bazár, predaj, inzercia, predám

Opatrovanie Holandsko AJ / NJ nástup 9.8.2023

Kategória: Zdravotníctvo

Hľadáme opatrovateľku k 87-ročnej klientke, ktorá býva sama v byte v centre mesta Nijmegen. Obchody sú dostupné na pešo, k dispozícii aj bicykel. Klientka má mačku, ktorá jej robí spoločnosť. Klientka má rada umenie, balet, a prírodovedné seriály. Je bývala kaderníčka, preto má rada upravené aj svoje vlasy. Stále má chuť sa učiť nové veci, teraz sa chce zlepšiť v práci za počítačom. Má osteoporózu, prekonala mozgový infarkt a diagnostikovali jej demenciu. Pravú ruku má oslabenú, mala tam fraktúru kosti kvôli osteoporóze. Má celkovo slabšie ruky a chrbát. Klientka má Charles Bonnet Syndrome. Kvôli bolestiam berie denne 2 tabletky lekárskej marihuany. Jej mobilita je oslabená, s pomocou prejde pár krokov. Cvičí aj s fyzioterapeutom. Klientka hľadá niekoho, kto jej bude robiť spoločnosť, veľmi rada sa rozpráva. Je potrebné pomáhať so všetkými dennými činnosťami, po dome sa pohybuje pomocou chodítka, vonku chodí veľmi málo. Na WC potrebuje asistenciu. Na noc nosí plienky. Klientka má dcéru, ktorá je nápomocná, robieva aj nákupy.
Klientka hľadá opatrovateľku, ktorá rozpráva ANGLICKY ALEBO NEMECKY, 25-60- rokov, je spoločenská, empatická, trpezlivá. Najlepšie nefajčiarka, prípadne vonku.
Náplň práce:
Pomoc s osobnou hygienou a bežnými dennými činnosťami (obliekaním)
Pomoc pri WC
Asistencia s jedením, pitím, podávaním liekov
Varenie, upratovanie, nakupovanie.
Nástup je 9.8.2023 na 6 týždňov
Plat 70 Eur/deň + 100 Eur bonus na cestu
Práca na živnosť
Opatrovanie Holandsko AJ / NJ nástup 9.8.2023
Podobné inzeráty
Opatrovanie klientov v Belgicku.
Práca na pracovnú zmluvu – 1800€/mesiac NETTO Opatrovanie klienta v Oostkamp / Belgicko. Pre nášho partnera v Belgicku, hľadáme opatrovateľku ku klientovi, ktorý utrpel krvácanie do mozgu hneď po narodení a trpí jeho dôsledkami. Klient žije v domácnosti spolu s 82 ročnou matkou. Podmienky kontraktu: Práca na pracovnú zmluvu – dĺžka trvania kontraktu minimum 3 mesiace Jazykové znalosti: Francúzsky / Anglický jazyk úroveň B1 – B2 Nástup: čím skôr Čistá mzda: 1800€ ( vrátane izby a stravy) Vodičský preukaz: áno, vyžaduje sa šoférovanie Minimálne 1 deň voľnaČasť prepravy hradí zamestnávateľ Základné informácie o klientovi:Vek: 62 rokovVýška – 1,70m, váha – 80kg Klient používa invalidný vozík, môže chodiť s chodítkom alebo ak sa mu drží jedna ruka, tak s vedením. Jeho motorické schopnosti v rukách nie sú vycibrené a potrebuje pomoc s jedením, chodením na toaletu, gombíkmi atď. Požiadavky na opatrovateľa: Pomoc pri obliekaní, toalete, jedení, pití, príprava liekov, varenie, ľahké upratovanie. Klient žije v spoločnej domácnosti spolu s jeho 82 ročnou matkou, pre ktorú opatrovateľka pripraví jedlo a vymení posteľnú bielizeň. Opatrovateľka dostane extra 200€ na stravné poukážky. Všeobecné podmienky: – Ochrana a prevencia pri práci – Poistenie pre prípad pracovného úrazu – Zdravotné poistenie ± 9,00 mesačne (hradí opatrovateľ) – + 58,00 EUR ročne (zdravotné odvody) – Dôchodok – 200 % platba v deň štátneho sviatku – 1 až 2 mesiace dovolenky ročne – preplatené nemocenské – príspevok na starostlivosť o dieťa Životopis v anglickom jazyku spolu s aktuálnou fotografiou, prosím zaslať na: info@ Všetky ďalšie informácie a podrobný rozpis činností a aktivít dostanú vybraní kandidáti. --------------------------------------------------- Belgicko/ Kraaineme / – 1800 €/mesiac NETTO Práca je na pracovnú zmluvu Opatrovanie klienta v Kraaineme / Belgicko. Práca je na pracovnú zmluvu – 1800€/mesiac Pre nášho partnera v Belgicku, hľadáme opatrovateľku ku klientke s FOP (fibrodysplasia v progresii). Je to stav, pri ktorom kosť rastie mimo kostry. Abnormálny rast nahrádza spojivové tkanivo vrátane šliach a väzov Podmienky kontraktu: Práca na pracovnú zmluvu – dĺžka trvania kontraktu minimum 3 mesiace Jazykové znalosti: Francúzsky jazyk úroveň B1 – B2 Nástup: čím skôr Čistá mzda: 1800€ ( vrátane izby a stravy) Vodičský preukaz: áno, vyžaduje sa šoférovanie Minimálne 1 deň voľnaČasť prepravy hradí zamestnávateľ Základné informácie o klientke:Vek: 29 rokovVýška – 1,78m, váha – 65kg Ruky sú pohyblivé.Pani chodí s chodítkom, ale malé prechádzky sa dajú robiť aj s ortopedickou obuvou. Požiadavky na opatrovateľa: Presuny, pomoc pri toalete, kŕmenie, občas pomoc pri prebaľovaní, umývaní a fúkaní vlasov, aktivity, príprava jedál, ľahké uprat
Opatrovanie seniorov- BA,BL,KN,NZ,DS,RV,KE
Opatrovanie seniorov- BA,BL,KN,NZ,DS,RV,KE Dobry den prajem. Ponukam Opatrovanie seniorov, 24hod.starostlivost. Som 47 rocna zdravotná sestra. Nástup mozny ihned. Dakujem!
Opatrovanie Apeldoorn -Holandsko -záskok
HOLANDSKO -APELDOORN Nástup :4.8.2023- MESAČNÝ ZÁSKOK !!! Plat: od 2000€ / netto/mesiac Turnus : 1 MESIAC Spôsob spolupráce: na živnosť Sprostredkovanie: bez poplatkov Požiadavky: žena od 35 rokov do 50 rokov , trpezlivá, empatická a pokojná ,skúsenost s Alzheimer ,angličtina na komunikatívnej úrovni , vodičský preukaz !!!! Ubytovanie : opatrovateľka má vlastnú izbu, kúpeľňa je spoločná s klientom Voľňo : piatok celý deň , sobota +nedeľa od 13:30-15:30 hod POPIS KLIENTA :klient má 77 rokov a žije sám vo svojom dome v Apeldoorne. Manželka klienta bohužiaľ zomrela. Má dve dospele dcery a syna , ktorí sú si s otcom veľmi blízky . Rodina opisuje osobnosť klienta ako starostlivú, priateľskú a pokojnú. Nie je typ, ktorý by začal konverzáciu, ale má rád dobrý rozhovor, ak ho začne niekto iný. Bude sa tešiť z prítomnosi niekoho iného v domácnosti, ale nechce mať pocit, že už nemá kontrolu nad svojím dňom .Je dôležité , aby mu opatrovateľka mohla poskytnúť pocit nezávislosti a zároveň na neho dohliadla a zabezpečila, aby sa klient ráno prezliekol , mal prísun jedla a dostatok pohybu na čistom vzduchu . Klient má diagnostikovaný Alzheimer , je mobilný a takisto chodí na toaletu -nenosí plienky . -Pomoc a dohlad pri rannej , večernej hygiene - Vytvorenie bezpečného a príjemného prostredia a pozitívna stimulácia. - Príprava a podávanie jedla - Ľahké domáce práce, pranie a nakupovanie potravín
