bazár, predaj, inzercia, predám

Online práca

Kategória: Zdravie a krása

Hľadám šikovné baby, ktoré majú radi zdravý životný štýl. Podnikanie ponúka hlavný alebo vedľajší príjem popri inom zamestnaní alebo škole.

NÁPLŇ PRÁCE:
- práca 2-3 hodiny denne
- účasť na online prednáškach a školeniach
- dodržiavanie osobného pracovného plánu

POŽIADAVKY:
- všetko, čo k práci potrebujete je mobil a počítač
- chuť pracovať a rozvíjať sa

PLAT:
- mesačný zárobok je od 250€ až po 5000€ a viac - podľa šikovnosti a nastavenia osobného pracovného plánu
Online práca
Podobné inzeráty
Online podnikanie
Chceli by ste zarábať peniaze z pohodlia vášho domova alebo z obľúbenej kaviarne?☕ Môžete začať podnikať online, a to ani bez predaja produktov alebo služieb, a ani bez nekonečného spamovania vašich priateľov reklamami. Znie to príliš dobre, aby to bola pravda, však? Verím, že mnohí z vás majú strach z online podnikania, pretože si myslia, že je to príliš komplikované alebo potrebujú veľa peňazí na štart. Ale to nie je pravda. S online biznisom môžete začať hneď a bez veľkých investícií. Online podnikanie vám dáva slobodu, ktorú ste vždy chceli. Môžete pracovať kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Môžete sa sústrediť na to, čo vás baví a čo vás napĺňa. Môžete si vytvoriť vlastný harmonogram a žiť život podľa vlastných pravidiel. Tak prečo to neskúsiť? Dajte tomu šancu a uvidíte, ako vám online podnikanie môže zmeniť život. Ak máte obavy alebo otázky, neváhajte mi napísať. Som tu pre vás a pomôžem vám s vašim prvým krokom do sveta online podnikania. IG @life_business_happiness
Práca v oblasti wellness/fitness
Práca v oblasti zdravej výživy/online/štúdio/z domu Hľadám do výborného kolektívu ľudí,posilu- 2 šikovné osoby,ktoré baví zdravý životný štýl,fitnes,práca s ľuďmi,cestovanie a pod. Podmienky: 18 rokov - samostatné rozhodovanie - cieľavedomosť - základy práce s PC/FB a IG - tímovosť - minimálne stredoškolské vzdelanie - finančné ohodnotenie podľa výkonu! V prípade,ak by Vás táto ponuka zaujala,píšte prosím na mail: janica.kovacova22@
Práca v oblasti zdravého životného štýlu
Práca v oblasti zdravej výživy/online/štúdio/z domu Hľadám do výborného kolektívu ľudí,posilu- 2 šikovné osoby,ktoré baví zdravý životný štýl,fitnes,práca s ľuďmi,cestovanie a pod. Podmienky: 18 rokov - samostatné rozhodovanie - cieľavedomosť - základy práce s PC/FB a IG - tímovosť - minimálne stredoškolské vzdelanie - finančné ohodnotenie podľa výkonu! V prípade,ak by Vás táto ponuka zaujala,píšte prosím na mail: janica.kovacova22@
Dolce &Gabana the online one
Predám Dolce &Gabbana The online one objem 30ml.Cena je 15e+posta
Holter - EKG/ECG monitor sdcového rytmu
Predám nový nepoužitý holter- monitor srdcového rytmu EKG aj ECG s online analýzou dát. Vhodný pre športovcov, seniorov ale aj mladých vitálnych ľudí. Monitor srdcového rytmu predstavuje inovatívne zariadenie, ktoré vám poskytne súhrnný prehľad o zdraví vášho srdca v pohodlí domova. Prístroj zaznamenáva údaje nepretržite 24 hodín, pričom 5-minútový záznam zanalyzuje už za 1 sekundu. Vďaka jednoduchému ovládaniu s LED indikátorom a kompaktným rozmerom budete mať potrebné údaje k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek. Holter dokáže diagnostikovať až 17 kategórií chorôb s rôznymi typmi abnormalít: -KES (komorové extrasystoly), -bigemínia KES -trigemínia KES -komorová tachykardia,  -PES (predsieňová supraventrikulárna extrasystola) -PES trigemínia -supraventrikulárna tachykardia,  -blokáda ľavého Tawarového ramienka -blokáda pravého Tawarowého ramienka -flutter predsiení,  -fibrilácia predsiení,  -tep srdca pri fibrilácií predsiení  -celkový maximálný tep srdca -celkový minimálny tep srdca -Najdlhší RR interval -asystólia Súčasťou zariadenia je sprievodný externý softvér, ktorý prevádza dáta do digitálnej formy elektrokardiogramu a  poskytuje tak prehľadnú správu o aktivite srdca. Výhodou je teda možnosť online rozboru a zdieľanie výsledkov vo formáte PDF s ošetrujúcim lekárom.
čítanie z kariet, aj na diaľku (telefón, online...)
nájdeme odpovede na otázky rôzneho druhu (budúcnosť, zdravie, deti, partnerstvo, práca, dovolenky, čokoľvek iné) cena: 30 minút za 30 eur v prípade záujmu obdržíte bližšie inštrukcie k platbe aj spojeniu