bazár, predaj, inzercia, predám

Ponuka práce pre vodoiňtalatérov/kurenárov do Nemecka

Kategória: Stavebníctvo

Ponuka práce pre SZČO
dvoch vodoinštaletérov,kurenárov-partia
-Nástup možný už od 31.7.2023
-Výkon práce: Nemecko/Berlín/Drážďany dlhodobé projekty
-Fakturacia: raz za mesiac splatnosť 30dni
-Mzda: 1200-1260€ týžden podľa praxe a skúsenosti
-Nemčina nieje podmienkou ale výhodou.
-Možnosť zálohovej FA
-Turnus: 3 týždne/9 dni voľno
-hradené ubytovanie
-firemné vozdilo
-Požadujeme: živnosť minimálne 2 mesiace,vlastné náradie,prax minimálne 2-3roky v obore.
- peniaze vždy pravidelne a na čas.
Montáž sanity,podlahové kúrenie,
rozvody vody a kúrenia
Práca-dlhodobo
Možnosť nájdenia si vlastného ubytovania a cestovať vlastným autom týždenná odmena 1500-1540€
Ponuka práce pre vodoiňtalatérov/kurenárov do Nemecka
Podobné inzeráty
Elektrikár, Kúrenár, Sadrokartónar, Výkopové práce
Náplň práce: Hľadáme jednotlivcov alebo skupinu Maliarov, Elektrikárov,Vodárov/Kúrenárov, Sadrokartonistov do Nemecka - Skupiny po 2,3,4 a eventuálne 5 Elektrikárov ,Vodárov/Kúrenárov, Sadrokartonistov - na živnosť (SZČO) aj na TPP - robia sa elektroinštalačné práce bytových domov, výrobných hál, domov, nákupných budov a stredísk , kancelárskych priestorov atď. - miesto práce záleží podľa aktuálnej ponuky. - môže sa hlásiť aj jednotlivec, aj partie, - ubytovanie vieme zabezpečiť, ale hradí si ho každý týždenne - Nemecký jazyk výhodou - mzda 5040 € mesačne, pracuje sa priemerne 10h x 6 dní = 60h - možnosť požiadania zálohy po odpracovaných hodinách V prípade záujmu poprosím volať alebo napísať email. Tel.č Email: hrinak@ Preferujeme dlhodobú spoluprácu. Zamestnancom zabezpečujeme: - bývanie zabezpečené - doprava zabezpečená - firemné pracovné oblečenie, - pracovné elektrické náradie (okrem základného elektrikárskeho náradia).
Hľadáme KURENÁROV/KLAMPIAROV/BAGRISTOV/PODZEMNÉ PRÁCE
Ponúkame prácu v Nemecku pre šikovných zatepľovačov/fasadnikov,kurenárov,klampiarov,bagristov,pokladačov podláh,podzemné práce,pomocníci. Nástup možný ihneď alebo po dohode. Práca na živnosť. FAKTURACIA :7/14 -pre partie či jednotlivcov -Od 4000€✅ -Ubytovanie hradené ✅ -min 55-60 hodín týždenne ✅⏱️⏱️ -Projekty po celom území Nemecka -auto k dispozícii -možnosť záloh -pracovný odev hradený firmou -podpora SK a NJ nonstop 7/24hod ☎️☎️ - náradie vieme zabezpečiť Pre akékoľvek informácie nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať ☎️
PONUKA PRÁCE PRE ELEKTRIKÁROV V NEMECKU
Dobrý deň, Firma MM Elektrotechnik s.r.o. hľadá nových pracovníkov na projekty po celom Nemecku. Aktuálne pracovné ponuky : Vedúci stavby pre elektroinštalácie (bauleiter) Vykonávaná práca - presný popis práce: 1 stavbyvedúci na elektroinštalačné práce, pomáha pri podpore stavbyvedúceho na stavbe, objednávky materiálu, koordinácia až 10 montérov na stavbe, žiadna montáž. Začiatok od 12.06. alebo o týždeň neskôr Dĺžka užívania: dlhodobé Miesto s presnou adresou: Frankfurt/Darmstadt a okolie 5-10 montérov pre elektroinštalácie Vykonávaná práca - presná náplň práce: 5-10 elektrikárov, z toho minimálne 3 znalí nemčiny pre stavbu vo Frankfurte, drážkovanie, sekanie, ťahanie káblov, kladenie káblov, káblové trasy, vytváranie správ z meraní, osvetlenie, jemné inštalácie, spojovacie práce atď. Začiatok: od 12.06. alebo o týždeň neskôr Dĺžka užívania: dlhodobé Miesto s presnou adresou: Frankfurt nad Mohanom Potrebný počet montérov: najprv 5 mužov, potom ďalších 5 – ak tu všetko pôjde dobre, možno zvýšiť až 20 montérov Potrebné (špeciálne) náradie: elektrické ručné náradie, akumulátorové skrutkovače, vŕtačky atď. Pracovná doba: minimálne 50h/týždeň 2 elektrikári na prestavbu praxis (kancelárie) Práce, ktoré sa majú vykonať - presný popis práce: všeobecné elektroinštalačné práce, hrubá a jemná inštalácia, ťahanie káblov atď. Začiatok a