bazár, predaj, inzercia, predám

PONUKA PRÁCE PRE CESTÁROV / BAGRISTOV - NEMECKO

Kategória: Stavebníctvo

Pre stabilnú, úspešnú, rýchlo rastúcu firmu MS Gruppe s.r.o. hľadáme šikovných a skúsených cestárov a bagristov.
Náplň práce:
Výkopové práce, asfaltovanie, pokladanie chodníkov, obrubníkov.
Najčastejšie sa pokladajú odvodňovacie kanále popri cestách v obytných zónach.
Vytvárame 3 členné skupiny s 1 nemčinárom a minimálne 1 bagristom.

Pracovný čas:
- pracuje sa 40-50 hod/týždenne

Čo ponúkame:
- PRÁCA NA ŽIVNOSŤ v stabilnej, úspešnej, rýchlo rastúcej firme.
(pri dlhodobej spolupráci je možnosť pracovať na pracovnú zmluvu)
- hodinová mzda 19-23,- Eur/hod
(Možnosť vyššej mzdy v závislosti od skúsenosti a jazykových znalostí)
- ubytovanie zabezpečené a zúčtované za rovnaké časové obdobie
- práca na turnusy
- fakturácia každé 2 týždne
- dlhodobá spolupráca a celoročne zákazky pre živnostníkov,
- pomoc pri vybavovaní administratívnych záležitosti pri práci v Nemecku, výkazy, fakturácia, dane, poistenie, freistellung, ubytovanie, atď.,

Čo očakávame:
- Jeden z partie by mal mať papiere na bager a aspoň jeden Vodičský preukaz skupiny C
- spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, seriózny prístup k práci
- ochota cestovať, flexibilita (vodičský preukaz skupiny B, BE výhodou)
- prax v danom obore
- aspoň jeden z partie by mal mať dostatočnú znalosť nemeckého jazyka (Mierne pokročilý - B1)
- Ideálny tím (1 Bagrista, 1 pracovník na nakladač, valec, 1 pomocný pracovník pri lopate), -

