bazár, predaj, inzercia, predám

Montéri, paliči, opláštovači do Francúzska - nástup 10.07.

Kategória: Priemysel a výroba

Hľadáme šikovných, skúsených montérov, oplášťovačov a paličov do Francúzska.
Plat od 5916,48 € do 6039,68 € vrátane odmeny za úspešne ukončený projekt.

Náplň práce : výmena filtra na spaľovni, pálenie, demontáž starého filtra a konštrukcie, osádzanie nového filtra , montáž konštrukcie, oplášťovanie.
Pracuje sa 44 h týždenne.

Možnosť spolupráce : TPP a živnosť
TPP - montér / oplášťovač - 2826€
montér / oplášťovač / palič - 2897€
parťák s FRj - 3160 €
živnosť : montér / oplášťovač - 3367 €

Odmena po projekte 200-300€
Benefity : ubytovanie, cesta a pracovné oblečenie hradené firmou.

v prípade Vášho záujmu nás kontaktujte na :
+42 / work@
alebo +42 / office@




Montéri, paliči, opláštovači  do Francúzska - nástup 10.07.
Podobné inzeráty
MONTERI a ZVÁRAČI Francúzsko
MONTERI a ZVÁRAČI Francúzsko - zabezpečte si prácu, resp. odporučte známym. Nástup: - 31/07/2023 2 montéri - montáž sila na obilie, opláštenie, práca so zdvíhacou plošinou, zámočnícke práce. - 14/08/2023 2 montéri - konštrukcia obilninových síl, okrúhle trapézové silá, montáž dopravníkov. - 14/08/2023 zvárač MIG MAG s platnou štátnou skúškou. - 28/08/2023 zvárači do dielne MIG MAG - stabilná, dlhodobá práca. Pracovná zmluva, mzda od 15 do 19€/h netto, 300€ príspevok na cestu na jedno auto na odpracovaný turnus, sociálne. a zdravot. odvody hradené vo FR. - hradené ubytovanie v komplet vybavených domoch alebo bytoch, - výplata načas v 15 deň v mesiaci, možnosť poberania záloh. Po celú dobu pobytu v zahraničí máte podporu Nášho tímu! Kontaktovať nás môžete na , alebo priamo zaslať životopis na info@
Montér , Zvárač , Elektrikár - NEMECKO nastup ihned
Dobry den , ponukame prácu do nemecka pre Elektrikárov - od 23 €/hod - Nástup ihned Montérov - 21€/hod - Nástup do 5dni Zváračov - od 22€/hod - Nástup do 5 dni ubytovanie v cene , na živnosť s tým ze nástup je možny ihned
Montéri, zámočníci - Práce Nemecko, Česko
Práce v Nemecku (Hamburg) pro 3 lidi na montáž vzduchotechniky. 55h/tydne, NJ není nutný, nástup od 1.8. do 10/2023, podminkou živnost, A1, vlastní auto, nářadí. Cena 22E, ubytovani hrazeno. Nabízím pro 2 schopné lidi prácu na potrubí (řezání, broušení, ukosování, pasování, ...) v Brně. Podmínkou ŽL. Nástup možný hned, práce do konce roku. Ubytovanie hradené. Cena dohodou.
Montéri do Francúzska - partie
Ponúkame práce pre partie: Jedná sa o montérov, oplášťovačov a paličov. Zákazka sa nachádza na okraji Paríža. Ponúkame možnosť spolupráce na zmluvu alebo živnosť. Počas tejto odstávky si viete zarobiť na živnosť: 5 916,48 - 6 039,68 EUR za 7 týždňov (vrátane bonusu za úspešne ukončený projekt). Náplň práce: výmena filtra na spaľovni, pálenie, demontáž starého filtra a konštrukcie, osádzanie nového filtra, montáž konštrukcie a oplášťovanie Zdarma: ubytovanie, cesta, cestovné poistenie a pracovné oblečenie. V prípade záujmu nás kontaktujte na : work@ /
Zámočníci / montéri, Nemecko, Memmingen
Relia Group Slovakia 26.00€/hod. Memmingen, Nemecko Strojárstvo Živnosť Informácie Ponuka práce pre zámočníkov/potrubárov pri výrobe chladiarenských technológií. Nástup od KW 29 (od 17.07.) Práca dlhodobá. Ubytovanie zabezpečené. Splatnosť FA do 14 dní. Náplň práce príprava materiálu skladanie skupín podľa výkresovej dokumentácie montážne práce príprava pre zvárača Čo ti vo firme ponúkame? dlhodobá práca práca v hale v čistom prostredí zabezpečené náradie možnosť turnusov práca 50 hodín/týždeň možné zálohy Požadujeme zručnosť prax NJ na pracovnej úrovni
TOP PONUKA - Monteri Francuzsko
Overený klient pri Paríži alebo pri Lyon ponúka 18-20€/h v čistom pre skúsených montérov, až do 3 500 – 4 000€ /mesiac v čistom. 300€ príspevok na auto na cestu na 8-tyždňový turnus. Náplň práce: montáže oceľových konštrukcií, práca vo výškach, práca s plošinou. POZOR Nástup k 03/07/2023 ! Výplata načas jedenkrát v mesiaci na pracovnú zmluvu s platenými odvodmi v zahraničí, možnosť poberania záloh. Dlžka turnusu je 8 týždňov. Po celú dobu pobytu v zahraničí máte podporu Nášho tímu! Kontaktujte nás na , náš email je