bazár, predaj, inzercia, predám

Ponuka práce na TPP a na skrátený uväzok v ADOS v KE

Kategória: Zdravotníctvo

Dobrý deň, ponúkame prácu zdrav.sestry v ADOS TEREZA v Košiciach fungujúcej 25rokov.

Požiadavky:

- 5 ROKOV PRAXE
- Ukončené vzdelanie: diplomovaná sestra alebo VŠ
- NIE ASISTENT
- zápis v komore sestier
- pozitívny vzťah k seniorom
- výhodou je vodičský preukaz sk.B

Výhody:

- možnosť privyrobenia si cez víkend
- Stály pracovný čas: 7:00 - 14:30,často krát sa konči aj skôr záleží od počtu pacientov
- Veľmi dobrý kolektív
- Príplatok na obuv
- Vlastný šofér
KONTAKT: , ados.tereza1980@

Poprosím na inzerát volať len v pracovné dni v čase medzi 8 - 15:00, prípadne nás kontaktovať mailom.
Ponuka práce na TPP a na skrátený uväzok v ADOS v KE
Podobné inzeráty
Sestra  ADOS
Do nášho tímu ADOS Bardejov hľadáme sestru na plný alebo skrátený úväzok, prípadne dohodu , ktorá zabezpečí komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť o pacienta v jeho prirodzenom domácom prostredí. To znamená ošetrovanie preležanín, podávanie infúzii, starostlivosť o cievne vstupy, atď. Požadujeme stredoškolské vzdelanie v odbore diplomovaná sestra, alebo všeobecná, nie praktická!!!, prípadne vysokoškolské prvého alebo druhého stupňa v ošetrovateľstve. Nutná je 5 ročná prax v zdravotníctve, vodičský preukaz B, registrácia v komore sestier. Špecializácia je výhodou. Ponúkame firemné vozidlo, príspevok na pracie prostriedky, pitný režim . V prípade, že Vás náš inzerát zaujal, reagujte prosím zaslaním životopisu na adresu
ORL lekár, Otorinolaryngológ - Trnava
Prijmeme lekára do ORL ambulancie. Miesto výkonu práce - Trnava / Bratislava Plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu, SZČO. Termín nástupu dohodou. Mzda: Plný pracovný úväzok: 4300 EUR (hrubá mzda) Dohoda: 27 EUR/hodina (čistá mzda) SZČO: 6000 EUR (mesiac) Požiadavky: špecializácia alebo zaradenie do špecializácie v špecializačnom odbore otorinolaryngológia. Vašou pracovnou náplňou bude poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbornej ambulancii v špecializačnom odbore otorinolaryngológia. Ponuka práce prichádza po dohode do úvahy aj pre lekára v špecializačnej príprave. Ambulancia je kompletne vybavená: audiometria, tympanometria, otomikroskop, endoskop, flexibilný endoskop, elektrokauter.
Sociálny pracovník
Náplň práce: vzhľaom na novootvorenú prevádzku domova pre seniorov pre 12 klientov si prácu sociálneho pracovníka predstavujem: ako prvé: vybavovanie a vypĺňanie papierov k žiadosti o zápis na VÚC zriadenie domova pre seniorov, vybavovanie a vypĺňanie papierov k žiadosti o zápis na VÚC zriadenie ADOS Lokalita domova pre seniorov aj ADOS je Stará Voda. Možnosť ubytovania pre sociálneho pracovníka. Sociálny pracovník v zariadení bude mať následne na starosti: zúčastňuje sa na rozhodovacom procese v zariadení, na procese prijímania občanov, vykonáva sociálne šetrenie v domácom prostredí žiadateľa o umiestnenie do zariadenie pre seniorov, spracúva sociálnu agendu, záznamy, správy, sociálne anamnézy, smernice, podieľa sa na organizovaní kultúrno – spoločenských akcií pre obyvateľov. Práca sociálneho pracovníka je zameraná na to, ako poskytnúť kvalitnú starostlivosť o človeka po všetkých stránkach, o rozvoj osobnosti, potrieb a hodnôt pre ľudí, ktorí žijú v tomto zariadení. Pracovná náplň pozostáva z/zo: vytvárania socioterapeutických skupín, s cieľom vytvárania pozitívnej nálady, spoločného posedenia pri knihe, vzájomnej skupinovej komunikácie a podobne, aktivizácie obyvateľov pre spoločné vychádzky, relaxačných cvičení (cvičenie končatín, ktoré je možné robiť v sede, dychové cvičenia a iné), spoločného rozhovoru na aktuálne témy, aktivizácie obyvateľov pre rôzne záľuby, ktoré mali v prirodzenom prostredí (vyšívanie, pletenie, spoločenská príprava na sviatky, životné jubileá), sledovania a odporúčania obyvateľov pre individuálnu analýzu (duchovný rozhovor), odvádzania pozornosti od melanchólie a skepsy (spoločenské a športové hry, vedomostné súťaže, hádanky, tanečné zábavy).
Hľadám zdravotnú sestra do ADOS
Hľadám zdravotnú sestru do zabehnutej ADOSky na polovičný pracovný úväzok prípadne na dohodu (aj ako vedľajší pracovny pomer). Podmienka vodičský preukaz skupiny B. Pre bližšie info volajte . Ďakujem
Prijmem pracovnú silu do zubnej ambulancie v Petržalke
Do zabehnutej zubnej ambulancie v Petržalke prijmem zubnú asistentku alebo zdravotnú sestru na TPP na plný úväzok (možný je aj znížený uväzok) s nástupom ihneď alebo podľa dohody. Nástupný plat 900 € brutto, po zaškolení možný platový postup.
ZDRAVOTNÁ SESTRA PLAT 1600 EUR
ZDRAVOTNÁ SESTRA PLAT 1600 EUR Samostatne pracovať, ošetrovať rany, aplikovať infúznu a injekčnú terapiu, ošetrovať stómie a permanentné katétre, to môžeš len v našej ADOS Zdravie sro. Práca v teréne na služobnom aute, návšteva u pacienta doma, všetko s podporou na služobnom telefóne. Jednosmenná prevádzka, možnosť vybaviť si potrebné veci aj počas práce. Pravidelné mesačné odmeny, polročné a koncoročné odmeny sú u nás samozrejmosťou. Sme malý, ale pracovitý, priateľský a najmä ústretový kolektív. Požiadavky: Ukončené vzdelanie ako sestra, minimálne 3-5 rokov praxe, Vodičský preukaz a vedenie auta. Zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť. Práca v okrese Poprad. Kontakt. adoszdravie@ tel