bazár, predaj, inzercia, predám

Predajca v potravinách Gazdovský trh

Kategória: Obchod a predaj

Hľadáme do trvalého pracovného pomeru (plný úväzok) nového kolegu / kolegyňu do nášho Gazdovského tímu v Banskej Bystrici.

Náplň práce:

- práca s tovarom (objednávanie, dokladanie, predaj)
- práca s registračnou pokladňou
- komunikácia so zákazníkmi / dodávateľmi
- starostlivosť o predajňu

Ohodnotenie + výhody:

- mzda 970€ Brutto
- 40 hodinový pracovný týždeň
- mesačné odmeny + príplatky
- zamestnanecký príspevok na stravu
- zamestnanecké zľavy
- zaškolenie / zapracovanie
- voľné nedele a všetky sviatky
Predajca v potravinách Gazdovský trh
Podobné inzeráty
Merchandiser/dokladač tovaru v potravinach
Dobrý deň, hľadáme spoľahlivého dokladača v potravinách na prevádzky v Žiari nad Hronom, Kremnici, Žarnovici a Hlinikom nad Hronom -Práca je na živnosť, vhodná pre mužov aj ženy. -Pracovná doba je 33 hodín týždenne. -Podmienkou je vek minimálne 18 rokov. -Hľadáme niekoho na dlhodobú spoluprácu a pri práci využívame aplikáciu. -Odmena za vykonanú prácu je 4,03€ hod brutto. -Ak nemáte doposiaľ skúsenosti s dokladaním tovaru, nevadí, všetko potrebné Vás naučíme. -Pre viac informácií nás prosím kontaktujte na tel. čísle
Ponuka práce v potravinách FRESH v Spišskej Novej Vsi
Hľadáš si prácu v potravinách? Tak hľadáme práve teba! Prijmeme do nášho kolektívu nových členov do dvojzmennej prevádzky. Čo očakávame od teba? Komunikatívnosť, ústretovosť, chuť do práce, aktívny prístup na prevádzke. Čo môžeš čakať ty od nás? Výborné platové podmienky o ktorých ti povieme na osobnom pohovore, rozpis práce minimálne týždeň dopredu a predovšetkým prácu v skvelom kolektíve . Ponúkame prácu na TPP. Viac informácii nájdeš na tomto telefónnom čísle .
Obchodný zástupca pre nemecký trh (Študent/Študentka)
Hľadáme motivovaného obchodného zástupcu pre nemecký trh. Ak máte vášeň pre obchod, ste samostatný a zručný, táto pracovná príležitosť je práve pre vás! Ponúkame vám: Možnosť aktívneho zapojenia sa do rozvoja nášho podniku na nemeckom trhu Príležitosť na profesionálny rast a rozvoj vo vašej kariére Vaše úlohy budú zahŕňať: - Identifikáciu potenciálnych zákazníkov a získavanie nových obchodných príležitostí v oblasti elektroinštalácií v Nemecku - Aktívne vyhľadávanie a oslovenie potenciálnych klientov - Prezentáciu našich elektroinštalačných služieb a produktov a vytváranie ponúk - Vyjednávanie obchodných podmienok a uzatváranie zmlúv - Udržiavanie a rozvoj vzťahov so stávajúcimi zákazníkmi Požadujeme: - Skúsenosti v oblasti obchodu a získavania zákaziek, ideálne v oblasti elektroinštalácií - Schopnosť pracovať samostatne a vytvárať si vlastný obchodný plán - Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti - Dobré znalosti nemeckého jazyka (slovom aj písmom) Ak ste motivovaný jednotlivec so silnou obchodnou zmyslom a túžite rozvíjať sa na nemeckom trhu, neváhajte a pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom. Tešíme sa na vašu odpoveď! Benefity: - Motivačný odmeňovací systém - Flexibilný pracovný čas - Možnosť pracovať odkiaľkoľvek SZČO - Po skúšobnej dobe aj TPP Poznámka: Táto pracovná pozícia je otvorená pre mužov aj ženy. Volať
predajca drevostavieb
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Predaj drevostavieb, v kamennom (drevenom) obchode, komunikácia so zákazníkmi telefonicky, mailom, vypracúvanie cenových ponúk, administratíva Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa Vodičský preukaz B Prax na pozícii/v oblasti asistent, predajca Pozícia je vhodná pre absolventa Áno Osobnostné predpoklady a zručnosti obchodný duch, dobré komunikačné schopnosti, obchodnícke zručnosti Inzerujúca spoločnosť Stručná charakteristika spoločnosti Spoločnosť FABROS drevostavby a.s. sa zaoberá výrobou, predajom a montážou stavieb z dreva. Záhradné chaty, drevodomy, pergoly, altánky
Predajca/nákupca motorových vozidiel
Do našej firmy prijmeme nového zamestnanca na pozíciu predajca/nákupca motorových vozidiel. Tvoja náplň práce bude: - predaj vozidiel - nákup vozidiel po celom Slovensku - fotenie áut na inzerát - jednoduché administratívne veci okolo zmlúv a pod. - hľadanie áut na nákup za zaujímavé ceny (inzertné portály) Požiadavky: - komunikačné schopnosti, jednanie so zákazníkmi - vodičský preukaz skup.B - spoľahlivosť, zodpovednosť - vedieť zvládať stresové situácie Veľmi zaujímavé finančné ohodnotenie skladajúce sa zo základnej mzdy ktorá je 700€ + bonus 50€ za každé nájdené auto + bonus 50€ za predaj auta, možnosť privyrobenia si v rámci nadčasov. V priemere sa dá vyjsť na 1500€ a viac. Obsadzovaná pozícia je vhodná skôr pre mužov. Miesto výkonu práce je v Malom Záluží. Ak ste sa našli v tejto pracovnej ponuke kontaktujte nás na tel.
Pracovná ponuka -PREDAJCA-  SKLADNÍK
Pracovná ponuka - PREDAJCA-SKLADNÍK Stavebniny F.Š.MONT s.r.o., Košovská cesta 65-1, Prievidza, stavebniny@, Predaj stavebného materiálu Maloobchod Skladník – nakladanie a vykladanie tovar, rozvoz Nástup ihneď Pracovný pomer – doba neurčitá Zmennosť – jednozmenná Základná mzda – 1000€ +osobne ohodnotenie Vodičský preukaz – skupina B , vzv Meno: Karol Telefón: 090... zobraz číslo Lokalita: Mapa 971 01 Prievidza Videlo: 101 ľudí Mzda/plat: V texte