Prípravár stavieb/rozpočtár

Kategória: Stavebníctvo

Hľadáme kolegu do nášho kolektívu na pozíciu prípravár stavieb/rozpočtár stavieb s praxou minimálne 2 roky. Práca v Bratislave.

Náplň práce:
• prípravár stavieb/rozpočtár v oblasti pozemných stavieb
• stavebný cost manažment a koordinácia stavieb
• obchodné rokovania s dodávateľmi vyjednávanie cien a obchodných podmienok
• uzatváranie zmlúv a objednávok s ohľadom na technické požiadavky s vhodnými subdodávateľmi
• tvorba rozpočtov, cenových ponúk, kalkulácií, ich hodnotenie a obhajoba s ohľadom na technické požiadavky stavby a na cenové trhové štandardy
• nákladová a technická príprava stavieb
• kontrola dokumentácie stavieb a technických riešení
• komunikácia s investorom, technickým dozorom
• zúčastňovanie sa na kontrolných dňoch
• spolupráca s ostatnými prípravármi/rozpočtármi a projektovými manažérmi na zabezpečenie plynulého chodu výstavby z hľadiska cien a nákladov
Mzda od 1500Euro brutto, finálna mzda je predmetom vzájomnej dohody v rámci výberového konania+ zamestnanecké benefity. V prípade záujmu pošlite životopis na praca@