca dva krát toľko. Kuriér je platený od doručených stopov, a na živnosť to vychádza 1,2e [plus príplatky] za doručený stop. Mesačná faktúra sa teda pohybuje 2000-2500. Momentálne hľadáme človeka na trasu v okolí mesta Dubnica nad Váhom. Viac info správa, email, alebo telefonicky.
Kuriér DPD
Príjem kuriéra na rozvoz zasielok Bratislava, Záhorie práca od pondelku až piatku víkendy štátne sviatky voľno pre viac info volať
Kuriér
Do nášho tímu príjmeme šikovného šoféra na rozvoz balíkov. Ak máte skúsenosti s riadením dodávky, neváhajte nás kontaktovať. Šofér dostane k dispozícii auto. Samozrejmosťou je aj odborné zaškolenie. Šofér bude obsluhovať iba STÁLY SMER, takže si bude vedieť pekne a plynulo naplánovať trasu. Depo sa nachádza v Prešove a vozí sa smer Košice Západ .Prax výhodou, nie je však nutná. Mzda: 1200-1800 € + odmeny Termín nástupu: Dohodou PODMIENKY: - živnosť - vodičský preukaz skupiny B - šoférovanie dodávky do 3,5 tony - BEZÚHONNOSŤ - čistý register trestov - zodpovednosť - prax VÝHODOU DORUČUJE sa v priemere 70-90 ADRIES Ak vás naša ponuka zaujala pošlite nám Váš životopis a my sa vybraným uchádzačom ozveme, nakoľko máme veľa záujemcov, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie
Kuriér - foodora
Chceš sa stať kuriérom pre spoločnosť foodora? Ak hľadáš prácu s flexibilným pracovným časom v meste Bratislava, neváhaj sa pridať do nášho tímu kuriérov a začni zarábať už dnes. Prihlásiť sa môžeš na tomto odkaze: Ak nemáš auto, nevadí! My ti za jazdu na bicykli zaplatíme! Staň sa kuriérom foodory a získaj 2v1 - prácu aj tréning. Prihlás sa už dnes a nezmeškaj náš 200€ náborový bonus - platí pre spoluprácu na IČO. V prípade, že nemáš IČO, nevadí. Vieme ti ponúknuť aj prácu na pracovnú zmluvu Požiadavky: * mobilný telefón s dátami * vlastný dopravný prostriedok (auto, motorka, bicykel, kolobežka) * minimálny vek 18 rokov * potravinársky preukaz * zodpovedný prístup * príjemné vystupovanie Kto sme? Sme foodora, služba pre rozvoz jedla a nákupov. Patríme do rodiny Delivery Hero, ktorá nám poskytuje jedinečnú možnosť získavať a zdieľať know-how z celého sveta. Rýchlo rastieme, rýchlo sa učíme a veľmi nás to baví. U nás sú ľudia naozaj ľudia a nie iba čísla. A vás by to mohlo baviť s nami! Prihlásiť sa môžeš na tomto odkaze: