Práca v SBS

Kategória: Ostatné

SBS prijmeme na trvalý pracovný pomer pracovníka na stráženie objektu v Dubnici nad Váhom. Preukaz SBS a zbrojný preukaz nutný (náklady na zbrojný preukaz preplatíme!). Mzda 5,003 EUR za hodinu, príspevok na stravu 3,44 EUR. Volajte .
Práca v SBS
Podobné inzeráty
SBS pracovník
Sympatická pani hľadá prácu v oblasti SBS v administratívnej budove, poliklinike. Mám platný SBS preukaz. Som pracovitá, dôsledná spoľahlivá.
Reproduktory Creative SBS E2900
Reproduktory Creative SBS E2900 2+1, Širokopásmové PC reproduktory Creative SBS E2900 v čiernom prevedení sú v zostave 2.1. Moderný dizajn obohacuje LED podsvietenie v modrej, červenej a fialovej farbe. Ponúkajú bohatý akustický zážitok s priestorovým rozmerom, frekvenčným rozsahom od 50Hz do 20000Hz, citlivosťou 75dB a pohlcujúcimi basovými odozvami. Ovládacie prvky sú umiestnené priamo na konštrukcii. Nastavenia prehrávania a úpravu zvuku vykonáte aj pomocou bezdrôtového infračerveného diaľkového ovládača, ktorý sa nachádza v balení. Ponúkajú bezdrôtové pripojenie prostredníctvom Bluetooth 5.0, ale taktiež káblovú konektivitu cez 3,5mm vstup AUX-in pre počítače, televízory a ďalšie kompatibilné zariadenia. Svoju obľúbenú hudbu vo formáte MP3 si môžete vychutnať pripojením USB flash disku a pamäťovej SD karty. S podporou FM rádia si naladíte svoje obľúbené stanice. Farba: čierna nové, len vybalené, poškodený obal (papierová krabica), produkt v poriadku, záruka, 2ks sklad
SBS - Obsluha CCTV - práca vhodná pre ZŤP - Bratislava
Pracovná náplň: - Obsluha CCTV - Spracovávanie pravidelných reportov - Telefonická a emailová komunikácia s výjazdovými skupinami, klientmi, záchrannými zložkami - Nutná znalosť základov PC /Word, Excel, Outlook/ - Dvojzmenná prevádzka - Okamžité riešenie vzniknutých udalostí a poplachov Práca je vhodná pre ZŤP, máme bezbariérový prístup. Požiadavky: - Základy PC /Outlook, Word, Excel, skúsenosti s CCTV/ - Čistý odpis z registra trestov - Zdravotná spôsobilosť - Preukaz odbornej spôsobilosti typu S /stačí osvedčenie o absolvovaní kurzu/ - Záujemci najlepšie z Bratislavy a blízkeho okolia Hodinová mzda : 1. Junior dispečer - 5,003 € /hod 2. Senior dispečer - 5,50 € / hod 3. Výkonnostná odmena - 0,20 € /hod. 4. Príplatky v zmysle zákonníka práce Miesto výkonu práce: - Shopping Palace- Obchodné Centrum - Cesta na Senec 2 - 821 04 Bratislava - Ružinov Pracovný pomer: - Hlavný pracovný pomer Pracovná doba: - 12 hod zmeny denné a nočné - ZŤP zmeny dohodou Nástup: - Ihneď Benefity: - Možnosť získať Multisport kartu - Práca v čistom a príjemnom prostredí centrály firmy - K dispozícií umývačka riadu, kávomat - Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej na slovenskom trhu už viac ako 25 rokov - Možnosť kariérneho rastu v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti - Korektný prístup k zamestnancom - Jubilejné odmeny pri práci na HPP
Pracovník SBS
Ponukame pracu ako pracovnik SBS v Dunajskej Strede. Práca s kamerami. Platove ohodnotenie: 6,65€ brutto
Praca SBS
Prijmeme do pracovného pomeru pracovníkov sbs s preukazom odbornej spôsobilosti pre prácu v BRATISLAVE. Nástup možný ihneď. Plat 5 €/hod. netto. Tel. č.
Praca sbs
Hladam pracu ako sbs na mieste vykonu prace nezalezi podmienka je ubytovanie aby bolo zabezpecene prax v odbore 7 rokov mam