bazár, predaj, inzercia, predám

Stolár / šikovný človek na prácu s masívom

Kategória: Remeselné práce

Hľadáme šikovného stolára / šikovnú pomocnú silu, ktorý vie byť samostatný, má chuť pracovať a miluje svoje remeslo. Vzdelanie v odbore nie je podmienka! Práca len s masívom - dub a jaseň. Musíte byť spoľahlivý, flexibilný, zručný a hlavne mať chuť do práce a vedieť rozmýšľať. Vodičský preukaz B výhodou.

Miesto výkonu práce je dedina pri Trnave + montáže u klientov.
Ohodnotenie podľa vašej chuti pracovať a odbornosti/zručností.
Viac informácií buď osobne alebo telefonicky.
Stolár / šikovný človek na prácu s masívom
Podobné inzeráty
Hľadáme stolárov
Príležitosť pre kreatívnych stolárov. Pripojte sa k nášmu tímu DREVINKA. Koho hľadáme? - nadšených stolárov, ktorí majú minimálne 1 rok praxe s prácou s masívom - činnosti: brúsenie, rezanie, hobľovanie, lepenie škároviek, príprava škároviek, rozvozy a menšie montáže, výroba produktov z portfólia - druh pracovného pomeru: živnosť/dohoda - pracovný čas: plný úväzok (40 hod/ týždenne) alebo polovičný úväzok (20 hod/ týždenne) + ponúkame možnosť nadčasov a prácu počas sviatkov - platové podmienky: od 8 €/hod do 13 €/hod - konečná výška mzdy bude individuálne stanovená podľa skúseností a zručností. U nás si vážime tvoje schopnosti a ponúkame ti možnosť rastu v rámci spoločnosti. Môžeš sa stať hlavným stolárom alebo prevziať vedenie tímu výroby - sídlime v Bratislave (okolie OC Vivo) a špecializujeme sa na dizajn a výrobu kvalitného nábytku z masívneho dreva (prevažne dub) Kto sme? DREVINKA je tím mladých a energických ľudí, ktorí s láskou pracujú s masívom. Vždy sme otvorení novým výzvam a s nadšením sa učíme nové veci. Ak sa pridáš k nám, čaká ťa príjemné pracovné prostredie plné podpory a uvoľnenej atmosféry. Ak ťa táto ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis a zopár viet o sebe na našu emailovú adresu - Budeme sa tešiť.
Stolár - Nitra od 7€ do 9 € /hod
Náplň práce: Stolárske a montážne práce podľa technickej dokumentácie. Obsluha stolárskych strojov, spracovanie drevotriesky a následne montáž u zákazníka. Zamestnanecké výhody, benefity: Trvalý prísun práce Jednozmenná prevádzka Práca v mladom kolektíve a rodinnom prostredí Požiadavky na zamestnanca: stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou Vzdelanie v odbore Stolár, nábytkár. Vodičský preukaz B Prax na pozícii/v oblasti Stolár, nábytkár. Skúsenosti sú veľkou výhodou, nie však podmienkou. Hľadáme šikovného a zručného človeka s logickým myslením. Osobnostné predpoklady a zručnosti Hľadáme samostatného človeka, ktorý vie dotiahnuť projekt do konca v požadovanej kvalite. Kontaktná osoba: Roderik Bódi Tel.: Miroslav Lorinc Tel.:
Stolár Fracúzsko - pracovná zmluva
Hľadáme Zamestnancov pracovníkov pre prácu v : FRANCÚZKSO PRÁCA JE NA PRACOVNÚ ZMLUVU Naša firma má dlhoročné skúsenosti s prácou v zahraničí približne 20 rokov. Firma zabezpečuje a hradí : ubytovanie, firemné auto, firemné náradie HĽADÁME pracovníkov na pozície : Stolár Potrebná prax min 2 roky. TURNUSY sú 5 - 6 týždnové a 2 týždne doma. Firma hradí všetky náklady na ubytovanie, cestu. Firma má firemné autá. Práca je hodnotená : Slovnesnká pracovná zmluva: 13-14 eur netto Práca je vykonávaná cca 10 hod/denne, 6 dní v týždni. 240 hod / mesiac Firma poskytuje prácu celoročne. Firma dáva zálohy 400 eur mesačne. NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ! V prípade záujmu kontaktuje nás na telefónom čísle:
Stolár/Tesár
Hľadáme Stolárov/Tesárov v drevárskom priemysle. Práca v stolárskej dielni: výroba drevodomov na poloatutomate v Nemecku/okolie Ulm. Jedná sa o celoročnú, turnusovú prácu. Ponúkame: -Práca na TPP. -Mzda: stolár/ tesár od 14€ na TPP -Možnosť záloh. -Ubytovanie zabezpečené, hradené. Požadujeme: Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni. Viac Info: personaldiensteu@,
Stolár montážnik
Stolár/ montážnik Hľadáme stolárov /SZČO/ pre prácu v Belgicku. Platové podmienky: - 17 - 24 €/Hod, záleží na skúsenostiach Ubytovanie/ doprava do práce: Zabezpečené a hradená Pracovná doba: Turnusovo- mesiac/týždeň 60 + hodín týždenne -podľa dohody
Stolar
Hladam pracu stolar,tesar,montaznik.