bazár, predaj, inzercia, predám

Stol na terasu Ikea

Kategória: Ostatné

Ako novy,u nas nevyuzivany
PC 98 eur
Stol na terasu Ikea
Podobné inzeráty
Jedálenský stôl Mammut 180cm divoký agát 26mm
Pošlem kuriérom alebo osobný odber v MT. Inzerujem aj iný nábytok, aj záhradný nábytok. (viď. všetky inzeráty). Jedálenský stôl ktorý je vyrobený z masívneho akáciového dreva s kovovým rámom, spolu tvoria dojem priemyselného vzhľadu. Stôl má prirodzený okraj čo ešte viac podčiarkuje krásnu kresbu dreva. Jedálenský stôl má dĺžku stola 180 cm a hrúbku dosky 2,6 cm. Jedálenský stôl dotvorí jedinečnú atmosféru v priestore a dokonale zapadne do vášho interiéru. Môže slúžiť ako: ratanová sedacia suprava, ratanová zostava, ratanové sedenie kresla, sedačka stoličky, stolicka kreslo stol stolik, zahradné sedenie, ratanový nábytok záhradny lehatko, alebo dreveny detský záhradný domcek pre deti, predám plechový záhradny domcek na náradie, využitelne ako altánok alebo party stan, záhradná posteľ lavička a lavica, hojdacia sieť do záhrady, hojdačka, stolička do záhrady kreslo, stol z masívu alebo z masívneho dreva, masívny drevený stol. Rozmery: 180cm x 77cm x 85-90cm (ŠxVxH) Nohy stola: 7,5 cm x 2,5 cm (Š x H) Vonkajšia hrúbka stola: 26 mm Farba: 40048 prírodná Materiál: masívne drevo-divoký agát, lakované Oceľový rám s práškovým nástrekom
Bezpečnostné poistky a chrániče rohov IKEA, Canpol babies
Ponúkam na predaj 18 ks chráničov rohov stolov a iného nábytku (vynikajúce pre bezpečnosť detí). S chráničmi rohov PATRULL (Ikea) znížite riziko úrazu dieťaťa v blízkosti ostrých rohov stolov alebo skriniek. Silikónový materiál. Cena 5€/všetky. Predám aj jednotlivo. Ponúkam na predaj rôzne multifunkčné poistky, zn. Ikea a Canpol Babies. Zarážku môžete použiť na uzatvorenie zásuviek, chladničiek a dvierok, ktoré sú lákavé pre malé detské prsty. Stačí ich upevniť na okraj dverí alebo zásuvky. Dieťa následne nevie otvoriť miesto, ku ktorému sa chce dostať...mám 1 balenoie, čiže 2 ks bielych poistiek (zn. IKEA), z toho 1 ks nepoužitý a 4 ks zelených poistek Canpol Babies (2 kratšie a 2 dlhšie). Cena 2€/1 balenie (2 ks) (ikea), cena 1€/1 set (2 ks) (canpol babies). Predám aj jednotlivo.
Súprava do postieľky IKEA 4ks
Predám vankúšik, paplónik + obliečky IKEA, používané, v peknom stave. Vankúš aj paplón tiež z Ikea, len vankúšik som prešívala na menší rozmer. Rozmery obliečok podľa Ikea: 35x55 cm, 110x125 cm. My sme ich používali do Ikea detskej postele v rozmeroch 70x140 cm. Jeden slabý odtlačok detskej pečiatky na obliečke, viď foto. Osobný odber Karlova Ves, BA, alebo poštou.
rozkladací stôl, skladacie stoličky, lavička
