bazár, predaj, inzercia, predám

Manipulant na sériovej výrobe - paletový vozík

Kategória: Brigády

Do fabriky v Považskom Podhradí hľadáme šikovného manipulanta na paletový vozík.

Typ pracovného pomeru: DOHODA - DVP
Šikovných pracovníkov, ktorí sa osvedčia následne prijímame na Hlavný pracovný pomer.


Náplň práce:
zásobovanie pracovísk materiálom a odoberanie hotovej výroby zo skladu.

Práca je svojim charakterom vhodnejšia pre MUŽOV.

MZDA:
6.30€/ hod BT- 4.10€ (fixná zložka) + 2.20 (variabilná zložka priznaná vždy) cca od 990€ / mesiac BT

Zmennosť- 2 zmeny 8 hod
ranná - poobedná

Prosíme, aby všetci uchádzači vyplnili formulár:

prípade otázok volajte na v čase od 8:00-16:00.
Manipulant na sériovej výrobe - paletový vozík
Podobné inzeráty
Šofér, skladník, udržbár, manipulant / šofér VZV
Popis práce: Zodpovednosť za včasnú a bezpečnú dopravu tovaru na určené miesto Zabezpečenie správneho uskladnenia a manipulácie s tovarom Údržba vozového parku a zariadení Podpora v manipulácii s VZV a prekladových zariadení Požadujeme: Skúsenosti v oblasti šoférstva a skladníctva Vodičský preukaz skupiny B Znalosť práce s manipulačnými zariadeniami VZV (výhodou) Zručnosť a spoľahlivosť Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme Čo ponúkame: Stabilnú a dlhodobú pracovnú pozíciu v rastúcej spoločnosti Možnosť profesionálneho rastu a rozvoja Príjemné pracovné prostredie a kolektív Pracovné miesto: Miesto podnikania e-shopu Ak vás táto pracovná príležitosť zaujala, pošlite nám svoj životopis a motivačný list na email: jobs@ s predmetom "Pracovník - šofér/skladník/udržbár/manipulant VZV". Plat: dohodou podľa skúseností. Tešíme sa na vašu prihlášku!
Skladový manipulant na zlievarni - preukaz VZV výhodou
Do fabriky v Považskom Podhradí hľadáme šikovného pracovníka na pozíciu manipulant. Typ pracovného pomeru: DOHODA - DVP Šikovných pracovníkov, ktorí sa osvedčia následne prijímame na Hlavný pracovný pomer. Náplň práce: - zásobovanie pracovísk materiálom a odoberanie hotovej výroby do skladu. Práca je svojim charakterom vhodnejšia pre mužov. Zmennosť: 12 h prevádzka ( 2xraná, 2x voľno, 2x nočná, 2x voľno) MZDA: 7.60€/hod - 4.10€ (fixná zložka) + 3.50 (variabilná zložka priznaná vždy) cca od 1130€ / mesiac BT VZV preukaz výhodou. Prosíme všetkých kandidátov, ktorí majú seriózny záujem, aby reagovali na ponuku vyplnením formuláru:
Letná brigáda vo výrobe / Bánovce
Hľadáme šikovných brigádnikov z Bánoviec a okolia na letné prázdniny 2023 s možným pokračovaním v septembri. Zmennosť : 3 zmenka MZDA: 5,7 EUR/mesiac Hodinová sadzba: 5.70€/ hod v čistom - Ranná a poobedná, Nočná s príplatkom +1.79€/ hod Náplň práce: * Prekladanie, ukladanie, balenie komponentov * Pomocné práce vo výrobe * Montáž, opracovávanie a kompletizácia výrobkov * Odoberanie a kontrola plastových komponentov Zamestnanecké výhody, benefity * Príspevok na dopravu alebo bezplatná doprava z Prievidze a Partizánskeho a ich okolia * Starostlivosť a podpora koordinátora Informácie o výberovom konaní Prosíme všetkých kandidátov, aby reagovali na ponuku vyplnením nasledovného formulára: Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Brigáda pre študentov nad 18 rokov- pomocný pracovník
• práca je vhodná pre ženy aj mužov • je potrebné mať viac ako 18 rokov a potvrdenie o návšteve školy • miesto výkonu práce- Považská Bystrica • 2-3 zmenná prevádzka v automobilovom priemysle Mzdové podmienky: • 4,05€ je základná zložka mzdy + príplatky za nočnú 1,61€/hod + stravné lístky 5,48€ Náplň práce: • pomocné montážne práce vo výrobe dverí do áut, • obsluha zariadení podľa návodu na obsluhu a podľa bezpečnostných predpisov, • vykonávanie pridelenej práce nadriadeným pri výrobe dverí do áut, • hlásenie chýb a nezhodných výrobkov, • spolupráca s technológom • poprosím zasielať životopisy na adresu- daniela.hamarikova@ • kontaktovať budeme vybraných uchádzačov
Hľadám ženu na prácu v sklade,výrobe v Bavorsku/Nemecku
Nie je to práca na živnosť ale na HPP na Nemecku zmluvu nie na slovenskú zmluvu. Aktuálne ihneď Neumarkt in der Oberfalz 923 18, Pokiaľ nezdviham telefon poslite sms s textom o akú pracu mate záujem a Životopis na Mail - Hľadám dievča,ženu na prácu do Nemecka.Jedná sa prácu v sklade alebo výrobe.Výborné pracovné a platobné podmienky 12,50€/hod Brutto.Základ nemeckého jazyka výhodou,no nie je podmienkou. V prípade záujmu,ma kontaktujte na môj mail ĎAKUJEM. Plat-od 12,8€/hod Dopravu a ubytovanie vieme zabezpečiť. Nie je to práca na živnosť ale na HPP na Nemecku zmluvu nie na slovenskú zmluvu. Mail pre zaslanie životopisu: europehill.kft@ Tel.Od 7-16hod Pokiaľ nezdviham telefon poslite sms s textom o akú pracu mate záujem a Životopis na Mail
Brigáda v Považskej Bystrici -len študenti od 18 rokovIHNEĎ
Spoločnosť zaoberajúca sa logistickou činnosťou a výrobou izolačných materiálov pre automobilový priemysel. - pomocné montážne práce vo výrobe, - obsluha zariadení podľa návodu na obsluhu a podľa bezpečnostných predpisov, - vykonávanie pridelenej práce nadriadeným pri výrobe dverí do áut, - hlásenie chýb a nezhodných výrobkov, MZDA 4,05€/ HOD. 3 ZMENKA