Vodič na nákladné motorové vozidlo

Kategória: Stavebníctvo

Firma S.F.H., s.r.o. prijme do pracovného pomeru s nástupom ihneď, vodiča na nákladné motorové vozidlo. VP: B,C,E.
Plat:brutto 800- 1200 Eur/mesiac.
Po skúšobnej dobe sa platobné podmienky prehodnotia.
Podobné inzeráty
HĽADÁME SKÚSENÝCH ELEKTRIKÁROV
Náplň práce: - priemyselné elektroinštalačné práce - domové a bytové elektroinštalačné práce - čítanie technickej dokumentácie podmienkou ! - montáž a zapájanie rozvádzačov - fotovoltaika - bleskozvody - NN prípojky - servisné výjazdy - reportovanie realizácií - starostlivosť o zverené motorové vozidlo Zamestnanecké výhody, benefity - Vstupné zaškolenie - Kvalitné pracovné prostriedky, moderné BOZP oblečenie - Individuálny rozvojový plán, zvyšovanie kvalifikácie, certifikácie - Možnosť osobného rastu - Možný kariérny postup na pozíciu riadiaceho pracovníka - Atraktívne a realistické osobné hodnotenie - Automobil pre náplň práce k dispozícii - Výborná atmosféra Informácie o výberovom konaní V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis na email jakubco@ alebo nás kontaktujte telefonicky. Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa Vzdelanie v odbore elektrotechnické - min §22 Vyhl.508/2009 samostatný elektrotechnik Jazykové znalosti Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) Vodičský preukaz B Prax na pozícii/v oblasti 2 Počet rokov praxe 2 Osobnostné predpoklady a zručnosti - Slušné vystupovanie - Komunikačné zručnosti - Technické myslenie - Spoľahlivosť - Dodržiavanie disciplíny - Samostatnosť pri realizácii elektroinštalácie - Vodičský preukaz podmienkou (B)! Druh pracovného pomeru živnosť Mzdové podmienky (brutto) 2 500 EUR/mesiac 2000 € základná mzda + 500 € sa skladá z variabilnej zložky mzdy do výšky 500 € (dochádzka, starostlivosť o zverené motorové vozidlo, poriadok vo vozidle a v pracovnom náradí, dodžiavanie dresscode pracovného oblečenia) Miesto práce Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie) Termín nástupu ASAP Spoločnosť Handystav s.r.o vznikla v roku 2018 s cieľom poskytovať služby v oblasti elektroinštalačných prác. Odborný tím spoločnosti sa neustále rozvíja a preto sme schopní poskytovať širokú škálu služieb v danom odvetví. Spoločnosť pôsobí v oblasti realizácií elektroinštalačných prác s poskytovaním kompletného servisu od projektov až po samotnú realizáciu a následný servis.
PRIJMEME NA NAKLADNE VOZIDLO
Príjmeme vodiča na nákladné vozidlo (SKLAPAC) do stavebnej spoločnosti. Možnosť robiť na TPP alebo na živnosť. Možnosť ubytovania. Miesto prace Bratislava.
Vodič strojník Považská Bystrica
Montážna spoločnosť z Považskej Bystrice prijmeme vodiča - strojníka na nákladné auto - valník 12t s hydraulickým ramenom 8mt - Vozidlo Avia D120 - 185 - Hydraulické rameno AmcoVeba S808 Požiadavky: - Vodičský preukaz skupiny "C" - Kvalifikačná karta vodiča - Tachografová karta - Úplné stredoškolské vzdelanie - Zameranie automechanik, alebo elektro - Preukaz obsluhy zdvíhacích zariadení výhodou - Prax s riadením nákladného auta a ovládaním hydraulického ramena výhodou. Pracovná doba: Pon - Pia 7:00 - 15:30 hod (denná dochádzka) Náplň práce: - preprava materiálu, strojov a zariadení - manipulácia s materiálom - nakládky a vykládky - odpovedajúca administratíva - prevádzková údržba a čistenie Mzda 1200€ / mesiac V prípade záujmu píšte na torda@, alebo SMS na . Ozveme sa Vám.
Hľadame firmu - nákladné auta, buldozer
Hladame prevavcu s nákladnými autami alebo nákladné auta zo šoférmi na odvoz ornice. Možnosť prevozu v rámci stavby a nakladač na dlhodobú spoluprácu v Ke stavba Volvo. Krátke splatnosti, nástup ihneď 8 kola 45 eur/ hod 6 kola 40 eur/ hod Tel
Prijmeme šoféra na nakladne auto
Stavebná firma príjme šoféra na nákladné auto, platové podmienky dohodou. Stavba Poprad Aj na brigádu, týždenne vyplácanie
Prijmem strojníka a vodiča na nákladné auto
Prijmem strojníka a vodiča na nákladné auto na TPP alebo živnosť. Platové podmienky a ostatné info telefonicky.