Špeditér/ka v medzinárodnej doprave

Kategória: Doprava a logistika

Hľadáme do nášho tímu posilu, špeditéra - špeditérku v medzinárodnej doprave.

Náplň práce:
- kompletná realizácia prepráv
- komunikácia s klientmi a dopravcami za účelom zabezpečenia a sprostredkovania prepráv
- hľadanie optimálnych vozidiel na prepravy prostredníctvom dopravno-špedičných databánk
- vystavenie objednávok pre dopravcov
- monitorovanie tovaru a aktuálneho stavu prepravy
- riešenie vzniknutých problémov počas prepráv
- realizácia cenových ponúk
- aktívne vyhľadávanie nových potencionálnych klientov

Výhody, benefity:
- stabilná práca v medzinárodnej špedícii s dlhoročnou pôsobnosťou na trhu
- príjemné pracovné prostredie, nové a moderné kancelárie
- poskytneme potrebné zaškolenie
- príjem viazaný na Váš výkon - motivačné ohodnotenie
- gastro lístky v hodnote 5,5 EUR
- káva na pracovisku zdarma
- vernostný a motivačný systém
- koncoročné odmeny
- osobnostný a profesijný rast v danej oblasti
- tvrdá práca, ktorá prináša pomoc a spokojnosť klientom, ktorí Vás odporučia iným
- mobil k dispozícii aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca:

- vzdelannie stredoškolské s maturitou
- angkický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
- prax v špedícii resp. v dopravnej firme vítaná
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- silný obchodný duch, dravosť
- odolnosť voči stresu a schopnosť zvládať a riešiť problematické situácie
- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť

Miesto práce:
Rustaveliho ul., Bratislava

Druh pracovného pomeru:
plný úväzok, živnosť

Termín nástupu: možný ihneď

Mzdové podmienky (brutto):
1000 - 3 000 EUR/mesiac

Mzda podľa kvalifikácie + provízia od výkonu, odmeny za splnenie plánu, koncoročné odmeny

Uchádzači spĺňajúci naše požiadavky zasielajte prosím profesijné životopisy mailom na adresu: zurekova@

Len vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na osobné stretnutie.

Zaslaním svojho životopisu súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov v databáze spoločnosti TECTA Logistic s r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z.