Stavbar

Kategória: Stavebníctvo

Príjmeme do nášho tímu zodpovedneho stavbára ktorý vie pracovať, nebojí sa žiadnej výzvy. Hľadáme človeka, ktorý je samostatný a zodpovedný. Ide o prácu na stavbách rôzneho druhu.

Náplň práce
- Stavebné práce od základov až po obklady a dlažby
- interiér
- exteriér
-vystavba rodinných domov na kľúč
- čítanie výkresov- projektov výhodou

Požiadavky:
- prax
- ochota učiť sa (podmienkou)
- samostatnosť
- flexibilita
- tímovosť

najlepšie Živnostnik
platové ohodnotenie podľa skúsenosti, zodpovednosti a samostatnosti.
Od 7eur/hod alebo na ukol

Životopis a informácie zasielať na mail prosím
telefon nedvíham z dôvodu pracovného zaneprazdnenia.
Stavbar