Ponuka práce - fotovoltaika na streche - montér na živnosť

Kategória: Remeselné práce

Dobrý deň, ponúkame prácu v juhozápadnom Nemecku.

Náplň práce
- montáž fotovoltaických panelov, ( inštalácia po menič )
-Príchod ráno na stavbu ( materiál, náradie bude na stavbe )
-Stavba jednoduchého lešenia
-Montáž konštrukcie
-Osadenie panelov
-Skontrolovanie práce
-Čistota na pracovisku, poriadok po práci

Požiadavky :
Plátna živnosť, A1
Zručnosť, nebáť sa výšok, komunikatívnosť, flexibilita,
Záujem sa zdokonaľovať v oblasti fotovoltaiky na strechách.
Základne vzdelanie, stredoškolské vzdelanie ( bez maturity )
Vodičský preukaz B
Prax v obore výhodou, nie nutnosťou.
Pozícia je vhodná aj pre absolventa.

Niečo o stavbe :
Táto konkrétna ROVNÁ strecha má cca 650kw ( väčšia strecha ) a práca by mala byť hotová do
3 týždňov ( +- pár dní hore dole)
Cestovanie preplatené,
ubytovanie zabezpečené a hradené,
Firemné auto, tankovacia karta
Pomoc pri vybavený dokumentov
Základné náradie je potrebné
Nie je nutná znalosť Nemeckého jazyka
Na tejto streche bude pracovať 6 ľudí

HĽADÁME 3 ZÁUJEMCOV

Nástup : 10. júla.

ODMENA - 3000-3500€ za 3 týždne ( ak sa stihne za 2 týždne, suma sa nemení )

Po odpracovaní a spokojnosti z obi dvoch strán, je možné pracovať na neurčito za iných platových podmienkach.

Viac info na tel. č.
alebo email : agdemasro@

Ponuka práce - fotovoltaika na streche - montér na  živnosť