bazár, predaj, inzercia, predám

Skladník - vodič (VP"E") Košice

Kategória: Priemysel a výroba

Hľadáme šikovných a spoľahlivých pracovníkov do firmy so zameraním na hutnícky materiál na pozíciu: Skladník - vodič (VP"E")

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- nakladanie a vykladanie hutníckeho materiálu z kamióna na sklad
- uloženie materiálu na sklad
- označenie materiálu
- preprava tovaru zo skladu k zákazníkom
- bezpečné naloženie tovaru

Práca na 2 zmeny (pondelok - piatok)

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
ihneď

Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiac
a viac v závislosti od skúseností a zručností kandidáta
Skladník - vodič (VP"E") Košice
Podobné inzeráty
Asistent vo výrobe a Skladník s VZV - Žilina
Pracovná ponuka pre mužov a ženy pri Žiline ako Asistent vo výrobe a Skladník na TPP Nástupný plat: 1250 €/mesiac (brutto), zamestnanecké bonusy a výhody Náplň práce: Asistent vo výrobe: - montážne práce (práce s uťahovačkami, skrutkovačmi...), - manipulácia s výrobkami (prekladanie, nakladanie, vykladanie, balenie), - transport dielcov, - kontrola kvality, Skladník v platným preukazom VZV a skúsenosťami: - práca v sklade na VZV, - fyzická kontrola prijímaného materiálu a jeho zaskladnenie, - zabezpečovanie nakládky a vykládky tovaru, - obsluha skenerov, - účasť na pravidelných inventúrach, - a iné práce podľa pokynov nadriadeného. 3 zmenná prevádzka (víkendy voľné) Nástup dohodou na TPP Manuálna zručnosť, zodpovednosť, precíznosť, ochota pracovať v trojzmennej prevádzke. Zabezpečená autobusová doprava z autobusovej stanice zo Žiliny. Plné zaškolenie zabezpečené. Pre bližšie informácie nás kontaktujte V prípade záujmu je nutné poslať životopis na martina.adamuscinova@
Vodič skupiny B,C
Vodič skupiny B,C BS Výroba, spol. s r.o. Miesto práce: Rajec Slovenská republika Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR Druh pracovného pomeru: plný úväzok Termín nástupu do práce: od 8.6.2023 Informácie o pracovnom mieste Rozvoz a distribúcia mliekarenských výrobkov. Je potrebné KKV a tachografická karta vodiča Benefity a ďalšie výhody: Osobné ohodnotenie, možnosť bezplatného ubytovania priamo v areáli v novom súkromnom ubytovaní,príspevok na stravu vo forme stravných lístkov, nákup výrobkov za výrobné ceny, jednosmenná prevádzka Všeobecne požadované znalosti: Zodpovednosť, flexibilita Požiadavky na zamestnanca Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity Vhodné pre absolventov: Áno Vodičský preukaz: B, C, B1, C1 Vhodné pre občana z Ukrajiny: Áno Informácie o spoločnosti Charakteristika spoločnosti: Výroba a predaj tradičných slovenských syrov. Oblasť pôsobenia: Výroba ostatných potravinárskych výrobkov i. n. Adresa: BS Výroba, spol. s r.o. Fučíkova 338/5 Rajec Slovenská republika Kontaktné údaje: Marek Macko Fučíkova 338/5, Rajec, 01501, Slovenská republika Tel: Reaguj na ponuku Zdieľaj Daj vedieť firme, že sa ti ponuka páči Pozícia / odvetvie: Vodič dodávky / Vodič nákladného vozidla
NEMECKO-Vodič/parkovanie vozidiel + Mechanik/Retušer
Hľadáme do Nemecka pracovníkov na ŽIVNOSŤ do závodu VW v Emdene - Vodičov na parkovanie hotových vozidiel a prepravu spolupracovníkov na dodávke v rámci závodu - Mechanik/Retušer Mechanik/Retušer náplň práce: Výmena komponentov v interiéri automobilov + nárazníky Pracuje sa na 8-hodinove zmeny (pondelok-sobota), 3-zmenná prevádzka, možnosť nadčasov, potrebná nemčina alebo angličtina Vodič: Parkovanie hotových vozidie a preprava spolupracovníkov v rámci závodu na dodávke, 8-hodinové zmeny (pondelok-sobota), možnosť nadčasov, potrebná nemčina na úrovni dohovorenia sa Požiadavky na pracovníka: skúsenosti s prácou vo výrobe, samostatnosť a zodpovednosť, fyzická zdatnosť, vodič musí byť zodpovedný, viacročná prax nutná Odmena: Mechanik/Retuser -od 17€/ hod. Vodič - od 15€/ hod. Ubytovanie: ubytovanie zadarmo Príspevok na dochádzku z SK do DE 639€/mesiac na jedno auto Nástup: januar 2023 Ide o dlhodobú a celoročnú prácu
vodič VZV
Hľadám prácu ako vodič VZV, mám platný VZV, 10 ročnú prax ako skladník a prácu hľadám ako SZČO s hodnotením 9€/hod. Môžem pracovať aj 12-hod..
Operátor výroby, skladník Bratislava
Hľadáme šikovných zamestnancov do výroby na pozíciu: - operátor výroby - skladník Trojzmenná prevádzka, TPP, nástup možný ihneď! Mzdové podmienky: 1100€ plus rôzne príplatky a bonusy, stravné lístky v hodnote 6,80€ V prípade záujmu nám pošlite životopis: viktoria.harcekova@
Skladník - interná logistika
Skladník - interná logistika Krajina: Slovensko Miesto výkonu: Nové Mesto nad Váhom Nástup: ihneď Náplň práce: - preberanie materiálu podľa dodacích listov, čo sa týka množstva a druhu; - zásobuje interný Kanban položkami zo skladov MTZ - uskladňovanie materiálu a evidencia materiálu - práca so skladovým programom - príprava materiálu pre výrobu, montáž a expedíciu Požiadavky: min. vzdelanie SŠ, SOU potrebná prax oprávnenie na VZV znalosť práce s PC Stravovanie: možnosť obedov, cena 3,50€-4,20€ Ubytovanie: Sprostredkujeme zabezpečenie ubytovania Sadzba: 8,00 €/nh Benefity: Poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone povolania. Vitamínový balíček 1xštvrťročne Typ pomeru: len Živnosť ( splatnosť 14 dní od doručenia) Poznámka: Štruktúrovaný životopis:personalne@ Ak ťa práve táto ponuka nezaujala klikni na náš profil alebo stránku