bazár, predaj, inzercia, predám

PONUKA PRÁCE V RÝCHLOM OBČERSTVENÍ V CENTRE KOŠÍC

Kategória: Brigády

Do nášho tímu predajcov v rýchlom občerstvení v centre Košíc hľadáme kolegu na dohodu, alebo aj študenta SŠ, VŠ s možnosťou nastúpenia do práce ihneď.

MOMENTÁLNE VOĽNÉ PRACOVNÉ POZÍCIE

Pracovník rýchleho občerstvenia - možnosť brigády alebo dohody (vhodné aj pre študentov SŠ, VŠ)

Asistent / asistentka pri pokladni - možnosť brigády alebo dohody (vhodné aj pre študentov SŠ, VŠ)

BENEFITY:
- pitný režim a strava,
- mladý dynamický rozvíjajúci sa kolektív,
- rodinné zázemie,
- práca v priamom centre Košíc

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Pozícia - Pracovník rýchleho občerstvenia:
- Príprava jedál
- Kontakt so zákazníkom, obsluha, servírovanie a výdaj jedál a nápojov
- Výhodou skúsenosti v príprave jedál

Pozícia - Asistent / asistentka pri pokladni:
- Práca s pokladňou a finančnou hotovosťou
- Starostlivosť o zariadenia prevádzky
- Udržiavanie čistoty a poriadku na prevádzke
- Výhodou skúsenosti v práci s pokladňou

PLATOVÉ PODMIENKY:
4€ / hod. - po skončení skúšobnej lehoty navýšenie platu

Svoje životopisy a žiadosti posielajte e-mailom na uvedenú kontaktnú adresu.
Uvádzajte telefonický kontakt.

