REKTIFIKAČNÉ TERČE
Kategória:
Ostatné
Predám rektifikačné terče, ktoré boli použité pod dreveným roštom na terase. Nastavenie výšky v rozmedzí 5-6cm. Celkom 38ks na predaj
CENA 1,50€/ks
CENA 1,50€/ks
Podobné inzeráty
Nastaviteľné rektifikačné terče pod dlažbu Buzon (10-15mm, 18-28mm, 28-42mm) sú ideálne pre pokládku vašej podlahy z drevených dosiek, OSB dosiek, WPC dosiek, dlažby a podobných materiálov.
10 mm - 15 mm mám 40 kusov po 1,50€/ks
18-28mm- mám 26 kusov po 1€/ks
28-42mm - mám 26 kusov po 1€/ks
Predám vzduchovku BSA BUCCANEER SE BLACK 4,5 MM bez známok používania. K vzduchovke pridam puškohľad Raven 6-24x50 Aosir, tašku, plniacu flašu, Bipod, dvojnožku, lapač diaboliek a terče. Viac informácii v správe alebo telefonicky . Pri rýchlom jednaní dohoda na cene.
GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • Ako výhradný sprostredkovateľ ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť v meste Holíč (okres Skalica), nachádzajúcu sa v tesnej blízkosti novej rozhľadne a veterného mlynu. Na pozemku o výmere 3582 m2 sa nachádza účelové zariadenie poľovníckeho združenia, polyfunkčná budova, asfaltová plocha, lavičky a stoly, a bunker pre uloženie vrhačiek. Súbor nehnuteľností slúži ako strelnica na asfaltové terče, teda športové využitie, i ako zábavno-rekreačný areál pre šport a relax.
Polyfunkčná budova je murovaná stavba, ktorá je rozdelená na dve časti a každá má svoj samostatný vstup. Jedna časť slúži ako bufet, a sú tu dve miestnosti, kuchynská linka a časti nábytku. Druhá časť slúži ako zázemie pre poľovnícke združenie a má dve miestnosti. Budova je napojená na vodu, elektrinu, kanalizácia je zvedená do žumpy. Zastavaná plocha je spolu 52 m2 (rozmery budovy sú 14,3 x 3,7 m). Vnútorná podlahová plocha je cca 42 m2.
Pozemok je nepravidelného tvaru, veľký, priestranný, rovinatý, z časti zalesnený a z časti zatrávnený. Skladá z troch parciel (zastavaná plocha a nádvorie o výmere 3209 m2, zastavaná plocha a nádvorie o výmere 52 m2 - tu je postavená polyfunkčná budova, a ostatná plocha o výmere 319 m2). Cesta vedie priamo k pozemku, a je asfaltová a z časti spevnená. Na pozemku Mesto Holíč vybudovalo nové sociálne zázemie (WC a umývadlá).
Veterný mlyn a rozhľadňa sú vo vlastníctve Mesta Holíč - nepredávajú sa!
Výhodou nehnuteľnosti je, že je ihneď k dispozícii, výborná tichá lokalita, dostupné parkovanie, pekná lokalita mesta. Vhodné pre združenia alebo podnikateľské subjekty zaoberajúce sa kultúrnou či športovou činnosťou, ochranou prírody.
Cena: 182.000 €
V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis, a to kúpna zmluva, kolok, návrh na vklad vlastníckeho práva do príslušného katastra nehnuteľností, prepis energií, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj odborné realitné a finančné poradenstvo.
Financovanie Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk všetkých slovenských bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov. Sprostredkujeme aj najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti. Pri financovaní dostanete od nás ako BONUS ZNALECKÝ POSUDOK A KOLOK PRE KATASTER GRÁTIS.
Využite služby spoľahlivej a overenej realitnej agentúry, ktorá je na trhu už viac ako 13 rokov. Sprostredkúvame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Zabezpečíme stavebnú činnosť, záhradnícke práce a poradenstvo, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca (odhad hodnoty nehnuteľností), či hypotekárneho poradcu a právnika. Zmeníme aj Vaše sny na skutočnosť.
Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti s konzultáciou.
Kontakt: Bc. Dáša Vlková, RSc. - - grandreality@
Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR
Vzduchová puška Hatsan Striker 1000s orange Set cal.5,5mm FULL 26J
Neomezeny vykon 26J
Hatsan Striker 1000s orange. Vzduchovka s novým typem pojistky a krásnou pažbou s gumovymi uchyty. Je to vzduchovka Tureckého výrobce Hatsan. Oboustranná lícnice ve stylu Monte Carlo. Na konci pažby je gumová bodka pro tlumení zpětného rázu. Velice povedená zlamovací vzduchovka s klasickou pažbou. Všiměte si kryté mušky, která dává lepší pocit z míření a Tru-Glu mířidel pro střelbu za šera. Samozřejmě nechybí ani lišta 11mm pro montáž puškohledu. Velice příjemně sedí v ruce. Plně stavitelné hledí modelu Hatsan 1000s je Tru- Glo zelené barvy. Příjemná je také cena, za kterou si můžete tuto vzduchovku pořídit v setu s optikou 4x20 a diabolkami značky GAMO cal.4,5 na začátek přidáváme i 10 papírových terčů.
Kompletní set pripaveny ke střelbě.
Parametry
Model: Hatsan Striker 1000s orange cal. 5,5mm FULL
Kalibr: 5,5 mm
Ústová rychlost: 1000 FPS
Pažba: polymer
Délka hlavně: 45 cm
Celková délka: 109,5 cm
Hmotnost: 2900 g
Obsah Balení
Vzduchovka Hatsan 1000sorange
Papírové terče 10ks
Diabolky Gamo 250ks
Puškohled 4x20
Návod k obsluze
Záruční list
Prodej od 18 let.
V připadě zájmu poprosím o vaší adresu k zaslání a telefonni číslo pro dopravce.
Je možnost dodat s optikou 3-9X40 za 41 eur
Opěrná dvojnožka 15 eur
Zaslání 10 eur
Plná záruka
Real fota
Predam wpc dosky foliovane s 3D vzorom z oboch stran…v cene je komplet prislusenstvo-tex nerezove sroby,klipy,podlozky,terce,hlinikove profily…dosky boli 1 rok na balkone…neposkodene…povodna cena 3000e moja cena 1300 plus dohoda…predam len ako celok…
Rozmery:
10ks 2,8m
45ks 1,1m
70ks 1,7m
dopravu viem zabezpecit…viac info po telefone