STOLAR - NABYTKAR

Kategória: Remeselné práce

Hľadáme do našej firmy stolára - nábytkara s praxou. Zaoberáme sa výrobou nábytku na mieru a montážami aj v zahraničí. Bližšie info po telefóne alebo v maily.
Podobné inzeráty
Stolár - Nitra od 7€ do 9 € /hod
Náplň práce: Stolárske a montážne práce podľa technickej dokumentácie. Obsluha stolárskych strojov, spracovanie drevotriesky a následne montáž u zákazníka. Zamestnanecké výhody, benefity: Trvalý prísun práce Jednozmenná prevádzka Práca v mladom kolektíve a rodinnom prostredí Požiadavky na zamestnanca: stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou Vzdelanie v odbore Stolár, nábytkár. Vodičský preukaz B Prax na pozícii/v oblasti Stolár, nábytkár. Skúsenosti sú veľkou výhodou, nie však podmienkou. Hľadáme šikovného a zručného človeka s logickým myslením. Osobnostné predpoklady a zručnosti Hľadáme samostatného človeka, ktorý vie dotiahnuť projekt do konca v požadovanej kvalite. Kontaktná osoba: Roderik Bódi Tel.: Miroslav Lorinc Tel.:
nabytkar / montáž kuchyn Nemecko
Nábytkár / Montážnik Kde?: Nemecko Cena: 20-22€ Kedy? Júl /August 2023 Ubytovanie : zabezpečené a po dohode s klientom hradené ⁉️ Podmienky ⁉️ - Nemecký jazyk na pracovnej úrovni výhodou, nie nutnosťou - PRAX a chuť do práce - pracuje sa len 40-50h/týždenne Ponúkame: - možnosť dlhodobej spolupráce -pri spokojnosti navýšenie hodinovej sadzby -možnosť záloh - 40-50h/ týždeň -zabezpečené komfortné ubytovanie Kontakt: Pre vážny záujem poprosíme poslať CV na nabor@
Hladam sikovneho stolara
Dobry den, hladame sikovneho cloveka na dielnu. Mal by si vediet ako tak citat vykresy.Vrtanie, glejenie, okuvanie.....plat dohodou, flexy pracovny cas,obedy,.... stolar nabytkar
Stolár, Nábytkár,Montážnik
Ponúkame prácu pre montérov nábytku do Belgicka na živnosť. Hotové partie ( dvojčelenné,štvorčlenné) Podmienky: znalosť anglického jazyka nutná - prax v obore( pracovník musí vediéť samostatne pracovať,musí byť zručný. Vlastné auto( na partiu) Vlastné náradie (na partiu) -vodičský preukaz typ B - platná živnosť. -UBYTOVANIE: zabezpečené (nehradené) 13€/noc. TURNUSY 5/2 Platové podmienky; 22-23€/hod podla skúsenosti. Splatnosť 14/14 Pracuje sa 50h-60h/týždeň v prípade záujmu nás kontaktujte mailom na : montazebelgicko@ Mobil: INZERÁT JE PLATNÝ DO ZMAZANIA
Stolár Fracúzsko - pracovná zmluva
Hľadáme Zamestnancov pracovníkov pre prácu v : FRANCÚZKSO PRÁCA JE NA PRACOVNÚ ZMLUVU Naša firma má dlhoročné skúsenosti s prácou v zahraničí približne 20 rokov. Firma zabezpečuje a hradí : ubytovanie, firemné auto, firemné náradie HĽADÁME pracovníkov na pozície : Stolár Potrebná prax min 2 roky. TURNUSY sú 5 - 6 týždnové a 2 týždne doma. Firma hradí všetky náklady na ubytovanie, cestu. Firma má firemné autá. Práca je hodnotená : Slovnesnká pracovná zmluva: 13-14 eur netto Práca je vykonávaná cca 10 hod/denne, 6 dní v týždni. 240 hod / mesiac Firma poskytuje prácu celoročne. Firma dáva zálohy 400 eur mesačne. NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ! V prípade záujmu kontaktuje nás na telefónom čísle:
Stolár, Zvolen
Stolárska firma hľadá novú pracovnú silu na pozíciu stolár. Uvítame niekoho spoľahlivého, pracovitého, so skúsenosťami v tomto odbore a so znalosťou výrobných strojov. Nástup: ihneď Miesto výkonu práce: Zvolen Prevádzka: jednozmenná Plat: 1200€ brutto Podľa pracovných výsledkov možné finančné odmeny. Životopisy posielajte na mail: petra.slukova@