bazár, predaj, inzercia, predám

Práca v Seredi

Kategória: Ostatné

Práca v Seredi ⚙️
Nástup vo štvrtok!
Náplň práce????️️
- lepenie štítkov na obaly rôzneho tovaru
- vykladanie a nakladanie kamiónov
Mzda????
- 700 eur v čistom/ mesiac + výkonnostný bonus
Zmennosť⏰️
- 1 zmena ( ranná )
Práca je na dohodu????
Doprava:
• Senec,Hrubý Šúr,Zlaté Klasy,Jelka,Veľké Úľany,Sládkovičovo,Veľká Mača
• Veča,Šaľa,Diakovce,Galanta,Čierny Brod,Váhovce,Dolná Streda,Sereď
Ubytovanie neposkytujeme!
Viac info: ????
Bezplatná linka: ☎️
E-mail: naborar.rwa@????
Práca v Seredi
Podobné inzeráty
Práca v sklade
Hľadáme, pracovníkov do skladu v Seredi! Nástup budúci týždeň! Vhodná práca pre mužov aj ženy! Náplň práce????️️ - lepenie štítkov na obaly rôzneho tovaru - práca v sklade Mzda???? - 700 eur v čistom/ mesiac + výkonnostný bonus Zmennosť⏰️ - 1 zmena ( ranná alebo poobedná) Práca je na dohodu???? Doprava: • Senec,Hrubý Šúr,Zlaté Klasy,Jelka,Veľké Úľany,Sládkovičovo,Veľká Mača • Veča,Šaľa,Diakovce,Galanta,Čierny Brod,Váhovce,Dolná Streda,Sereď Ubytovanie neposkytujeme! Viac info: ???? Bezplatná linka: ☎️ E-mail: naborar.rwa@????
Servisný technik
Náplň (druh) práce - Inštalácia antén a kabeláže, - práca aj vo výškach, - nastavovanie wifi zariadení, - servis počítačov, - servis počítačových sietí a sieťových zariadení, - zaškolíme, - práca na živnosť. Ponúkané výhody Preplácanie PHM. Pracovné podmienky Pracovný čas: od 8:00 do 16:30 Miesto výkonu práce: okres Zlaté Moravce Neverice 250 95172 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Ďalšie požiadavky: - Vlastný automobil, notebook, základné náradie na montáž antén, - uprednostňujeme absolventov, - práca na živnosť, - práca v mladom kolektíve. Životopis zasielať, prosím, na e-mail: admin@ alebo externa spolopraca praca na ukol
Výrobné priestory|Kancelárie|Predajňa|Prenájom v Seredi|
Exkluzívne iba u nás! All Perfect Reality Vám ponúkajú na prenájom výrobné priestory, kancelárie, sklady a podnikovú predajňu, ktoré sa nachádzajú na ulici Trnavská cesta v Seredi. Priestory sú schválené na potravinársku výrobu. Možnosť využitia aj ako kancelárie + skladové priestory. Možnosť rozdelenia aj na viacero osobitných priestorov s vlastným vstupom. K priestoru patrí aj podniková predajňa v prednej časti areálu. Bezproblémové parkovanie v areáli aj prístup s kamiónom. Kúrenie je centrálne pomocou plynového kotla. Dispozícia: -viď pôdorys vo fotodokumentácií -možnosť rozdelenia podľa požiadaviek -rozsiahle pivničné priestory v suteréne Cena nájmu je 4,50€/m2 + 4€/m2 podniková predajná v prednej časti. Energie sa platia osobitne podľa vlastnej spotreby. Priestory sú ihneď dostupné k využitiu. Zaujala Vás táto ponuka a radi by ste sa dozvedeli bližšie info? Pokojne ma kontaktujte na čísle alebo emailom: tomas@
Logistický park v Seredi
Ponúkame Vám na predaj logistický park v Seredi, ktorý sa nachádza necelé 2km od diaľnice R1. Predmetom predaja sú bývalé poľnohospodárske budovy, ktoré je možné využiť na skladové alebo výrobné haly, možnosť zvyhnutia vnútornej výšky. Je k dispozícii návrh možného využitia ako aj vizualizácia. Dispozícia: - spevnené parkovacie plochy - skladovacie priestory/haly - garáže - veľkokapacitné betónové silo - mostová hala Celková výmera areálu je cca 39.000€ Možnosť kúpy tejto nehnuteľnosti je aj prostredníctvom HÚ s výhodným financovaním a to priamo v našej realitnej kancelárií. Ceny uvedené v ponuke sú konečné a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté: - kompletný právny servis spojený s predajom nehnuteľnosti - vyhotovenie rezervačnej, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností. - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania / pomoc pri znaleckom posudku Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rád poskytnem na tel. č. alebo prostredníctvom emailu: kudry@
V Seredi darujem  kvalitnú  hlinu za odvoz  2 až 3 kubíky
V SEREDI darujem kvalitnú hlinu za odvoz : ojem cca 2 až 3 kubíky. Po dohode aj priveziem.
Práca z domu - práca s textom na počítači
Náplňou práce je práca s počítačom, štylizovanie a písanie textov, článkov. Prácu je možné vykonávať z domu. Potrebná je kreativita, samostatnosť a zodpovednosť. Vaše životopisy nám zasielajte na email: hevr@ Prácu je možné vykonávať z hociktorého miesta na Slovensku. Ide o plný pracovný úväzok. Práca nie je vhodná ako brigáda alebo práca popri zamestnaní