bazár, predaj, inzercia, predám

Práca pre montérov vo Francúzsku - nástup od 10.07.2023

Kategória: Priemysel a výroba

Pre nášho klienta hľadáme šikovných a skúsených montérov- oplášťovačov, ktorí vedia aj zvárať metódou 111 a majú preukaz na pracovnú plošinu Nacelle.

Náplň: výstavba novej veže na drvenie slnečnice – zostavenie skrutkovanej kovovej konštrukcie, inštalácia strojov na drvenie (kondenzátor, lis, lúpač), prepojenie strojov (dopravníky) alebo kotolní. Silá (skladovacie bunky) – kruhové skrutkovacie, štvorcové v tvare L.
Trvanie projektu: 10.7. - 10.11.2023
Počet hodín / týždeň: 40 - 45 h

Montér/oplášťovač /plošiny: TPP 16,40 €
živnosť 19€

Montér/oplášťovač/zvárač : TPP 16,50 €
živnosť 19,10€

pomocný montér s FRj: TPP 15,50€
živnosť 18,10€

parťák : TPP 17,50€
živnosť 20,10€

Odmena po projekte 200 €
Ubytovanie, cesta a pracovné oblečenie je hradené nami.

Kontaktujte nás:
+42190774977 al.office@
al.work@
Práca pre montérov vo Francúzsku - nástup od 10.07.2023
Podobné inzeráty
MONTERI  od 19/06/2023
AKTUÁLNA PONUKA práce pre montérov – FRANCUZSKO. Možnosť zárobku od 14-18€/ hodinu v čistom. nástup od 19/06/2023 na zákazky. Náplň práce: -montáže dopravníkov. -montáž oceľových konštrukcií práca vo výškach, práca s plošinou. -montáže dopravníkov pri výstavbe centra na triedenie odpadu. Na francúzsku pracovnú zmluvu. Ubytovanie zabezpečené a hradené. Dlhodobá práca na turnusy. - Výplata načas jedenkrát v mesiaci, možnosť poberania záloh. - Francúzsky jazyk a vlastné auto veľkou výhodou, ale nie podmienkou. 300€ jednorazový príplatok na cestu, na jedno auto, po odpracovaní 8 týždňov. Pre viac info nás kontaktujte na tel. čísle , alebo pošlite svoj životopis na info@
Ponuka práce pre NEMECKY hovoriacich montérov fotovoltaic
!!!Ponuka práce pre NEMECKY hovoriacich montérov fotovoltaických panelov na strechy!!! Dobrý deň, ponúkame prácu pre jednotlivcov/partie montérov fotovoltaických panelov na strechy. Práca sa vykonáva v Nemecku v meste Obing Ponúkame dlhodobú prácu s hradeným ubytovaním. Náplň práce: •Cesta ku zákazníkovi v okruhu 100 km •Komunikácia so zákazníkom •Montáž konštrukcie •Osadenie panelov •Zapájanie •kontrola podľa noriem Odmena za vykonanú prácu je 18-22€, všetko záleží od skúsenosti a znalosti. Vyžadujeme : •Platnú živnosť •náradie na montovanie •vlastné auto V prípade že máte záujem o pracovnú pozíciu môžete nás kontaktovať na tel. čísle alebo e-mailom na praca.obona@
Montér , Zvárač , Elektrikár - NEMECKO nastup ihned
Dobry den , ponukame prácu do nemecka pre Elektrikárov - od 23 €/hod - Nástup ihned Montérov - 21€/hod - Nástup do 5dni Zváračov - od 22€/hod - Nástup do 5 dni ubytovanie v cene , na živnosť s tým ze nástup je možny ihned
Zálohy do 200€. Stabilná práca/brigáda v Považskej Bystrici.
Práca vo výrobe na 2-3 zmeny. Nemusíš mať skúsenosti a prax všetko Ťa naučíme. Práca je vhodná pre mužov, ženy aj páry. V prípade potreby vieme poskytnúť ubytovanie. Možnosť práce ako brigáda alebo stabilná práca (Považská Bystrica). Nástup od 07.08.2023 prípadne dohodou. Tvojou náplňou práce bude: *dodržiavanie predpísaných výrobných procesov *lepenie *skladanie *orezávanie *práca pri linke v stoji *udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku *práca podľa pokynov nadriadeného Platové podmienky: od 4,30 do 4,50 € v čistom (možnosť aj SZČO) - príspevok na dopravu v okolí Považskej Bystrice Nezmeškaj svoju príležitosť a pošli nám svoj životopis na email: zivotopis.tradejob@ prípadne nás môžete kontaktovať na telefónnych číslach: Zamestnanecké výhody, benefity *práca v stabilnej firme *príspevok na dopravu v okolí Považskej Bystrice *pravidelné zálohy do 200€ *starostlivosť koordinátora *čisté pracovné prostredie
zvárači zámočníci, Montovane domy,domčeky
SÚRNE prijmeme montérov montovaných domov,domčekov Hodinová sazba 21€/h vlastne náradie a auto skúsenosti s danou prácou nástup IHNEĎ ubytovanie hradené Fakturacia 7/7, 7/14 PRÁCA DLHODOBO 3 zamocnici do Belgicka - miesto Vielsalm - odstavka v zavode na vyrobu peliet - 26.7.-13.alebo 14.8.2023 - revizne prace - vymena klapiek na transportnych pasoch, z toho jeden s dobrou nemcinou. Cena 22€/hod + ubytovanie zabezpecene a preplatene 3x Wig-zvaraci - cierny material a nerez - s platnymi certifikatmi, v okoli Halle, zvaranie potrubia s roentgenovou skuskou, z toho jeden nemcinar. Nastup ihned na cca 6 tyzdnov, tyzdenne 50 hodin. Cena 30€/hod ubytovanie strhavane 2x zvárač MAG Trvanie: od pondelka 03.07. dlhodobejšie Všeobecné MAG zváranie a práce na súčiastkach strojov (oceľ). Miesto výkonu práce: Wörnitz, PSČ 91637 Pracovný čas: 10 h/deň od pondelka do piatku Vybavenie: Zváračskú prilbu, rukavice, bezpečnostnú obuv, zváracie pomôcky poskytuje zákazník. 25€/hod - ubytovanie strhavane 2x Mag zvárači - čierny materiál - výroba oceľových komponentov Mesto: 46282 Dorsten Nástup 24.07. Trvanie 2 týždňe + predĺženie pri spokojnosti a dobrej práci 50 hodin Platné certifikáty, 1x Nemčinár Cena 28€/hod - ubytovanie strhavané v každej partii jeden nemčinár potrebné vlastné auto Fakturacia 14/21 monter,stolár,strechár,
Hľadáme 2 montérov na montáž halových/stropných radiátorov
Hľadáme inštalatérov, vodárov, kúrenárov, montérov halových/stropných radiátorov na stavbu blízko Frankfurtu. Náplň práce: -montáž halových/stropných radiátorov Požadujeme: -platný preukaz pre obsluhu zdvíhacích zariadení -Pracovné skúsenosti v obore -Jazykové znalosti z NJ(jeden z partie) -Vodičský preukaz B -Živnosť -A1 -Freistellung (oslobodenie od zrážkovej dane) -Vlastnú poistku v prípade škody na stavbe -Školenie BOZP Informácie pre uchádzača: -Hodinovka: 23€ -Ubytovanie zabezpečené a preplácané -Fakturácia a splatnosť: 14/14 -Nástup možný ihneď -Práca do konca roka Pre bližšie informácie, prosím o zaslanie životopisov a certifikátov: kariera@ alebo tel.č.