bazár, predaj, inzercia, predám

Ponuka práce pre NEMECKY hovoriacich montérov fotovoltaic

Kategória: Priemysel a výroba

!!!Ponuka práce pre NEMECKY hovoriacich montérov fotovoltaických panelov na strechy!!!

Dobrý deň, ponúkame prácu pre jednotlivcov/partie montérov fotovoltaických panelov na strechy.
Práca sa vykonáva v Nemecku v meste Obing
Ponúkame dlhodobú prácu s hradeným ubytovaním.

Náplň práce:
•Cesta ku zákazníkovi v okruhu 100 km
•Komunikácia so zákazníkom
•Montáž konštrukcie
•Osadenie panelov
•Zapájanie
•kontrola podľa noriem

Odmena za vykonanú prácu je 18-22€, všetko záleží od skúsenosti a znalosti.
Vyžadujeme :
•Platnú živnosť
•náradie na montovanie
•vlastné auto

V prípade že máte záujem o pracovnú
pozíciu môžete nás kontaktovať na tel. čísle alebo e-mailom na praca.obona@
Ponuka práce pre NEMECKY hovoriacich montérov fotovoltaic
Podobné inzeráty
Zvárač/zámočník - Nemecko/Maďarsko/Česká republíka
Ponuka práce pre zvárača MAG(135) -Miesto výkonu práce Plzeň/Česká republika -Ubytovanie zabezpečené/nehradené -SZČO -Platové ohodnotenie 17€/hod. -Možnosť nadčasov -12hod. zmeny (180-220hod. mesačne) Požaduje sa: -Prax na pozícii zvárača -Čítanie výkresov a orientácia vo výkresovej dokumentácii -Flexibilita -Samostatnosť _____________________________________________ Ponuka práce pre zvárača/zámočníka MIG(131) Hliník -Miesto výkonu práce Lindenberg/Nemecko -Ubytovanie zabezpečené / hradené -Cestovné hradené spoločnosťou -Trvalý pracovný pomer -Platové ohodnotenie 13€/hod. netto (nemecká zmluva) -možnosť nadčasov Požaduje sa: -Prax na pozícii zvárača -Čítanie výkresov a orientácia vo výkresovej dokumentácii -Flexibilita -Samostatnosť _____________________________________________ Ponuka práce pre Zvárača MAG 135 -Miesto výkonu práce Nový Bydžov/Česká republika -Trvalý pracovný pomer -Platové ohodnotenie 230-280 KČ/hod. netto -Možnosť nadčasov Požaduje sa: -Prax na pozícii zvárača -Čítanie výkresov a orientácia vo výkresovej dokumentácii -Flexibilita -Samostatnosť _____________________________________________ Ponuka práce pre Zvárača TIG 141 -Miesto výkonu práce Nýřany/Česká republika -Trvalý pracovný pomer -Platové ohodnotenie 230-260 KČ/hod. netto -Možnosť nadčasov -Príspevok na ubytovanie Požaduje sa: -Prax na pozícii zvárača -Čítanie výkresov a orientácia vo výkresovej dokumentácii -Flexibilita -Samostatnosť _____________________________________________ Ponuka práce pre zvárača/zámočníka MAG(135) -Miesto výkonu práce Chaumont/ Francúzsko -Ubytovanie zabezpečené / hradené (byt/dom) -Trvalý pracovný pomer -Platové ohodnotenie 15€/hod. netto -možnosť nadčasov -Zváranie oceľových konštrukcií Požaduje sa: -Prax na pozícii zvárača -Čítanie výkresov a orientácia vo výkresovej dokumentácii -Flexibilita -Samostatnosť
Ponuka práce pre mechanikov/montérov
Ponuka práce pre Mechanikov, Montérov mašín •Vhodné pre jednotlivcov ale aj partie •Priemyselná automatizácia (automotive) •Nástup ihneď, Baden Wüttemberg, Bayern •Hodinovka 34€ a viac, podľa dohody a projektu •Ubytovanie zabezpečené •Potrebný Nemecký jazyk, samostatnosť, životopis v NJ, A1 •Pri spokojnosti možnosť dlhodobej spolupráce
Montér Nemecko Passau IHNEĎ
Práca pre nemecky hovoriacich monterov. Jednoduchá práca na jednom mieste. Práca na zemi. Montáž klimatizačných jednotiek. Slovenský kolektív. Oblasť Passau. Fakturácia 14/14, turnusy 3/1, plat dohodou. Nástup čím skôr. Ubytovanie hradené. Potrebná nemčina. Pre viac informácií volajte
Hľadáme montérov a elektrikárov na rôzne stavby do Nemecka
Hľadáme montérov a elektrikárov na rôzne stavby do Nemecka Náplň práce: - Rôzne elektrikárske a montérske práce Požadujeme: -Pracovné skúsenosti v obore -Jazykové znalosti z NJ alebo AJ výhodou -Vodičský preukaz B -Živnosť -A1 -Freistellung (oslobodenie od zrážkovej dane) -Všeobecné poistenie zodpovednosti Informácie pre uchádzača: -Hodinovka:20-23€(podľa skúseností) -Ubytovanie zabezpečené a preplácané -Fakturácia a splatnosť: 14/14 -Nástup možný ihneď Pre bližšie informácie, prosím o zaslanie životopisov a certifikátov: kariera@ alebo tel.č. +421 Meno: Morvay Anita Telefón: 004... zobraz číslo Lokalita: Mapa 123 45 Zahraničie Videlo: 189 ľudí Mzda/plat: V texte
Hľadáme firmu - vzduchotechnika do Nemecka
Hľadáme firmu na montáž vzduchotechniky do Nemecka Tím 4 montérov do Hessen Tím 2 montérov do Bavorska 1 v tíme musí ovládať nemecký jazyk Cena pre Vás 27Euro/hod Fakturácia týždenne Splatnosť faktúr 14 dní s 3%Skonto alebo 21 dní netto Hodiny za týždeň 50-60hod Nástup bude upresnený Dlhodobejší projekt eventuálne do konca roka Ručné náradie,ubytovanie ako aj auto je na Vás. Pri záujme prvý kontakt tu cez kontaktný formulár.
Mechanik / Montér / Elektromechanik - Trnava
Servitech a.s. ponúka prácu pre údržbárov - mechanikov/ montérov / pomocných montérov /elektromechanikov - živnostníkov, prípadne na dohodu zmluvu. pneumatika - výmena valcov, údržba robotov, dopravníkov, ... v automobilovom priemysle v Stellantis Trnava. Zodpovedná a zaujímavá práca. (iba dlhodobá spolupráca s garanciou ročného obratu) Práce sa vykonávajú zo soboty na nedeľu. od 21:00 do 09:00 Plat: SZČO od 12€/h (podľa praxe a skúseností) Požiadavky: - prax - dôslednosť a zodpovednosť ☝️ - tímový hráč - dodržiavanie bezpečnosti pri práci ⛑ V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na ☎️ prípadne kontaktujte na martin.rach@