V prípade ďalších otázok sa na mňa neváhajte obrátiť - rád odpoviem :)
e - mail - rbrtemodi@
PONUKA PRÁCE V RÝCHLOM OBČERSTVENÍ V CENTRE KOŠÍC
Podobné inzeráty
Ponúkame brigádu - pomocná práca na jachtách v Chorvátsku
Sme firma s 15 ročnou tradíciou v oblasti starostlivosti o námorné plavidlá a vodné skútre značky SEA DOO. Ponúkame brigádu celoročne – pomocné práce na jachtách v Chorvátskom Zadare. Nástup IHNEĎ. Zaučenie do problematiky je samozrejmosťou. Pracovný čas od Pon - Sob - 8h Pracuje sa od: 8:00 - 12:00, 12:00 - 13:00 obedňajšia prestávka, 13:00 - 17:00. Hľadáme ľudí na tieto práce: - čistenie lodí - leštenie lodí - brúsenie lode - čalúnické práce - krajčírske práce - mechanické práce - drobné práce v interiéri lode - malé opravy v interiéri lode - pomocná práca Požadujeme: - manuálna zručnosť - poriadkumilovnosť - slušnosť - čistý trestný register - presnosť, poriadnosť a spoľahlivosť V prípade záujmu prosím o zaslanie životopisu s telefónnym číslom na email - job@ Mzdové podmienky Vám pošleme na základe životopisu.
Partia murarov ,zateplovaci,stavebne prace ,armovaci Kosice
Ponukame stavebne prace dlhodoba skusenost zateplovanie z lavok ,vyskove prace ,realizacia rodinnych domov ,zakladove dosky ,betonaze armovacie prace ,armovacie prace ,sadrokartonove prace .Moznost realizovat zateplenie vratane materialu na kluc . Omietky ,stuky , Obklady ,dlazby ,terenne upravy ,splnime vam vase sny pri rekonstrukciach interieru a exterieru aj male zakazky niesu problem .Fakturacia samozrejmost platca dph ,alebo dohodou .Nevahajte nas kontaktovat dakujem za ponuky .mail potastav1@ poprosim volat od 8:00 -19:00 h Kosicky -Presovsky kraj .Mimo Sk necestujeme ....len Kosicky a Presovsky kraj dakujem za pochopenie
Brigáda popri zamestnaní - 2-3 dni v týždni
Ponúkam nepravidelnú pomerne lahkú manuálnu brigádu len pre mužov , - práce stavebného charakteru- 2-3 dni v týždni. Pre záujemcov z južnej strany Nitry aby ste to nemali ďaleko do práce a z práce. Vek do 40- rokov-chuť pracovať a privyrobiť si popri práci. Vieme sa niekedy prispôsobiť s prácami aj Vám , podla toho ako pracujete, preferujem niekoho kto približne týždeň dopredu vie ako pracuje aby sme aj mi mohli plánovať. Číslo je vymyslené píšte email, s popisom Vašej práce: -meno? -bydlisko /stačí obec/ -kde pracujete a čo robíte? -máte auto do práce-vodičský ? aký vodičský máte? -aký máte rozvrh práce? kedy môžete, -môžete občas aj cez víkend ?, bežne víkendy ale nepracujeme/len minimálne/ -ak možete len cez víkendy a cez týždeň nie tak prosím nepíšte mi vôbec - Väčšinou robíme 6-8 hodín /deń/ -Práca manuálna nenáročná stavebného charakteru -inzerát je platný kým ho vidíte Budeme kontaktovať len tých ktorých sme vybrali .
Hladam si pracu v centre mesta Levice
Dobry den.Hladam si pracu v centre mesta Levic.Som na invalidnom dochodku,skusenosti mam ako asistentka telefonistka navolavanie kontaktov v poistovni,realitna maklerka tiperka,asistentka v kancelarii donasanie a evidencia posty,informatorka, predavacka, upratovacka kancelarii.Ponuknite pracu v centre mesta aj ked len na par hodin denne praca s fix platom!!Moznost prace aj na par hodin,vypomoc a podobne.Dakujem vopred odpoviem na kazdu serioznu pracovnu ponuku s fix platom.Niesom narocna na plat a som vdacna za pracu.Len centrum mesta Levice!!Inzerat platny do zmazania.Poprosim len pnuky s fix platom!!!!Ziadne katalogove prace!!!!Viem pracovat aj z bytu mam aj pocitacove skusenosti.
Hľadáme výpomoc na drobné údržbové práce na dome
Dobrý deň. Hľadáme výpomoc do rodinného domu v lokalite NM na občasné drobné údržbové práce (podľa potreby). Hľadáme šikovného pána kutila, ktorého takáto činnosť baví, kľudne aj dôchodcu alebo invalidného dôchodcu, jednoducho človeka, ktorý má viac času. Niekoho, kto si vie sám "porobiť" alebo opraviť veci v dome, niečo namontovať alebo zveladiť či vykonať drobné záhradné práce (strihanie kríkov). Ovládanie ľahkých vodo-inštalačných opráv (napríklad výmena batérie) je výhodou. Už nie je v našich silách stíhať svojpomocne všetky tieto úkony a teda bolo by fajn, ak by ste nám pomohli nájsť niekoho, na koho tento popis sedí a hlavne, komu by naozaj pomohol menší privýrobok. Zdôrazňujem, že toto nie je ponuka na TPP, ale ponuka na nazvem to "susedskú" výpomoc po vzájomnej dohode raz-dvakrát do mesiaca spadajúca do nezdaniteľného príjmu. Zároveň by nám pomohlo rovnako nájsť aj nejakú pani na občasné menšie upratovacie práce v dome. Ak niekoho takého poznáte kontaktujte ma prosím v súkromnej správe. Ďakujeme ????
Ponuka práce: Pomocník ku inštalatérovi
Ponúkame prácu pre šikovného pomocného pracovníka. Náplň práce: Príprava materiálu pre inštalatéra, drobné manuálne práce, upratovanie, plombovanie, vypisovanie montážneho listu, kosenie, nákup materiálu, obhliadky domov. Miesto práce: Bratislava, okolie Nástup: Ihneď Forma zamestnania: Dohoda, Brigáda, Živnosť Počet volných miest: 1 Mzda: 7eur/hod Podmienky: Manuálna zručnosť, komunikatívnosť, vodičský preukaz Ubytovanie neposkytujeme. V prípade záujmu volajte na tel. č.: , alebo pošlite svoj životopis na mail: jurme@