Montážny pracovník - Nemecko (Dlhodobá práca na TPP),

Kategória: Priemysel a výroba

Pre nášho nemeckého partnera hľadáme operátorov výroby do fabriky, ktorá vyrába diely pre lietadlá a kokpity pre Porshe a BMW a najnovšie aj časti pre ukrainský obranný systém..

Miesto práce - Mittweida (Nemecko)
Druh pracovného pomeru : plný úväzok
Termín nástupu : ihneď

Mzdové podmienky (brutto)
13,20 EUR/hod. + 40€ netto diéty na pracovný deň

MZDA: cca 2700€ /mesiac v čistom (priemerne)

Zo mzdy sú odpočítane náklady na ubytovanie (v danom regióne sa ubytovanie pohybuje v cene 10-12€/noc)

Požiadavky na zamestnanca:
- predošlá prax ako mechanik, automechanik či drevárskom alebo strojárenskom priemysle výhodou
- potrebné mať aspoň lepšie základy nemeckého jazyka
- vedieť čítať z jednoduchých plánov a podľa nich skladať

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Do foriem sa vkladajú dosky z uhlíkových vlákien a sklolaminátu, kt. sa po upečení vo veľkej peci kontrolujú, opravujú malé poškodenia, obrusujú hrany a pod..
Každý začínajúci pracovník dostane prvé týždne zaškolenie od skúsených zamestnancov.
Momentálne spoločnosť naberá montážnych pracovníkov na skladanie častí pre obranný systém na Ukraine.

Benefity:
- dlhodobá práca na trvalý pracovný
pomer na nemeckú pracovnú zmluvu
- nieje potrebná predošlá prax
- plat od 11,60?/hod. (brutto) + 30? v
čistom diéty na prac. deň.
- možnosť nástupu aj pre páry či
menšie skupinky pracovníkov
- zabezpečené ubytovanie a asistencia
zo strany agentúry v prípade potreby
- možnosť čerpania záloh
Doplňujúce informácie:
V prípade záujmu nás kontaktujte čo najskôr.

Email: info@