bazár, predaj, inzercia, predám

Nástrojár

Kategória: Priemysel a výroba

Hľadáme Nástrojára na projekt v Trnave.
Práca je výhradne na SZČO.
Jedná sa o projekt odovzdávania lisovacích nástrojov. S dĺžkou projektu 4 mesiace v prípade vzájomnej spokojnosti možná ďalšia spolupráca na ďalších projektoch a to na Slovensku a aj v zahraničí.
Začiatok od 01.08.2023 s predpokladaným ukončením dňa 30.11.2023
Ponúkaná hodinová odmena je 23€ na hodinu.
Ubytovanie zabezpečené.
Úhrada faktúr - Mesačne / poprípade sa dá dohodnúť na týždennej fakturácii.
Od záujemcov sa vyžaduje živnostenské oprávnenie. Preukaz VZV-výhodou, preukaz viazača bremien, žeriavnícky preukaz, VP sk. B - výhodou, prax zo zváraním, prax v odbore.
V prípade že vás pracovná ponuka zaujala, žiadame vás o zaslanie vášho životopisu na mailovú adresu : Trnava.ez@
Vhodných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.
Nástrojár
Podobné inzeráty
Nástrojár Česko 20€/Hod
Dobrý deň, do nášho zabehnutého tímu hľadáme posilu na pozícii: Nástrojár. Miesto: Česko Zmluvný vzťah: živnosť Hodinová sadzba: 20€/hod Doba: dlhodobá spolupráca Ubytovaní: zaistíme, každý si hradí sám. Vaše úlohy • opravy postupových lisovacích nástrojov • Údržba postupových lisovacích nástrojov • Samostatnosť Tvoj profil • Vzdelaní ako nástrojár, zámočník s praxou • Ochota pracovať na 2 zmeny • Samostatný spôsob práce a fyzická odolnosť V prípade záujmu ma môžete kontaktovať na info@ alebo tel.č:
NÁSTROJÁR - skladač foriem HOLANDSKO
NÁSTROJÁR - skladač foriem HOLANDSKO Dobrý deň, momentálne robíme nábor na prácu pre pozíciu : NÁSTROJÁR - skladač foriem HOLANDSKO Podmienky spolupráce: - čítanie výkresovej dokumentácie - práca na živnosť aktívna minimálne 2 mesiace - A1 pre prácu v zahraničí - pracovné skúsenosti s podobným typom práce - zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť - plynulá angličtina ( príp. nemčina alebo holandčina ) Čo Vám okrem práce ponúkame: - dlhodobá spolupráca na turnusy - úhrada faktúr vždy na čas - ubytovanie zabezpečené / hradené - doprava zabezpečená / hradená - ochranné pracovné pomôcky, oblečenie / zdarma - možnosť požiadať o zálohu po odpracovaní 1 týždňa - turnusy podľa dohody 4-6/2-3 Cena práce : 21 EUR / HOD (štart) Fakturácia : 1 x mesačne Splatnosť : 14 dní Pracuje sa 40 hodín týždenne. (možnosť nadčasov na našich iných oddeleniach) Náplň práce : montáž a demontáž foriem tehál podľa výkresovej dokumentácie, montáž a nastavenie uchopovačov tehál, kontrola kvality dielov a hotových častí, preprava dielov a foriem pomocou vysokozdvižného vozíka. Termín nástupu: IHNEĎ ! V prípade záujmu alebo pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na: telefónnom čísle : / recruiter Lucia email : lucia.toperczerova@ Pozrite aj iné pracovné ponuky našej spoločnosti na mojom mene. Pzn.: Zaslaním podkladov ako dotknutá osoba dobrovoľne súhlasíte so spracovaním osobných údajov v zmysle nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679, z 27. apríla 2016 o ochrane osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, (ďalej len GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko a titul, kontaktná adresa, kontakty /telefón, eMail a pod.../ pre účely vykonania výberového konania.
NÁSTROJÁR - skladač foriem  HOLANDSKO - 21 EUR
Hľadajú sa dvaja šikovní chlapi alebo chlapci /na striedanie, nehľadáme dvoch na spoločné vycestovanie/ na našu novú pozíciu do Holandska - NÁSTROJÁR - skladač foriem. Hodinová tarifa štartuje na 21 EUR/hod. Náplňou práce je montáž a demontáž foriem tehál podľa výkresovej dokumentácie, montáž a nastavenie uchopovačov tehál, kontrola kvality dielov a hotových častí, preprava dielov a foriem pomocou vysokozdvižného vozíka. Požadujeme: - Aktívna živnosť /min.2 mesiace/, nie pozastavená, nie zrušená!! - Uprednostníme technické vzdelanie - Schopnosť rozumieť a čítať výkresy - Plynulá angličtina /príp. nemčina alebo holandčina/ - Preukaz na VZV a žeriavnický preukaz - ak nemáte, pomôžeme s ich vystavením - Skúsenosť s podobným typom práce - Zodpovednosť a spoľahlivosť, schopnosť samostatne pracovať a uvažovať. Ponúkame: - Pracuje sa 40 hodín týždenne, avšak je možnosť nadčasov na našich iných oddeleniach. - Splatnosť fa je 14 dní, fakturácia 1x mesačne, faktúry vystavíme za vás. - Doprava na turnusy a späť, ako aj cestovanie do a z práce je zabezpečená firemnými autami /hradené/ - Ubytovanie je zabezpečené, hradené, nechýba internet a celková vybavenosť. - Turnusy podľa dohody, zhruba 4-6/2-3 - Možnosť zálohy po odpracovanom týždni. Ak splňate tieto naše požiadavky, kedykoľvek ma kontaktujte. Ak nedvíham, zašlite mi sms s vaším menom a pozíciou, o ktorú máte záujem na , čo najskôr sa ozvem späť. Pozn.: Foto ilustračné
NÁSTROJÁR Kopřivnice
NÁPLŇ PRÁCE: - oprava kovových foriem podľa požiadaviek - oprava a údržba nástrojov - úprava nástrojov podľa potreby: brúsenie, vyváranie, oprava tvaru strižných hrán - riešenie a odstraňovanie porúch na nástrojoch, lisovacie formy kovové - ručné dokončovanie foriem Robí sa skúška. POŽADUJEME: - ukončené vzdelanie v odbore Nástrojár /výučný list, maturitné vysvedčenie/ alebo prax na danej pozícii min. 3 roky - žeriavnický a viazačský preukaz výhodou - ochotu pracovať v trojsmennej prevádzke PONÚKAME: - prácu v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti - zodpovedajúce platové ohodnotenie - prácu na HPP aj OSZČ MZDA: HPP: 10 Eur/hod netto OSZČ: 14 Eur/hod
Hľadám si prácu ako nástrojar
Hľadám si prácu ako nástrojar pre lisovacie nástroje mám 15 ročnú prax.moze byt aj zahraničie .
Nástrojár Slovensko
Dobrý deň, do nášho zabehnutého tímu hľadáme Nástrojárov na údržbu a montáž lisovacích nástrojov. Zmluvný vzťah: živnosť Hodinová sadzba: 22€/hod Doba: dlhodobá spolupráca Popis činnosti: - montáž a údržba lisovacích nástrojov. Požiadavky: -Ideálne prax ako nástrojár V prípade záujmu ma môžete kontaktovať na vybiral@ alebo vyplniť dotazník na // tel.č. (WhatsApp) .