Vodič vysokozdvižného vozíka Rakusko

Kategória: Priemysel a výroba

Dobrý deň, hľadáme vodičov vysokozdvižných vozíkov. Bludenz ( Rakusko Vorarlberg )

Náplň práce:
✅nákladka a výkladka kamiónov
✅príjem a expedícia tovaru
✅skladovanie a preberanie tovaru
✅všeobecné činnosti s vysokozdvižným vozíkom

Požiadavky:
✅Preukaz vodiča vysokozdvižných vozíkov
✅Vodičský preukaz + vlastné auto ( z dôvodu dochádzania do práce )
✅Pracovné skúsenosti v sklade
✅Ochota pracovať na 3/4 smeny

Ponúkame:
✅Zmluvu na dobu neurčitú
✅Poistenie
✅Ubytovanie
✅Nápoje zadarmo počas pracovnej doby
✅Kvalitné pracovné oblečenie

Hrubá hodinová mzda podľa kolektívnej zmluvy je min. 13,56€ + 41,40€ netto diéty za odpracovany deň.
Za odpracovany mesiac s príplatkami min. 3000€ netto + diéty

V pripade zaujmu ma kontaktujte telefonicky alebo cez Whatsapp