zdravotna sestra do amb

Kategória: Zdravotníctvo

Hľadáme do nášho timu zdr sestru do Bratislavy do zubnej amb
Práca vhodná pre zdravotnú sestru aj bez prax
Je možný čiastočný úväzok alebo práca na dohodu
Vhodne aj pre absolventky
Pracovná doba na dobu neurčitú
Podobné inzeráty
ZDRAVOTNÁ SESTRA PLAT 1600 EUR
ZDRAVOTNÁ SESTRA PLAT 1600 EUR Samostatne pracovať, ošetrovať rany, aplikovať infúznu a injekčnú terapiu, ošetrovať stómie a permanentné katétre, to môžeš len v našej ADOS Zdravie sro. Práca v teréne na služobnom aute, návšteva u pacienta doma, všetko s podporou na služobnom telefóne. Jednosmenná prevádzka, možnosť vybaviť si potrebné veci aj počas práce. Pravidelné mesačné odmeny, polročné a koncoročné odmeny sú u nás samozrejmosťou. Sme malý, ale pracovitý, priateľský a najmä ústretový kolektív. Požiadavky: Ukončené vzdelanie ako sestra, minimálne 3-5 rokov praxe, Vodičský preukaz a vedenie auta. Zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť. Práca v okrese Poprad. Kontakt. adoszdravie@ tel
Zdravotná sestra
Hľadám prácu v ambulancií ,alebo v dvojsmennej prevádzke v mieste bydliska . Som zdravotná sestra 1984 - 1988,  s vyšším odborným vzdelaním /diplomovaná operačná sestra
Zdravotná sestra do ORL ambulancie
Náplň práce: - práca zdravotnej sestry na plný úväzok na otorinolaryngologickej ambulancii - možnosť osobného rastu – certifikačný kurz audiometrie, špecializačné štúdium Podmienky: Hrubá mzda: minimálne 1600 EUR/ mesiac + odmeny - plat bude upravený na základe osobného pohovoru, podľa dosiahnutého vzdelania a praxe - nástup: od 1.10.2023 - pracovná doba: Po - Pi 7:30 - 15:30 Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: SZŠ - odbor: 1. všeobecná sestra 2. diplomovaná všeobecná sestra VŠ 1. a 2. stupeň - odbor ošetrovateľstvo Výhodou je prax na ORL ambulancii a absolvovaný certifikačný kurz audiometrie – nie je podmienkou Pozícia vhodná pre absolventa: áno Stručná charakteristika spoločnosti - novovzniknutá ORL ambulancia prednostne zameraná na deti - príjemné pracovné prostredie - mladý kolektív - novozrekonštruované priestory so samostatným vstupom v poliklinike Mýtna - moderné technické vybavenie Kontakt Tel.: E-mail: ambulancia@
Zubný asistent / Zdravotná sestra v zubnej ambulancii
Informácie o pracovnom mieste: Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - asistencia počas stomatologických výkonov - objednávanie a komunikácia s pacientmi - vedenie evidencie pacientov - hygiena v ambulancii - jednoduchá práca s PC Informácie o výberovom konaní - svoje životopisy nám zasielajte emailom na sobrudolph@, o termíne pohovoru Vás budeme informovať telefonicky Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 15.8.2023 Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa Vzdelanie v odbore Zubný asistent, Zdravotná sestra Ostatné znalosti word - Základy Excel - Základy Windows 10 - Základy Pozícia je vhodná pre absolventa Áno Osobnostné predpoklady a zručnosti - pracovitosť - empatický prístup k pacientovi - samostatnosť - spoľahlivosť - flexibilita - komunikatívnosť - príjemné vystupovanie Miesto výkonu práce: Šenkvice Kontakt Kontaktná osoba: Ing. Rudolf Székely Tel.: E-mail: sobrudolph@
Hľadám si prácu  ako zdravotná sestra / opatrovateľka
Hľadám si prácu ako všeobecná zdravotná sestra alebo opatrovateľka na súkromí. Mám 62 r., 42 rokov praxe v zdravotníctve- ARO, Interné, Chirurgia, .... Som zodpovedná a oddaná svojej profesii. Ponúknite.
Zdravotná sestra/zubný asistent
Hľadám si prácu ako zdravotná sestra/zubný asistent v ambulancii.