bazár, predaj, inzercia, predám

Strojnik na Trakto-Bager, UNC

Kategória: Doprava a logistika

Hľadáme kolegu strojníka so skúsenosťami pri práci na Traktobagru a UNC. Práca počas celého roka.

Pravidlne servisované a nové stroje.

Pracovná náplň:
- zemné a výkopové prace na stroji
- obsluha stroja
-údržba stroja a pravdény servis
-starostlivosť o stroj


Mzda: od 9€/ hod v čistom. Podľa skúsenosti.
Bonus na dochádzku

Možné tyzdene zálohy.

Pracovná doba: Pondelok - Piatok. Soboty dohodou.

Práca je možnana TTP alebo živnosť, pripadne dohodou.


Práca v BA a okoliu.

V prípade záujmu alebo viacej info neváhajte kontaktovať.
Strojnik na Trakto-Bager, UNC
Podobné inzeráty
Strojnik bager , vodič- šofér C, autobusu, hľadá prácu
Ponuknite prácu som strojník na bager- otočný kolesovy, pasovy, vodič C +HR hydraulicka ruka vodič - autobusu D. Prax 20 rokov ako šofér vo vedení C,E ešte viac. Vodič bagrista strojník otočný kolesový pásový
Strojnik - Bagrista- Vodič
Dobrí deň hľadám si prácu ako strojnik na kolesovej, pásové bagre prax 7rokov bagre od 3t do 30t prax aj ako vodič všetky papiere mám v poriadku (strojnik,bagrista, vodič, šofér
Vodič sklápača - strojník bagru
Prijmeme do pracovného pomeru alebo aj obdobného pomeru ( živnostník , dohodár, brigádnik ) vodiča nákladneho vozidla - sklápač S3 , S1 osemkola . Strojník na pásový bager , dozér , valec Prijmame iba vodičov profesionálov ktorý sú samostatný a plnia spoľahlivo a bezpečne denný výkon .. Hodinová sadzba je na pracovnej pozícii 8,00EUR / hod + individuálne ohodnotenia - 13 plat , možnosť ubytovania a iné ... kontakt:
Vodič - strojník nákladného vozidla
Firma JV Intersad spol. s.r.o., Svätý Jur ponúka pracovnú pozíciu nákladného vozidla - strojník. Mzda : Brutto 9 eur/ hodina + odmeny podľa výkonov Požadujeme: - vodičské oprávnenie C, C+E - prax v obore min. 6 mesiacov - zodpovednosť, spoľahlivosť a ochota pracovať - precíznosť - strojnícky preukaz na hydraulickú ruku + kontajner - KKV, Digitálna karta - Psychotesty, lekárska prehliadka - Výpis registra trestov Výhody : - možnosť ubytovania sa v areáli spoločnosti. Informácie pre uchádzačov : Ak spĺňate nami uvedené kritéria a naša ponuka Vás oslovila, prosíme , aby ste svoj životopis posielali mailom : kompostaren@
Strojník pásové bagre
Prijmeme do trvalého pracovného pomeru alebo živnosť - strojníka na pásovy bager, práca v Dolnom Kubíne. Strojnicky preukaz, zodpovednosť a seriózny prístup k práci. Kontakt Chrenová
Hľadám brigádu, VP skup. B,BE,C,CE,T strojnícky 1B,1C
Hľadám si brigádu popri aktuálnej práci, nakoľko mám veľa voľných dní. Mám VP skupiny B, BE, C, CE a T, platné KKV, Zdravotnu spôsobilosť psychotesty Strojnícky preukaz skupiny 1B 1C (nie je problém s rozšírením ) Vodič záskok,strojník Ale nebránim sa akejkoľvek práci a ponuke.