trvanie: od 14.06.2023 – 14.07.2023 Miesto s presnou adresou: 88353 Kisslegg Požadovaný počet montérov: 2 elektrikári, z ktorých 1 hovorí po nemecky Potrebné (špeciálne) náradie: elektrické ručné náradie, OOP, vŕtačka, akumulátorový skrutkovač atď. Pracovná doba: minimálne 50h/týždeň 4 elektrikári pre Bad Sachgau Vykonávané práce - presný popis práce: generálne elektroinštalácie, ťahanie káblov, montáž vedenia v hale, možná práca na zdvíhacej plošine Začiatok úväzku: od 12.6.2023 minimálne na 2 týždne s možnosťou predĺženia Miesto s presnou adresou: 88348 Bad Sachgau Požadovaný počet montérov: 4 elektrikári, z ktorých aspoň 1 hovorí po nemecky Potrebné (špeciálne) náradie: ručné náradie, akumulátorové skrutkovače, vŕtačky atď. Pracovná doba: minimálne 50h/týždeň 2 montéri vzduchotechniky Vykonané práce - presný popis práce: 2 technici vzduchotechniky na montáž vzduchotechnických potrubí Začiatok úlohy: od 23. alebo 24. týždňa Miesto použitia s presnou adresou: 29699 Walsrode Potrebný počet montérov: 2 montéri vetrania Pracovná doba: 50h/týždeň Hodinová sadzba: záleží od skúsenosti daného elektrikára.(od 5500 € mesačne) Určuje sa až po konzultácii so záujemcom. Fakturácia 7/14 alebo 14/14 Ubytovanie : zabezpečené viac info: infommelektrotechnik@
Práca pre kurenárov
Práca pre vodárov kurenarov do Nemecka. 25-27€/h Navýšenie po spokojnosti Splatnosť 7/17 Práca v okoli Frankfurtu, Práca na živnosť. Práce pre 4 a viac ľudí. Možnosti záloh Viac info správa alebo volať
Ponúkáme stavebné práce
Ponúkame kvalitné stavebné práce a ich servis sú naším hlavným predmetom činnosti. Zabezpečíme stavebné práce podľa kompletnej projektovej dokumentácie, v rámci stavebných prác vykonávame inžiniersku činnosť na celú stavbu. Stavebné práce poskytujeme v rozsahu: Stavebné práce a výstavba rodinných domov Stavebné práce a rekonštrukcia stavieb Stavebné práce a rekonštrukcia rodinných domov Stavebné práce a kompletná rekonštrukcia bytov, bytových jadier Sadrokartonárske stavebné prace Stavebné práce a dokončovacie práce Obklady a dlažby Pokládka plávajúcich podláh a zámkovej dlažby Zatepľovanie budov Zatepľovanie rodinných domov Vodárske a elektroinštalačné stavebné práce Kontakt : feamastav@ Feamastav s.r.o Tomášov
POMOCNÝ PRACOVNÍK S NEMECKÝM JAZYKOM
PONUKA PRÁCE pre nemecky hovoriacich pomocníkov . Práce sa vykonávajú na celom území Nemecka a Rakúska. Hodinová sadzba záleží od znalostí a prípadných skúseností. Pracuje sa predovšetkým pri montéroch solárnych panelov (fotovoltaiky) prípadne iných profesiách. Konkrétna profesia, pri ktorej sa pomocné práce vykonávajú záleží od dohody Mzda od 15-21€/hod + hradené ubytovanie ✔️ Možnosť pracovať v sobotu ✔️ Nástup ihneď alebo po vzájomnej dohode ✔️ Miesto práce je celé územie Nemecka a Rakúska( záleží od konkrétnej zákazky) ✔️C - vodičský preukaz výhodou ✔️ Akékoľvek iné znalosti výhodou ✅ Podmienky pre prijatie: Práca na živnosť A1 (pomôžeme vybaviť) Seriózny prístup ✅ Výhody: Fakturácia a splatnosť 7/7 alebo 7/14 podľa zákazky Pomoc s vybavením všetkých potrebných dokumentov Naša komplexná podpora 24/7 Dlhodobá spolupráca Možnosť práce v Sobotu Týždenne 50-65 hodín Práca v stabilnej spoločnosti Dĺžka turnusu po vzájomnej dohode Vystavenie faktúr za Vás Ľudský prístup ➡️ Naša firma pôsobí v odvetví stavebníctva už od roku 2009. Za celú dobu existencie máme za sebou desiatky úspešných projektov a spokojných zákazníkov. Ak sa chcete stať súčasťou kvalitnej firmy s možnosťou kariérneho rastu, ste na správnom mieste. ➡️ V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnych číslach ☎️ a ☎️ prípadne emailom na job@ Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu Vyhľadávanie: pomocnik, brigada, pomocny pracovnik, murar, lesenar, sadrokarton, maliar, tesar, vodar, monter, instalater, pomocne prace, nemecko, rakusko, montér