Opatrovanie Maastricht -Holandsko
HOLANDSKO - Maastricht Nástup: 04.08.2023 PLAT : 2000 Eur/mesiac BONUS : 150€ / po 2 mesiacoch Turnus: 2 MESIACE Spôsob spolupráce: na živnosť Sprostredkovanie: bez poplatkov ANGLICKÝ / NEMECKÝ JAZYK Jazyk: ANGLICKÝ JAZYK / NEMECKÝ JAZYK Vodičský preukaz NIE JE podmienkou , k dispozícii je auto s automatickou prevodovkou a bicykel Fajčenie: nie Ubytovanie: dom Samostatná izba: áno Internet: áno Ostatné info: Žena, od 25 – 55 rokov, anglický jazyk/nemecký na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, skúsenosti s imobilným pacientom, s Demenciou, starostlivá, komunikatívna, empatická,šoférka DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE: Voľno: 3 dni v týždni, kým je klient na dialýze + 2 dni po 5 hodín, kdy chodí upratovačka Popis klienta: Klient, muž má 79 rokov sám vo veľkom dome. Trpí demenciou, ktorá sa prejavuje v tom, že býva občas dezorientovaný a zabúda.Takisto má diabetes a ochorenie obličiek kvôli čomu chodí 3 krát do týždňa na dialýzu do nemocnice. Na dialýzu ho vozí taxi. Klient ma slabé nohy, pretože sa mu nedokrvujú dolné končatiny. V dome je pasívny zdvihák, ale ten sa používa v prípade , že klient sa necíti dobre .Pohybuje sa pomocou invalidného vozíka .Po dialýze máva veľmi nízky tlak, preto je potrebné, aby ho opatrovateľka kontrolovala. Na WC chodí s pomocou opatrovateľky, potrebuje asistenciu. Manželka s dcérou býva neďaleko ale v inej domácnosti a je nápomocná. Opatrovateľka by mala byť aktívna šoférka, chodí nakupovať. Dvakrát do týždňa chodí upratovačka, a takisto aj fyzioterapeut. Rodina má 2 psov (1 jazvečík a ridgeback), preto by mala mať opatrovateľka pozitívny vzťah ku zvieratám. Na prechádzky ich berie iná osoba.
Opatrovateľ v DSS
Opatrovateľ/ka Náplň práce: opatrovateľská služba v zariadení sociálnych služieb s nepretržitou prevádzkou. Opatrovanie mobilných a imobilných klientov, pomoc pri stravovaní, osobnej hygiene, kúpaní, obliekaní, pri denných aktivitách. Požadované vzdelanie: - nižšie stredné odborné vzdelanie získané v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti, - úplné stredné odborné vzdelanie získané v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti, - minimálne požadované vzdelanie: akreditovaný kurz opatrovania najmenej v rozsahu 220 hodín, v zmysle zákona č. 448/2008 Z. z. o sociálnych službách. Zručnosti, schopnosti: - schopnosť prívetivej komunikácie a jednania s ľuďmi, Osobnostné predpoklady: - spoľahlivosť, komunikatívnosť, vnútorná stabilita, trpezlivosť, asertivita Plat: 1050 (brutto)
opatrovanie/opatrovatelka
popri studiu na zdravotnej skole si hladam pracu v poobednych hodinach a cez vikendy napln prace: opatrovanie seniorov, opatrovanie deti, domacich milacikov ale len ako vypomoc najlepsie LM blizsie info po telefone agentury prosim nevolat! inzerat plati do zmazania (počas letných prázdnin nonstop)