bazár, predaj, inzercia, predám

Ste lekár, zdravotná sestra alebo odborný ošetrovateľ/ka?

Kategória: Zdravotníctvo

Chcete mať na účte nadpriemerné výplaty a na Slovensku nie ste spokojný? Dajte príležitosť Rakúsku!

Dávame šancu ľudom v akomkoľvek veku, aj bez znalosti nemeckého jazyka.

Hľadáme odborný medicínsky personál: zdravotné sestry, ošetrovateľov, operačných asistentov a anestéziológov...

Práca je na TPP (rakúska zmluva). Miesto, kde budete pracovať závisí od Vášho vzdelania, ponuky a prípadne od toho v akom meste chcete pracovať. Ponúk je naozaj veľa, len bude potrebné sa rozhodnúť.

Čo je najdôležitejšie, tak ponúkame aj podporu pri uznaní Vašej odbornej kvalifikácie.

Ak máte na nás nejaké otázky alebo sa chcete poradiť, tak nás môžete kontaktovať. Zanechajte nám prosím Váš životopis, my sa Vám určite ozveme v krátkej dobe.

Ponuka je vhodná aj pre Ukrajincov či ľudí z iných národností z EÚ.

Zamestnanecké výhody, benefity:
zabezpečíme ubytovanie, presťahovanie, jazykový kurz nemčiny, zaradenie do spoločnosti, sociálne zabezpečenie, príspevok na každé dieťa 220€, po odpracovaní min. 12 mesiacov nárok na podielovú penziu, po odpracovaní 15 rokov plná Rakúska penzia 1200€/mes.

informujte sa telefonicky na čísle , hovoríme aj po anglicky, nemecky, rusky a maďarsky

Plat: 2400 - 6400 eur brutto
Ste lekár, zdravotná sestra alebo odborný ošetrovateľ/ka?
Podobné inzeráty
Zdravotná sestra
Hľadám prácu v ambulancií ,alebo v dvojsmennej prevádzke v mieste bydliska . Som zdravotná sestra 1984 - 1988,  s vyšším odborným vzdelaním /diplomovaná operačná sestra
ZDRAVOTNÁ SESTRA PLAT 1600 EUR
ZDRAVOTNÁ SESTRA PLAT 1600 EUR Samostatne pracovať, ošetrovať rany, aplikovať infúznu a injekčnú terapiu, ošetrovať stómie a permanentné katétre, to môžeš len v našej ADOS Zdravie sro. Práca v teréne na služobnom aute, návšteva u pacienta doma, všetko s podporou na služobnom telefóne. Jednosmenná prevádzka, možnosť vybaviť si potrebné veci aj počas práce. Pravidelné mesačné odmeny, polročné a koncoročné odmeny sú u nás samozrejmosťou. Sme malý, ale pracovitý, priateľský a najmä ústretový kolektív. Požiadavky: Ukončené vzdelanie ako sestra, minimálne 3-5 rokov praxe, Vodičský preukaz a vedenie auta. Zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť. Práca v okrese Poprad. Kontakt. adoszdravie@ tel
Zdravotná sestra do ORL ambulancie
Náplň práce: - práca zdravotnej sestry na plný úväzok na otorinolaryngologickej ambulancii - možnosť osobného rastu – certifikačný kurz audiometrie, špecializačné štúdium Podmienky: Hrubá mzda: minimálne 1600 EUR/ mesiac + odmeny - plat bude upravený na základe osobného pohovoru, podľa dosiahnutého vzdelania a praxe - nástup: od 1.10.2023 - pracovná doba: Po - Pi 7:30 - 15:30 Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: SZŠ - odbor: 1. všeobecná sestra 2. diplomovaná všeobecná sestra VŠ 1. a 2. stupeň - odbor ošetrovateľstvo Výhodou je prax na ORL ambulancii a absolvovaný certifikačný kurz audiometrie – nie je podmienkou Pozícia vhodná pre absolventa: áno Stručná charakteristika spoločnosti - novovzniknutá ORL ambulancia prednostne zameraná na deti - príjemné pracovné prostredie - mladý kolektív - novozrekonštruované priestory so samostatným vstupom v poliklinike Mýtna - moderné technické vybavenie Kontakt Tel.: E-mail: ambulancia@
Hľadám si prácu  ako zdravotná sestra / opatrovateľka
Hľadám si prácu ako všeobecná zdravotná sestra alebo opatrovateľka na súkromí. Mám 62 r., 42 rokov praxe v zdravotníctve- ARO, Interné, Chirurgia, .... Som zodpovedná a oddaná svojej profesii. Ponúknite.
Zdravotna sestra / asistent
Hľadáme zdravotné sestry a asistentov pre domovy dôchodcov po celom Rakúsku.(Kärnten, Steiermark a iné ) ▶️ Mzda: 25€/h na rakúsku živnosť(možnosť rastu podľa šikovnosti) ▶️potrebne mat (Nostrifikácia , preukaz zdravotnej sestry ,rakúsku živnosť, znalosť v Nemeckom jazyku) ▶️vieme s tým pomôcť (musíte mať maturitné vysvedčenie zo strednej zdravotnej školy v obore ošetrovateľstvo alebo diplom o absolvovaní štúdia v obore všeobecné ošetrovateľstvo -bc, mgr ,diplomovaná zdravotná sestra ) ▶️Ubytovanie je hradené v plnej výške. ▶️Je možné pracovať podľa dohody, turnusy sa dajú nastaviť podľa potrieb pracovníka Pracuje sa 10-12 hod zmeny. 250/300e na deň !! ▶️Jedná sa o poskytovanie dlhodobej starostlivosti o seniorov, realizácie výkonov na základe vopred stanoveného ošetrovateľského plánu. ▶️Úroveň nemeckého jazyka na hovorovej znalosti. Potrebné je uznané vzdelanie v Rakúsku "Nostrifikácia" s ktorým Vám pomôžeme. ▶️Flexibilný plán služieb, denné nočné služby podľa výberu ▶️Možnosť stravovania za symbolické ceny 3,5-4e /deň Možnosť dopravy Viac informácií PPcompany@ a na tel. čísle:
Zubný asistent / Zdravotná sestra v zubnej ambulancii
Informácie o pracovnom mieste: Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - asistencia počas stomatologických výkonov - objednávanie a komunikácia s pacientmi - vedenie evidencie pacientov - hygiena v ambulancii - jednoduchá práca s PC Informácie o výberovom konaní - svoje životopisy nám zasielajte emailom na sobrudolph@, o termíne pohovoru Vás budeme informovať telefonicky Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 15.8.2023 Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa Vzdelanie v odbore Zubný asistent, Zdravotná sestra Ostatné znalosti word - Základy Excel - Základy Windows 10 - Základy Pozícia je vhodná pre absolventa Áno Osobnostné predpoklady a zručnosti - pracovitosť - empatický prístup k pacientovi - samostatnosť - spoľahlivosť - flexibilita - komunikatívnosť - príjemné vystupovanie Miesto výkonu práce: Šenkvice Kontakt Kontaktná osoba: Ing. Rudolf Székely Tel.: E-mail: sobrudolph@