rozkladacie stoly, skladací cateringový stôl a nábytok, skladacie lavičky a rozkladacie stoličky sú ideálne do záhrady, na rôzne akcie aj v exteriéri, na jarmoky, spoločenské podujatia alebo kemping. Zložený zaberie málo miesta. - ocelová konštrukcia, pevný hrubý plast Rozkladací stôl 180 cm: - nosnosť 100 kg - hmotnosť 13 kg - výška: 75cm, šírka: 75cm, dĺžka: 180cm - farba: biela - cena: 59,-eur V ponuke aj: - elastický obrus na stôl 180cm... 21,-e - rozkladací stôl 240cm .....89,-e - rozkladacie stoličky ......32,-e - rozkladacie lavičky .......39,-e - CATERINGOVÝ OKRÚHLY STÔL 80CM, výška 110cm.... 58e (návlek ... 19e, top ... 19e) Osobný odber (po-pi) alebo pošlem kuriérom.
Zahradna drevena zostava 1+6 - stôl + 6 skladacích stoličiek
Pošlem kuriérom alebo osobný odber v MT. Inzerujem aj iný nábytok, aj záhradný nábytok. (viď. všetky inzeráty). Stôl má rozkladací systém butterfly čo znamená, že ho môžete jednoducho rozložiť alebo zložiť a prispôsobiť tak počtu ludí pri stole. Kreslá aj stôl sú veľmi priestranné a majú elegantný dizajn. Kreslá je možné nastaviť do piatich polôh. Operadlá kresiel sú ergonomicky tvarované, takže zaručujú príjemné sedenie. V strede stola je otvor pre slnečník. Môže slúžiť ako: ratanová sedacia suprava, ratanová zostava, ratanové sedenie kresla, sedačka stoličky, stolicka kreslo stol stolik, zahradné sedenie, ratanový nábytok záhradny lehatko, alebo dreveny detský záhradný domcek pre deti, predám plechový záhradny domcek na náradie, využitelne ako altánok alebo party stan, záhradná posteľ lavička a lavica, hojdacia sieť do záhrady, hojdačka. Prednosti výrobku: sedacia zostava sa skladá zo 6 kresiel + 1 stola veľkosť stolovej dosky sa dá nastaviť a má držiak na slnečník jemný dizajn – vyrobené z eukalyptového dreva odolného voči vplyvom počasia stolová doska sa dá rozkladať a skladať na väčší alebo menší stôl platne stola sa po rozložení/ zložení dajú zasunúť k sebe nohy stola sú pevné a poskytujú stabilitu pevné stoličky s 9 priečkami na sedacej ploche a 8 priečkami na operadle záhradné kreslá sa dajú sklápať operadlá a ručné opierky sa dajú nastaviť do 5 polôh montážny materiál je súčasťou zásielky Technické údaje: 991043 materiál: eukalyptové drevo rozmery roztiahnutého stola (d x š x v): 200 x 100 x 74 cm rozmery zloženého stola: dĺžka 150 cm Obsah zásielky: 6 x stolička + 1 x stôl montážny materiál
Skladací kempingový stôl + 4 stoličky
Turistický kempingový stôl so stoličkami je ideálny na camping, výlety, pikniky, kempovanie alebo na záhradu. Stôl a stoličky sa dajú zložiť do kufríka. Obsah balenia: skladací stôl 120x60 s nastaviteľnou výškou (len 60cmx60cmx6,5cm v zloženom stave) a 4 stoličky - FARBA STOLA: DREVO alebo BÉŽOVY - Protišmykové nohy - Nastavenie výšky stola 55 – 62 – 70 cm ŠPECIFIKÁCIA: Materiál: hliník Vrch: MDF doska 5 mm, mat Rozmery rozloženého stola: 120x60x70/62x55 cm Rozmery zloženého stola: 60x60x6,5 cm Maximálne rovnomerné zaťaženie stola: cca 40 kg Rozmery stoličky: 30x35x35 cm Maximálne zaťaženie stoličky: cca 90 kg Rozmery kartónu: 61,5x7,5x62,5 cm Hmotnosť: cca 7 kg CENA: Kempingový stôl 120x60cm + 4 stoličky ..... 45e Samotný kempingový stôl 60x80cm .....33e Osobný odber alebo pošlem kuriérom.