Stručná charakteristika spoločnosti:
MS Gruppe, s.r.o. je spoločnosť zameraná na nábor a výber personálu pre prácu v zahraničí so sídlom na Slovensku.
MS GRUPPE s.r.o.
R.Nedeckého 12
97401 Banská Bystrica
v nemeckom jazyku môžete poslať na uvedený email. V prípade ďalších otázok nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu: l.hrubec@,
alebo telefonicky na čísle: .
PONUKA PRÁCE PRE CESTÁROV / BAGRISTOV - NEMECKO
Podobné inzeráty
VynstBuild hľadá tesarov, betonárov,murárov,cestarov
Ponúkame: Stabilnú pracovnú zmluvu a konkurencieschopnú odmenu Príležitosť pracovať na rozmanitých projektoch v oblasti stavby a infraštruktúry Možnosť profesionálneho rastu a rozvoja zručností v dynamickom pracovnom prostredí Podporu tímovej spolupráce a priateľskú pracovnú atmosféru Požadujeme: Skúsenosti v príslušnej oblasti (tesári, betonári, murári, cestári) Zodpovednosť a dôkladnosť vo vykonávaní práce Schopnosť pracovať v tíme a efektívne komunikovať Flexibilitu a ochotu pracovať v rôznych prostrediach a na rôznych projektoch Platný vodičský preukaz (v prípade cestárov) Ak ste talentovaní, spoľahliví a máte vášeň pre stavebnú prácu, radi vás privítame v našom tíme. Компанія VynstBuild шукає досвідчених теслярів, бетонників, мулярів та дорожніх робітників для приєднання до нашої команди. Ми пропонуємо: Стабільний трудовий договір та конкурентоспроможну заробітну плату. Можливість працювати над різноманітними будівельними та інфраструктурними проектами. Можливість професійного зростання та розвитку навичок у динамічному робочому середовищі. Підтримку командної співпраці та дружню робочу атмосферу. Ми очікуємо: Досвід відповідної сфери (теслярі, бетонники, мулярі, дорожні робітники). Відповідальність та ретельність у виконанні роботи. Здатність працювати в команді та ефективно спілкуватися. Гнучкість та готовність працювати в різних середовищах та на різних проектах.
Elektrikári - Nemecko - Südmüritz
PONUKA PRÁCE Príjmeme skúsených elektrikárov na elektroinštalačné práce v Nemecku. Štvorčlennú partiu (optimálne dvaja elektrikári + dvaja pomocníci). Náplň práce: Elektroinštalačné práce - novostavba Stavba min. do konca roka Mesto - Südmüritz Dlhodobá práca u overeného partnera. Týždenne 60+ hod. Nástup ihneď. Mzda - 25€/hod. elektrikár 21€/hod. pomocník Práca na živnosť. Ubytovanie zabezpečené a hradené. Fakturácia po 2 týždňoch alebo dohodou Splatnosť faktúry 2 týždne alebo dohodou Turnusy dohodou Podmienky: Aktívna živnosť Nemecky jazyk (jeden z partie) Základné náradie Skúsenosti Pre bližšie info nás kontaktujte telefonicky alebo mailom na info@ Vyhľadávanie: elektrikár, elektrikári, montér, brigáda, Nemecko, elektrikári Nemecko, elektrikár Nemecko, pomocné práce, ponuka práce Nemecko, elektroinštalačné práce, stavba, bau
Elektrikári - Nemecko - Wismar
PONUKA PRÁCE Príjmeme skúsených elektrikárov na elektroinštalačné práce v Nemecku. Aktuálne dvojice (dvaja elektrikári alebo jeden elektrikár a jeden pomocník) Náplň práce: Elektroinštalačné práce - novostavba Mesto - Wismar Dlhodobá práca u overeného partnera. Týždenne 60+ hod. Nástup ihneď. Mzda - 25€/hod. elektrikár Práca na živnosť. Ubytovanie zabezpečené a hradené. Fakturácia po 2 týždňoch alebo dohodou Splatnosť faktúry 2 týždne Turnusy dohodou Podmienky: Aktívna živnosť Nemecky jazyk (jeden z partie) Základné náradie Skúsenosti Pre bližšie info nás kontaktujte telefonicky alebo mailom na info@ Vyhľadávanie: elektrikár, elektrikári, montér, brigáda, Nemecko, elektrikári Nemecko, elektrikár Nemecko, pomocné práce, ponuka práce Nemecko, elektroinštalačné práce, stavba, bau
Elektrikári - Nemecko - Lübeck
PONUKA PRÁCE Príjmeme skúsených elektrikárov na elektroinštalačné práce v Nemecku. Náplň práce: Elektroinštalačné práce - novostavba Mesto - Lübeck Dlhodobá práca u overeného partnera. Týždenne 60+ hod. Nástup ihneď. Mzda - 25€/hod. Práca na živnosť. Ubytovanie zabezpečené a hradené. Fakturácia po 2 týždňoch alebo dohodou Splatnosť faktúry 2 týždne Turnusy dohodou Podmienky: Aktívna živnosť Nemecky jazyk (jeden z partie) Základné náradie Skúsenosti Pre bližšie info nás kontaktujte telefonicky alebo mailom na info@ Vyhľadávanie: elektrikár, elektrikári, montér, brigáda, Nemecko, elektrikári Nemecko, elektrikár Nemecko, pomocné práce, ponuka práce Nemecko, elektroinštalačné práce, stavba, bau
elektrikári - Nemecko - Göhren-Lebbin
PONUKA PRÁCE Príjmeme skúsených elektrikárov na elektroinštalačné práce v Nemecku. Aktuálne dvojice (dvaja elektrikári alebo jeden elektrikár a jeden pomocník) Náplň práce: Elektroinštalačné práce - novostavba Mesto - Göhren-Lebbin Dlhodobá práca u overeného partnera. Týždenne 60+ hod. Nástup ihneď. Mzda - 25€/hod. elektrikár Práca na živnosť. Ubytovanie zabezpečené a hradené. Fakturácia po 2 týždňoch alebo dohodou Splatnosť faktúry 2 týždne Turnusy dohodou Podmienky: Aktívna živnosť Nemecky jazyk (jeden z partie) Základné náradie Skúsenosti Pre bližšie info nás kontaktujte telefonicky alebo mailom na info@ Vyhľadávanie: elektrikár, elektrikári, montér, brigáda, Nemecko, elektrikári Nemecko, elektrikár Nemecko, pomocné práce, ponuka práce Nemecko, elektroinštalačné práce, stavba, bau
Hľadáme KURENÁROV/KLAMPIAROV/BAGRISTOV/PODZEMNÉ PRÁCE
Ponúkame prácu v Nemecku pre šikovných zatepľovačov/fasadnikov,kurenárov,klampiarov,bagristov,pokladačov podláh,podzemné práce,pomocníci. Nástup možný ihneď alebo po dohode. Práca na živnosť. FAKTURACIA :7/14 -pre partie či jednotlivcov -Od 4000€✅ -Ubytovanie hradené ✅ -min 55-60 hodín týždenne ✅⏱️⏱️ -Projekty po celom území Nemecka -auto k dispozícii -možnosť záloh -pracovný odev hradený firmou -podpora SK a NJ nonstop 7/24hod ☎️☎️ - náradie vieme zabezpečiť Pre akékoľvek informácie nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať ☎️