Ponuka práce pre skúsených lešenárov do Švajčiarska

Kategória: Stavebníctvo

Ponúkame prácu pre skúsených lešenárov. Práca je na trvalý pracovný pomer, švajčiarska pracovná zmluva s možnosťou nástupu IHNEĎ.

Náplň práce:

- Montáž lešenia podľa harmonogramu

Požiadavky:

- prax minimálne 2 roky
- vodičský preukaz B, vlastné auto
- náradie
- schopnosť tímovej práce a osobná
zodpovednosť
- dobré komunikatívne schopnosti
- Životopis v nemeckom jazyku

Plat:
- od 31CHF/hod. + postupné zvyšovanie
- Diéty 18 CHF na deň

Pracuje sa 37,5 hodiny týždenne.

Výhody:
- Výplata každý týždeň
- Možnosť nadčasov s príplatkom 25%
- Práca počas sviatkov s príplatkom 100%

Pre viac informácií nás kontaktujte na tel. č.