bazár, predaj, inzercia, predám

Stolár, tesár - Nemecko, Taliansko

Kategória: Remeselné práce

Hľadáme zručných a skúsených stolárov alebo tesárov na práce v Nemecku/Taliansku.

Mzda:
Dohodou
+ zabezpečené a hradené ubytovanie

Podmienky:
- práca na ŽIVNOSŤ
- jazyk: nemčina alebo taliančina (minimálne jeden z partie)
- prax
- čítanie výkresovej dokumentácie

Turnusy: 3/1, 4/1 alebo dohodou
Fakturácia: po odpracovaní 7 dní, splatnosť: 14 dní

Výhody:
- zabezpečené a hradené ubytovanie
- dlhodobá spolupráca
- pravidelné úhrady faktúr
- možnosť poskytnúť firemné vozidlo

V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky alebo pošlite e-mail s krátkym životopisom. Nezabudnite uviesť telefónne číslo.

Pre viac informácií kontaktujte:
tel.č.: alebo (PO-PIA 8:00-16:00)
e-mail: praca@
Stolár, tesár - Nemecko, Taliansko
Podobné inzeráty
Stolár/Tesár
Hľadáme Stolárov/Tesárov v drevárskom priemysle. Práca v stolárskej dielni: výroba drevodomov na poloatutomate v Nemecku/okolie Ulm. Jedná sa o celoročnú, turnusovú prácu. Ponúkame: -Práca na TPP. -Mzda: stolár/ tesár od 14€ na TPP -Možnosť záloh. -Ubytovanie zabezpečené, hradené. Požadujeme: Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni. Viac Info: personaldiensteu@,
Stolár - Nitra od 7€ do 9 € /hod
Náplň práce: Stolárske a montážne práce podľa technickej dokumentácie. Obsluha stolárskych strojov, spracovanie drevotriesky a následne montáž u zákazníka. Zamestnanecké výhody, benefity: Trvalý prísun práce Jednozmenná prevádzka Práca v mladom kolektíve a rodinnom prostredí Požiadavky na zamestnanca: stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou Vzdelanie v odbore Stolár, nábytkár. Vodičský preukaz B Prax na pozícii/v oblasti Stolár, nábytkár. Skúsenosti sú veľkou výhodou, nie však podmienkou. Hľadáme šikovného a zručného človeka s logickým myslením. Osobnostné predpoklady a zručnosti Hľadáme samostatného človeka, ktorý vie dotiahnuť projekt do konca v požadovanej kvalite. Kontaktná osoba: Roderik Bódi Tel.: Miroslav Lorinc Tel.:
Stolar
Hladam pracu stolar,tesar,montaznik.
Práca stolár Rakúsko, Nemecko
Dobrý deň. Ponúkam prácu pre stolarov , jednotlivec či partia. Ponúkam náradie,po dohode auto,práca na turnusy tiež po dohode. Prepláca sa časť cesty, ubytovanie hradené. Požadujeme znalosť NJ,AJ jazyka a práca v obore stolár montážnik. Práca pod rakúskou firmou. - týždenná fakturacia - náradie - ubytovanie hradené - auto po dohode,zaškolení. Poprosím len vážny záujem a ľudí čo majú jasno v tom do je práca s drevom. Plat od 18€-25€
Stolár/Tesár - Nemecko, Rakúsko
Hľadáme Stolárov/Tesárov do Nemecka a Rakúska na rôzne stolárske práce. Nástup možný ihneď/dohodou - dlhodobo, na živnosť, hodinovka 22-24€, splatnosť 14 dní. Pre bližšie informácie prosím volajte na
Instalatér - Vzduchotechnik - Elektrikář - Obkladač
HLEDÁME MNOHO KVALIFIKOVANÝCH SKUPIN ELEKTRIKÁŘŮ!!! DALŠÍ HLEDANÉ PROFESE: Instalatér - Vzduchotechnik - Elektrikář - Obkladač - Stolař/Truhlář - Tesař - Svářeč - Sádrokartonář - Zedník - atd. stavební profese - Němčinář. Rakousko a Německo. Práce dlouhodobě. VÝDĚLEK ZA MĚSÍC CCA 4000€ NETTO DLE PROFESE A PRAXE!!! Fakturace 7/14. Požadujeme: platné certifikáty, vyhlášky, znalost oboru, živnostenský list, A1, NJ (výhodou AJ). Kontaktovat nás můžete kdykoliv na tel. čísle: +43 3