bazár, predaj, inzercia, predám

Pracuj ako skladník na živnosť (Sereď)

Kategória: Priemysel a výroba

Hľadáme šikovných živnostníkov do skladu s oblečením.

Miesto práce
Sereď
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky
7 EUR/hod.


Náplň práce:

- vykládka a nakládka kamiónov
- balenie /vyskladňovanie oblečenia známych módnych značiek
- príprava balíkov podľa objednávok
- zakladanie tovaru to sekcií
- vizuálna kontrola a vychystávanie objednávok
- ranná a poobedná
- pracuje sa pondelok – piatok
- práca je bez dopravy a bez ubytovania
- práca je vhodná najmä pre kandidátov zo Serede a okolia

Zamestnanecké výhody, benefity
- Stabilná práca na živnosť
- Radi pomôžeme s vystavením prvej faktúry
- Naša milá koordinátorka Vám bude maximálne nápomocná
- Komunikujeme s Vami aj pomocou zamestnaneckej linky a súkromnej Facebookovej stránky MY - Projob!


- NEVÁHAJTE a INFORMUJTE SA!

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Kontakt
Kontaktná osoba: ProJob s.r.o.
Tel.: ,
E-mail: nabor@
Pracuj ako skladník na živnosť (Sereď)
Podobné inzeráty
Asistent vo výrobe a Skladník s VZV - Žilina
Pracovná ponuka pre mužov a ženy pri Žiline ako Asistent vo výrobe a Skladník na TPP Nástupný plat: 1250 €/mesiac (brutto), zamestnanecké bonusy a výhody Náplň práce: Asistent vo výrobe: - montážne práce (práce s uťahovačkami, skrutkovačmi...), - manipulácia s výrobkami (prekladanie, nakladanie, vykladanie, balenie), - transport dielcov, - kontrola kvality, Skladník v platným preukazom VZV a skúsenosťami: - práca v sklade na VZV, - fyzická kontrola prijímaného materiálu a jeho zaskladnenie, - zabezpečovanie nakládky a vykládky tovaru, - obsluha skenerov, - účasť na pravidelných inventúrach, - a iné práce podľa pokynov nadriadeného. 3 zmenná prevádzka (víkendy voľné) Nástup dohodou na TPP Manuálna zručnosť, zodpovednosť, precíznosť, ochota pracovať v trojzmennej prevádzke. Zabezpečená autobusová doprava z autobusovej stanice zo Žiliny. Plné zaškolenie zabezpečené. Pre bližšie informácie nás kontaktujte V prípade záujmu je nutné poslať životopis na martina.adamuscinova@
Pracovné ponuky na
Voľné pracovné miesta nájdete na webe
Skladník - interná logistika
Skladník - interná logistika Krajina: Slovensko Miesto výkonu: Nové Mesto nad Váhom Nástup: ihneď Náplň práce: - preberanie materiálu podľa dodacích listov, čo sa týka množstva a druhu; - zásobuje interný Kanban položkami zo skladov MTZ - uskladňovanie materiálu a evidencia materiálu - práca so skladovým programom - príprava materiálu pre výrobu, montáž a expedíciu Požiadavky: min. vzdelanie SŠ, SOU potrebná prax oprávnenie na VZV znalosť práce s PC Stravovanie: možnosť obedov, cena 3,50€-4,20€ Ubytovanie: Sprostredkujeme zabezpečenie ubytovania Sadzba: 8,00 €/nh Benefity: Poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone povolania. Vitamínový balíček 1xštvrťročne Typ pomeru: len Živnosť ( splatnosť 14 dní od doručenia) Poznámka: Štruktúrovaný životopis:personalne@ Ak ťa práve táto ponuka nezaujala klikni na náš profil alebo stránku
Logista, skladnik, rovnac plechov, sustruznik, CNC- Beluša
Ponúkam dlhodobú prácu v strojárskej výrobe na pozíciach: manipulant, logista, skladník (oprávnenie na VZV), rovnač plechov, CNC frézar, sústružník. Mzda od 5,50 EUR brutto + príplatky alebo na živnosť 8 EUR. Obedy za 1,30 EUR. Výkon práce v Beluši. Mzda závisí od pracovných skúseností uchádzača.
Pracuj ako Vodič VZV Senci zabezpečená doprava aj ubytovanie
Týždenné zálohy !!! Mzda: 8€/h živnosť, zmluva 6€/h v čistom + príplatky Pracovná doba: Pondelok - Piatok ranná a poobedná zmena - možnosť pracovať aj 12h zmeny Doprava: Nitra-Cabaj-Trnovec nad Váhom-Močenok-Šaľa-Galanta-Veľké Úľany-Sládkovičovo-Sereď-Hrubá Borša-Reca-Kráľová pri Senci-Senec V prípade záujmu volať na ????
Operátor výroby - Devínska Nová Ves 9€/hod (živnosť)
Pridaj sa k nám a pracuj ako operátor výroby v Devínskej Novej Vsi. Ide o jednoduchú a hlavne stabilnú prácu. - výroba komponentov pre automobilový priemysel - práca na jednoúčelových plnoautomatizovaných strojoch - kontrola kvality vyrobených komponentov Miesto práce Devínska Nová Ves Druh pracovného pomeru živnosť Termín nástupu IHNEĎ Mzdové podmienky (brutto) 9 EUR/hod. - ranná 9 €/hod - poobedná 9,20 €/hod - nočná 9,50 €/hod - sviatok 10 €/hod Zamestnanecké výhody, benefity - Práca v stabilnej spoločnosti - Bez potreby predošlej praxe - Možnosť záloh - Náš koordinátor na mieste - 3 zmenná prevádzka Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou Kontaktná osoba: ProJob s.r.o. Tel.: , E-mail: nabor@